Reitings Būvniecība

Invex Finance
LBTS
Privāt projekts

Sia NCS Rīga - Krāpniecība

Sia Ncs Riga mūs lūdza lai mēs vairākos militāros objektos veicam remont darbus, kā piemēram Ādaži Kadaga, kur tika darbi veikti pilnībā, samaksas vispār nebija, tad Liepājā kara ostā vesels militārs objekts, samaksa bija daļēja skaidrā naudā tikai no Norda Andersona, tad objekts Dārzaugļu nams viss komplektā pilnīga renovācija visiem 6 stāviem, kur nedz kāpēc apmaksas bija no NCS Riga un Sia Darzaugļu nami un tad tikai daļēji. Visi strādnieki kā mēs dabujām strādāt tikai pa melno, ne līguma, ne kā tukš gais tikai, par kontrolēm mēs jau bijām laicīgi brīdināti, lai raujam koferi no objekta.

Raitis Žukauskis - krāpnieks

Šis cilvēks radīja par sevi ļoti labu iespaidu. Darbojas caur sludinājumu portāliem, piedāvā dažādus palīgdarbu pakalpojumus gan Jelgavas, gan arī Rīgas rajonā. Mūsu pieredze parādīja, ka šī persona ļoti pavirši izvērtēja veicamā darba apjomu, nosaucot savu cenu. Cena netika kaulēta un tika pasūtīts gabaldarbs. Raitis Žukauskis ieradās paredzētā laikā un uzsāka darbus ar savu brigādi. Novērtējot darba darītājus procesā, nācās secināt, ka pīpēšanas, pusdienu un wc pauzes aizņēma proporcionāli...

A AJM 17.10.2013
Komentāri 2 Būvniecība

APE project - машенник

машенник APE project, LV40103309509.Pjotr Chelnokov.Берёт аванс за изготовление пластиковых окон и пропадает. ss.lv

M motya 14.10.2013
Komentāri 4 Būvniecība

SIA Cietkoks - iespējams apkrāps

SIA Cietkoks iepērk apaļkokus par kuriem visticamāk nenorēķināsies. Uzņēmums pieder, kuri ir īpašnieki arī SIA Ergostatus. SIA Ergostatus īpašnieki un ir saistīti ar liela apjoma krāpšanas gadījumu, kad piesolot veikt būvdarbus izkrāpa vairāk kā 15tūksotšus latu. Šobrīd pret viņiem ir ierosināts kriminālprocess un lieta nodota tiesai. Ar kompānijas īpašniekiem ir saistītas vairākas bankrotējušas kompānijas (SIA Ponteks, HC.COLEMONT), kuras visas ir parādā naudu. Sadarbojoties ar SIA Cietkok...

ZG Ailes Jānis Podnieks - nepieklājība

nesen saskāros ar šo uzņēmumu par logu konsultāciju. Podnieka kungs ir ļoti nekaunīgs un nepieklājīgs, telefona saruna pārauga mums tādā kā manis noniecināšanā, jo redz pati es nemākot noteikt cik lieli man ir logi, un mērīt viņš nebraukšot. uz manu teikumu - ja reiz nebraucat mērīt, tad es meklēšu citu uzņēmēju, es saņēmu rupjību un brīdinājumus lai es viņam nedraudot. nezinu, vai nu dzēris cilvēks ir darba dienās, jeb uzvedība tādā, bet es neiesaku ar šo uzņēmumu sadarboties.

WOLF SYSTEM - JURIS KOZLOVSKIS

Sveiki!! Ceru, ka Jura kungam šis nāks līdz ausīm! Žēl ka uzņēmuma mājas lapā nav ne sūdzību ne atsauksmju sadaļa. Laikam jau tapēc, ka sūdzību ir vairāk kā vajag. ŽĒL, ka šai firmai ir tik riebīgs šefs. Pašam nav īstas ģimenes dzīves, tāpēc to liedz darbiniekiem. Kāpēc viņiem jācieš? Pašam 3 bērni kuriem iegrūž naudu un sieva kura vairs isti nevelas tādu vīru kā Juris. Tas nenozīmē ka citās darbinieku ģimenēs irtā kā Jūsējā. Darbinieki vēlās pabūt ar savām ģimenēm. Bet redz sūtot viņus no...

Sia Kimona - krāpniecība

Visi kuri ir cietuši no Sia Kimona, VIP kurjera vadītāja Armanda Straujā, lūdzu atsaucieties!

L Lulla1 02.10.2013

sia ENFORT - nemaksā

Brutāli met strādniekus un apakšuzņēmējus. Nekad nesaistieties ar Komorovu un Latvalu, pēdējie blēži un metēji.

R rolss 01.10.2013

sia "zng" - счетчики воды

Поставили два счетчика в январе 2012 года, через год счетчик горячей воды начал запотевать, позвонив в фирму я услышал такой ответ - гарантия на счетчик 1 год, вам нужно будет ставить новый. Счетчики ставят на 4 года а гарантия 1 год, это нормально? Также у этой же фирмы был куплен дорогой как нам сказали итальянский душ. Через несколько месяцев резиновая трубка которая находится внутри душа лопнула. И третье неудачное приобретение у этой фирмы это "Арматура для смывного бочка с нижней...

Q Qmon 01.10.2013

celtniecības darbi - Jānis Hāns

Jau pagājis vairāk kā gads, kopš Jānis Hāns nav izmaksājis darba algas(parādus) bijušajiem darbiniekiem. Arī no Jāņa Hāna bijušajiem klientiem ir saņemtas konkrētas sūdzības par nepabeigtajiem darbiem un izkrāptām priekšapmaksām.

AtrisinātaSIA EKOLIESMA - Гранульный котел

Купил у них гранульный котел и потом уже 100 раз об этом пожалел. Уже жду 3 неделю пока мне его подключат, хотя все деньги наперед уже взяли. Их единственный работник Юрис разрывается на сотни клиентов и не может выполнить свои обещания, поэтому ему приходится открыто врать клиенам, выложившим за котел немалые деньги. До него нереально даже дозвониться, он брасает трубки и посылает тебя на 3 буквы. не покупайте у них ничего, это шарашкина контора, которая не обеспечивает сервисом проданных ими же чешских котлов Benekov.

Feas - nemaksā nopelnīto naudu

sia''feas'' un sia''RBC RĪGA'' ir viena un tā pati seja,firma kas nemaksā un necenšās maksāt nopelnīto algu,ir tikai tukši solījumi,būs būs,bet kad būs nav zināms un tā no mēneša uz mēnesi,un dzīvo kā tu gribi.komandējumos dzīvo šķūņos kur nav jāmaksā par īri! ja Tu strādā šajā firmā,tad Tu nodarbojies ar labdarību!

Žogu izbūve - Nekvalitatīvi darbi

Darbi tika veikti nekvalitatīvi, kā rezultātā uzstādītie vārtiņi darbojās 3 dienas. Trīs mēnešus (!) solīja trūkumus novērst. Tad pārstāja atbildēt uz telefona zvaniem. Turklāt visi norēķini tika veikti neoficiāli.

Z Zogs 24.09.2013

IK ALVE - krāpšana

Labdien! Vēlējos visus brīdināt, lai uzmanās no bruģēšanas darbu veicējiem IK ALVE, kuru pārstāv firmas direktors Rolands Plūme, cilvēks ir krāpnieks, paņem naudu no klienta it kā par materiāliem un pazūd, neceļ telefonu. Lūdzu uzmanieties un izvēlieties citas būvniecības pakalpojumu veicējus.

Aleksandrs Griboniks - Negodīgs uzņēmējs

Sargieties no Aleksandra Gribonika , kurš Preiļos būvē guļbūves. Paņem avansu, pusgadu kavē pasūtījuma izpildi, kā arī neatdod iemaksāto avansu

A Ame 22.09.2013

EBS - Alga

Gribēju brīdināt cilvēkus, kuri grasās tur strādāt. NEDARIET TO- algu tāda kāda ir līgumā nedabūsiet! Atradīs ātri iemeslu, lai tiktu no jums vaļā, bet algu neredzēsiet! Labāk nemēģiniet iet tur strādāt.Runā skaisti,bet kad nonāk līdz maksāšanai,tad meklē kašķi un ieganstus lai tikai apgrieztu .Nav tāds bijis kuru neapčakarētu. Vairākkārt pārlasiet LĪGUMU.

ventspils steel construktion - algas aizturesana

saja firma es stradaju jau divus gadus atvalinajums man jau ir uzkrajies tris nedelas kuru man nepiedava izmantot. Naudu aiztur es vel pa juliju neesmu sanemis naudu parskaita pa 20 latim,citiem vel pa juniju nav izmaksats kad uzdodam jautajumu kad bus alga jo mums tak jamaksa krediti un dzivoklis tad atbildes vieta vienmer ir neizpilditi solijumi . Gribetos snemt savu naudu jo neka lieka tak neprasam.

M miamia 18.09.2013

Livland Būve - Kārtējie nemaksātāji

Kārtējie nemaksātāji Uzņēmums radīts lai uzmestu strādniekus. Sola līgumus slēgt, bet kā pajautā kad tad tiks tas līgums slēgts,atbilde ir viena, tad kad pabeigsiet darbus. Tātad,paldies par darbu,visu gaišu,jauka noreiķināšanās sistēma.

S sgbuve 17.09.2013

Labo Logu Aģentūra - Logu izgatavošana

Logu izgatavošana Labo logu aģentūrai jānomaina nosaukums uz Slikto logu aģentūru. Pasūtījumu veicu 13.08.2013, bet vēl līdz šim nav logi piegādāti un neesot viņiem arī kas montē. Nu kā var sagrābties pasūtījumus, t.sk., naudu un neko nedarīt. Ir vēl atsevišķi darbinieki, kuri neceļ telefonu. Esiet uzmanīgi! Puiši laipni runā, bet reāli viss ļoti ilgi kavējas, un nevar zināt, kāda būs vēl montāža.

SIA NORA NOMA - Nauris Štāls

Redzot Bauskas Dzīves laikrakstā sludinājumu, ka šis firmas īpašnieks (vai firma) meklē kādu darbinieku- šoferi, buldozeristu utt - NEATSAUCIETIES! Šis cilvēks šo cilvēku darba resursus izmanto, lai attīstītu savu firmu, un TIKAI. Viņam nerūp, ka jāizmaksā algas. Neceļ klausuli, te sola naudu, algas ir jālūdzas te viņam viņas nav. Viņš ir KRĀPNIEKS! Vienmēr ir dažādi attaisnojumi- te nav naudas, te nevar noņemt no konta utt. Jo algas maksā aploksnēs , bet jaunas smagās mašīnas pērk un gādā...