AtrisinātaDepo - slikts serviss

slikts serviss Labdien! es esmu veikala Depo Rēzekne patstāvīgais klients.pēdejā laikā esmu ļoti vīlusies šajā veikalā.mana mamma 72 gadus veca sieviete,pārnākot no veikala raudāja.dārza nodaļā viņu ir drausmīgi apkalpojuši,un vēl atcirtuši"jūs pati nezinat ko gribat",mamma neatcerās kā sauca pārdevēju,bet sievietei uz šiltes bija rakstīts vecākais pārdevējs.kā tāds cilvēks var būt vecākais pārdevējs.mammai nācās meklēt palīdzību blakus nodaļā.tur pārdevēja bija laipna un pavadīja atpakaļ uz dārza nodaļu un palīdzēja izvēlēties kociņus kapiem.ļoti ceru ka manu sūdzību izskatīsiet.

Kr kristine1111 6 st 47 min atpakaļ
0 Pārdevēji

Darlehen bieten Darlehen zwischen bestimmten 1.000 € bis 500.000 €: elina.credit@inbox.lv - Darlehen bieten Darlehen zwischen bestimmten 1.000 € bis 500.000 €: elina.credit@inbox.lv

Hier kommt die günstige Darlehen, die Ihr Leben für immer verändern wird, ich bin Frau Elina Darlehen Kreditgeber zertifiziert, und ich biete persönliche Darlehen und dem öffentlichen Sektor, die in Not der finanziellen Unterstützung bei niedrigen Zinssatz von 2% sind. Wenn Sie Interesse haben, so kontaktieren Sie mich bitte an meine E-Mail: elina.credit@inbox.lv

El ELINALOGINOVA 7 st 1 min atpakaļ
1 Līzings un Kredīts

Marijas iela 14 - Gājējiem uz galvas lej ūdeni (vai ko citu)

Gājējiem uz galvas lej ūdeni (vai ko citu) 2016. gada 27. augustā vakarā, ap ~21:30 no šīs Marijas ielas 14 mājas (krustojumā ar Dzirnavu ielau) kāds no mājas iedzīvotājiem (dzīvoklis 1 līdz 8 - Marijas ielas pusē) uz ietves vairākiem gājējiem uzlēja kaut kādu ūdeni, vai ko citu... Iespējams, ka no spaiņa vai katla. Ieteiktu mājas namsaimniekam izlikt trepēs paziņojumus vai ko tādu lai ūdeni ielas pusē uz ietves nelietu gājējiem uz galvas. Kā arī lai speciāli to pasaka tiem kas dzīvo Marijas ielas pusē 2 - 5 stavā.

intel 7 st 44 min atpakaļ
0 Namsaimnieki

www.atverskapi.lv - pārkāpj likumu dzēš profilus bez attaisnojoša iemesla

ignorējiet šo vietni. www.atverskapi.lv pārkāpj likumu dzēš profilus bez attaisnojoša iemesla, NEATGRIEŽOT NAUDU PAR SAMAKSĀTO REKLĀMU entās reizes. noteikti griezīšos attiecīgās instancēs. lai pārskata viņu "noteikumus". cik tie atbilst PTAC likumam.

El Elza Kune 8 st 37 min atpakaļ
0 Apģērbs / Apavi

Taxi Alviksa - ļoti slikts serviss

ļoti slikts serviss No dispečera puses tika saņemta neadekvāta attieksme. Šī kompānija nepilnīgi un nekvalitatīvi veica savus pienākumus. Šoferis nezināja, kā atbraukt līdz mūsu nosauktai konkrētai adresei un pat nedarīja mums zināmu, ka ierasties nav paredzējis. Nācās gaidīt 40 min, lai pēc tam to uzzinātu no nelaipna dispečera. Paldies Jums liels.

Ne neapmierinata1 14 st 51 min atpakaļ
0 Auto / Transports

Zane Karklina (Jursena) - Krapsana

Zane Karklina (Jursena) un Austris Karklins, kas ir divu bernu vecaki, diemzel ir nekaunigi krapnieki, zagli, melji, dokumentu viltotaji un uzmeteji lielos apmeros. Zane parliecinoshi melo acis skatidamas un smaididama un prot uzdoties par juristu, ka ari rakstiit vestules it kaa no jurista. Pec tris gadu dzivokla iresanas izradijas, ka vina nav maksajusi ne kapeikas par komunalajiem maksajumiem un elektribu, ka ari izkrapa naudu citados veidos, beigas aizmukdama un panemot lidzi atslegas. Zane strada Sun Light solarijaa Riga Maskavas iela un A7 iepirksanas centra.

Is Istra 16 st 59 min atpakaļ
0 Īrnieki

RSU Stomatoloģijas Institūts - Operācijas atlikšana uz nenoteiktu laiku

Operācijas atlikšana uz nenoteiktu laiku Sākšu no paša sākuma, kad mamma saprata, ka ir šķībi zobi un jāiet likt breketes uz Stomatoloģijas institūtu. Gājām pie ārsta - Andra Ābeltiņa. Viņš paskatījās uz zobiem un pateica, ka problēma ir sakodienā, ka apakšējais žoklis ir pārāk daudz uz iekšu utt. Tad ārsts teica, ka vajag likt breketes, ar tām būs jānostaigā aptuveni 2 gadus, tad sekos žokļu operācija, lai izlabotu sakodienu. Tā kā man toreiz bija 19 gadi un šī žokļu kaite ir iedzimta, tad man šis pasākums tiks apmaksāts no slimo...

Jānis Konutis 28.08.2016
0 Zobārstniecība

AtrisinātaElkor - Zādzība, pārdevējs pārdod tukšu iepakojuma kasti

Zādzība, pārdevējs pārdod tukšu iepakojuma kasti Preces pārdevējs salika maisiņā man redzot, tad maisiņu viņš nolika uz grīdas savā pusē aiz kases un pieņēma samaksu par visām nopirktām precēm. Šajā laikā otrs pārdevējs no maisiņa izņēma vērtīgākās preces, vienu - ar visu iepakojumu, bet otru izņēma no kartona iepakojuma un kartonu atlika atpakaļ maisiņā. Mani zaudējumi par nesaņemtām, bet samaksātām precēm - vairāk kā 100 eiro!

Amoralle - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos iepirkties veikalā Amoralle, jautājot par preci, tika atcirsts nepieklājīgā un briesmīgā tonī, tas gan nebija viss, vaicāts par laikojamās kabīnes pieejamību man "palūdza" apsēsties un gaidīt uzaicinājumu, sajutos kā mazs bērns, kam tika pavēlēts apsēsties, jutos šokēta, un vairs nekādas vēlmes ne ko pirkt , ne mērīt, savukārt pārdevēja (ar brillēm) krievvalodīgo sievieti apkalpoja ar laipnības paraugu, tad jautājums, mēs tiekam šķiroti? Nekad pat gribēdama šo veikalu nevēlos apmeklēt ...

Ma margorie 27.08.2016
0 Apģērbs / Apavi

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šodien iepirkos veikalā Maxima K.Ulmaņa gatvē 88. Skatos, ka virs 3 eiro kg pārdodas sveramie OREO cepumi. Izdomāju paņemt, nopirku. Kad mājās vēru maisiņu vaļā, ieraudzīju, ka tie īsti nav oreo, jo uz cepuma nav zīmītes. Pēc garšas vēl jo vairāk tie nebija tie. Vai tiešām ir tik grūti uzrakstīt, ka tas nav orģināls, bet pakaļdarinājums? Fuj no viņu puses.

Bb bbbucha 27.08.2016
1 Pārtikas produkti

Latvijas Televīzija - nav subtitru latviešu valodā

nav subtitru latviešu valodā Sveicināti, lūgums turpmāk veikt subtitru tulkojumu latviešu valodā no krievu valodīgo ierunāšanas filmā Romeo un Džuljeta, kas tiek translēta LNT, ka nekā tā ir Latvija Nacionālā Televīzija. Kā arī esu www.latvijas.tv online abonētājs. Paldies par atsaucību.

Fl Fleir 27.08.2016
7 Internets

BCP - Обман по зарплате

Фирма ВСР "Baltic Chicken Produkts"по разделке курицы,reg. Nr.50103719201,adrese:Lubanas 86A,jur.adrese:Dzenu 2,dz.32,Riga,LV-1021.не выплачивает зарплату.В месяц могут выдать 50-60евро наличными , на предоставленный счёт в банке деньги не переводят,без объяснений,говорят,что вычитают 120-150 евро налогов.Документы по зарплате на подпись не дают. Много работников работают вообще без договора. Постоянно подают объявление в SS.LV.Остерегайтесь эту фирму!!!

Ma markus2016 27.08.2016
0 Pārtikas produkti

Super Netto kasiere-pārdevēja - Nelaipna pārdēveja

Labdien!Grību pasūdzēties par nelaipnu super netto pārdevēju no saldus.Pārdevējas vārds Kristīne.Sestdien 20.08 es piegāju pie viņas lai painteresēties par preci kuru gribēju nopirkt,pajatāju laipni viņai vai tada prece ir noliktavā:atbilde bija sekojoša "MAN NAV LAIKA JUMS MEKLĒT".Es uzskatu kā ar tādu attieksmi jūs zaudesiet klientus.No pārdevējas Kristīnes tā nav pirmā reize kad viņa ir nelaipna.Cerams ka darīsiet visu lai tadas situācijas vars nebūtu.Paldies Ar cieņu Ainars Geršibeks

Ai Ainars2512 27.08.2016
0 Pārdevēji

Nacional Travel - Pateicība

Paldies kompānijai "Nacionaltravel" par to, ka nenotikušā brauciena (dēļ nepietiekamu pircēju skaita, par ko tiku brīdināts iepriekš) manu naudu atgrieza 3 dienu laikā kopš paziņoja, ka nav savākts vajadzīgais tūristu skaits. Naudu man brīnumainā kārtā ieskaitīja kontā 27.aug rītā, sestdienā, pl. 7:30 Ar cieņu, Raimonds Grauds.

Ra Raimonds Grauds 27.08.2016
0 Ceļojumi

LMT - Nepilda solījumus

Nepilda solījumus Sveicināti! Paldies, sūtījums ir saņemts. Informāciju par risinājuma tālāko gaitu nosūtīsim Jums tuvāko trīs darba dienu laikā. Ar prieku palīdzēsim rast atbildi uz Jūsu jautājumu. Tā man teica pirms 16 dienām. :)) Būtu godīgi atbildējuši, ka varbūt kādreiz arī atbildēs, varbūt arī nē :))) Tuvāko trīs dienu laikā neatbildēja, ir pagājušas jau 16 dienas :)) Priekā!

Se sensor 27.08.2016
0 Pakalpojumi

Tera.lv - Nepilda pasūtījumus

Nepilda pasūtījumus 12.08.2016 pasūtīju veikalā rotaļļietu kā dāvanu bērnam dzimšanas dienā. Pēc nedēļas (19.08.2016) prece vēl pat nebija izsūtīta, ka arī nebija nekādas informācijas no veikala, kaut arī mājas lapā rakstīts, ka pasūtījumus izpilda 2-3 darba dienu laika pēc samaksas saņemšanas. Piezvanot uz veikalu solīja, ka preci aizsūtīs pirmdien, jo no piegādātāju noliktavas to vēl neatveda. Pirmdienā piezvanīja no interneta veikala un informēja, ka īstenībā tādas rotaļlietas nav - piegādātājs esot norādīji...

Čili Pica, Molā - Ļoti slikts serviss

Ieejot kafejnīcā, pajautājām cik ilgi jāgaida, pateica min.20-30, nolēmām gaidīt. Apsēdāmies pie galdiņa, mums nekādu uzmanību nepievērsa, pēc 15 min paši pajautājām ēdienkarti, lai varētu jau izvēlēties picu! Nosēdējām 20 min. atkal mēs nevienu neinteresējām, viesmīļi nogāja garām 3×, teicām ka esam izvēlējušie, bet pie mums neapstājās! Cēlāmies un gājām prom, aprunājoties ar maiņas vecāko, kura ar smīnu uzklausīja, neko sakarīgu atbildēt nevarēja, vien to " ka tā ir jo esot tikai 3 cilvēki...

Crediton.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Klienti vispār neinteresē un viņu iespējas. Kad rodas problēmas atdot un nokavētas tikai 5 dienas jau sūta draudu īsziņas lai nekavējoties zvana un sarunā atmaksas kārtību citādi izsūtīs vēstuli pa 7 eiro un lietu nodos parādu piedziņai. Piezvanot saka ka pagaidīt vel 4 vai 5 dienas nevar, jāpagarina tad. Nopietni?! Kredīts zem 100 eiro un pagaidīt 10 dienas nevar. Soda procenti laikam pa maziem, lai būtu intetese..

Ai Aivars 26.08.2016
1 Līzings un Kredīts

Cēsu Vīna Bārs - krāpšana

krāpšana Sāksim jau ar to, ka par šo darbu acis metu jau vairāk kā gada garumā, tomēr sadūšoties tajā brīdī tik ļoti šķietami prestižajam uzņēmumam drosmes pietrūka. Tad ar laiku pamaniju, ka vakance vēljoprojām atrodas plaši pazīstamajā sludinājuma portālā ss.lv , uz ko šoreiz nekavējoties pieteicos, un protams, sekmīgi tiku pieņemta, tajā brīdī gan vēl uzņēmumu vadīja iepiekšējais īpašnieks Ronalds. Vārds pa vārdam pirmajā tikšanās reizē sirsnīgi uzņēma un tiku iepazīstināta ar ļoti sīki smalki...

Du dusmigaaa 26.08.2016
0 Atpūta / Izklaide

220.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Телефон LG сдала в ремонт 05.июля 2016г.по гарантии, срок ремонта закончился 05.08.2016 .информации никакой нет, сама звонила, но операторы только обещают дать ответ однако нет никаких действий/sms,@,звонки/.Для кого информируют о записи телефонных звонков не понятно!!! Всеравно ничего не делается зато реклама приходит чётко.БЕЗОБРАЗИЕ!!!!!!!!!