1000.lv - SIA"Domus Aurea" - "Apmetēja" kantoris

Neejiet strādāt uz šo firmu. Zaudēsiet tikai laiku, nervus un naudu. Priekšnieķelis sasola "zelta" kalnus un finālā cilvēkiem kuri tiek izmesti no darba vai paši aiziet neizmaksā ne kapeiku. Vēl piesola sadot galvā ja cels pretenzijas jeb prasīs nopelnīto naudu. Arī klientus čakarē kā vien var.

G Guntars 23.04.2009

Diemžēl neizlasīju šo iepriekš. Varu vien piebilsts, ka pa gadu nekas nav mainījies - no naudas viņi negrib šķirties ne pa kam. Sola katru dienu: "Rīt! Rīt! Tikai šodien vēl uztaiši šito!", taču dienas iet un no laba prāta maksāt i netaisās.

M MF1 17.11.2012

Guntar, Tava problēma ir tāda, ka Padomju Savienības arodbiedrība Tevi un tādus kā Tu izlutinājusi līdz nepieklājībai.
Tu, pašnodarbināta persona būdams, sniedzot pakalpojumus kā uzņēmējs, prasi materiāli nosegt Tavus sastrādātus nedarbus uzņēmumam, it kā uzņēmums būtu Tavs darba devējs.

Kur kapitalismā kaut ko tādu esi redzējis?

Tiec skaidrībā ar sevi pirmkārt, un vajadzība gaudot portālos pāries līdz ar saprašanu.