Hanzas flīžu tirgus

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Hanzas flīžu tirgus - Sūdzības un atsauksmes

Hanzas Flīžu Tirgus - Slikts serviss no pārdevēju pusēs

Slikts serviss no pārdevēju pusēs Apkalpošana vienkārši šausmīga. Pārdevēju attieksme - ņirgāšanās par klientu. Stāv 3 jauni vīrieši-neviens neapkalpo klientus. Uz jautājumiem atbildēja ar ironiju. Pārdevēji pļāpāja savā starpā un katru reizi, kad gājām garām visi skatījās tā, it kā nekad citus cilvēkus uz pasaules nebūt redzējuši.

AtrisinātaHanzas Flīžu Tirgus - Apkalpošana

Apkalpošana Apkalpošana nevis nekāda, bet briesmīga. Pārdevēju attieksme - ņirgāšanās par klientu - tas te OK. Stāv 4 čaļi, neviens neapkalpo klientus. Uz jautājumiem atbildēja ar ironiju, šaudās ar logu tīrāmo šķīdumu, tēmējot uz grīdas. Uzkrāmējot flīzes uz ratiņiem neviens neiedomājas pabrīdināt, ka pie ieejas ir milzu bedre, kurā iebraucot nokrīt tavas flīzes uz betona. Nedomā, ka kāds palīdzēs iekraut auto.

Hanzas Flīžu Tirgus - Apkalpošana

Apkalpošana Man ir sūdzība par veikala "Hanzas flīžu tirgus" darbiniekiem, precīzāk-pārdevējiem. Aizbraucām uz veikalu izvēlēties flīzes. Kopš brīža, kad ienācām veikalā, darbinieki neizkustējās no savas vietas, stāvēja visi 5 čupiņā, laiskojās, pļāpāja un katru reizi, kad gājām garām visi skatījās tā, it kā nekad citus cilvēkus uz pasaules nebūt redzējuši, tikai viens otru :)) heh. Izvēlējāmies preci, nopirkām, bet neviens no šiem 5 vīriešiem nepalīdzēja diezgan smagās kastes iecelt mašīnā. Labāk pastāvēt un paklačoties :))