Reitings Apģērbs

Nursace
Denim Dream
United colors of Benetton
Ozonee.lv
Apģērbi un apavi visai ģimenei
Mans drēbju skapis
Sofii modes istabiņa
R & E Sport
Šokolāde veikals

Kokos veikals - lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu

lēta Alibaba prece ar 9 x lielāku uzcenojumu Kokos alibaba preci, kuru iepērk par 9.75 eiro pārdod par 77.95, tātad gandrīz 9 x dārgāk. Https://kokoshop.Eu/sievietem/apgerbi/kleitas/tita-melna-vakarkleita-ar-atvertie... https://www.alibaba.com/product-detail/solid-color-hip-skirt-spring-new_16010050...

Kalēja silks - Krāpšana, lētas Ķīnas preces ar lielu uzcenojumu

Krāpšana, lētas Ķīnas preces ar lielu uzcenojumu Nopirku pāris lietas un uzreiz likās aizdomīga sliktā kvalitāte, pēc laika atklājās, ka esmu apmuļķota, jo prece tiek iepirkta ķīnā un tiek pārdota 10x vai pat lielāku uzcenojumu, piešūtas tikai birkas. Tāpat ar šampūniem no "unnamed" - šie madara ražotnē ražotie šampūni patiesībā maksā 7.50 e, kalēja pārdod par 25 e, jo vārds uzlīmēts. Šeit atradu galeriju ar vairāk pierādījumiem par negodīgu uzņēmējdarbību. Https://postimg.Cc/gallery/bkcm0vp. Uzskatu, ka šis ir patērētāju tiesību pārkāpums un klaja cilvēku muļķošana! Ļoti ietekmelīga!

Andelemandele.lv - Мошенничество на крупную сумму на 777евро

Мошенничество на крупную сумму на 777евро Продавала игрушку для ребёнка, хотели купить, и скинули адрес Dpd, куда я должна была ввести свои данные чтобы получить деньги, в итоги сняли с меня деньги на сумму 777евро. Bопрос кто мне вернёт эти деньги?

Ozonee.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Nopirku jaku par 40€, piegāde 5€. Kvalitāte viduvēja un piedurknes par īsām. Jāsūta atpakaļ par savu naudu ar pasta starpniecību. Sīkpaka maksā 13€. Izdevumi 18€! Nesaprātīgi! Rakstīju epastus, lai noskaidrotu precīzu vai adekvātu atgriešanu. Atbild nākošā dienā un ļoti vispārīgi, ar info kas jau ir veikala lapā. Nekas cits neatliek, kā tirgot tālāk pašai. Ļoti neiesaku šeit kaut ko pirkt!

Butterfly.lv - Krāpšana, slikts serviss

Pasūtītās preces neatbilst preces aprakstam, kvalitāte briesmīga. Mājas lapā norāda izmērs - One size (der līdz pat l izmēram) , realitāte pat s izmēra augumam neder. Samaksā par piegādi + preces Cena+ preces atgriešana pārdevējam. (atgriešanas process - lejupielādēt atgriešanas veidlapu, izprintēt, ar roku aizpildīt, ieskanēt un nosūtīt elektroniski. (papildus veidlapu ar preci jānosūta atpakaļ. Šausmas...) un saņem atbildi, ka preci nav iespējams atgriezt, jo skaitās aksesuārs. Nekad mūžā no šī "veikala" neko nesūtīšu un citem arī neiesaku.

1 1989 11.03.2024

Par 220.lv - Neatmaksa naudu par atgriezto preci

Neatmaksa naudu par atgriezto preci 2024. Gada 26. Janvārī saņēmu no veikala 220.lv preci 69.98 eur vērtībā un nosūtīju preci atpakaļ 2024. Gada 29. Janvārī ar Dpd. Pēc stāvokļa uz šodienu, 23. Februāri, SIA pigu Latvia neatmaksāja man, kā patērētājam, samaksātu naudu par pasūtījumu 68,29 eur apmērā (2024. Gada 20 februārī saņemu tikai 1,69 eur!) . Samaksas termiņš jau bija 12.02.2024.

Eclectica - Apkalpošana galīgi garām

Looooti PRETĪGA apkalpošana. Saprotu, ka darbiniecei iespējams ir kādas problēmas ikdienā, bet nebiju to pelnijusi.

D Daiga1990 03.02.2024

Pierre Cardin - Kvalitāte vienmēr ir bijusi izcila

Kvalitāte vienmēr ir bijusi izcila "Pierre Cardin veikals Tc Domina ir mana iecienītās apgerbu veikals te ne tikai atradīšu labas kvalitates apģērbu un aksesuārus, bet arī priecēs labas Cenas. Šeit iegādājos siksnu jau vairākus gadus atpakal, un tās kvalitāte vienmēr ir bijusi izcila. Veikals, kurā kombinējas augstas klases produkts ar draudzīgu Cenas.

V Viktors79 31.01.2024

Andelemandele.lv - Krāpniecība

Krāpniecība Ievietoju sludinājumu ar vienu gultasveļu, nepagāja ne 4 minūtes, sludinājumu nobloķēja, paskaidrojums komercdarbība. Kā viena gultasveļa var būt komercdarbība? Vai administrācija pati vispār zin kas ir komercdarbība? Tai pat laikā citiem profilos var stāvēt 10 un vairāk gultasveļas un tā nav komercdarbība! Naudu gan ātri māk iekasēt, bet ne atgriezt. Būs laikam jāvēršas citās iestādēs, lai pārskata šī portāla darbību un vai neveic pretlikumīgas darbības pret citiem lietotājiem. Atbildes uz vēstulēm, nomirstot vēl no viņiem nesagaidīsi. Tā lūk strādā portāla administrācija.

Andelemandele.lv - Krāpniecība pret tirgotājiem

Krāpniecība pret tirgotājiem Ievietojot sludinājumu to pēc 4 minūtēm nobloķē ar paskaidrojumu ka tā ir komercdarbība. Kā viena gultasveļa var būt komercdarbība? Vai administrācija pati vispār zin kas ir komercdarbība. Tai pat laikā citiem profilos var stāvēt 10 un vairāk gultasveļas (jaunas) un tā redz nav komercdarbība. Naudu gan ātri māk iekasēt, bet neatgriezt. Viņiem rakstīt nav jēgas jo atbildes nomirstot vēl nesagaidīsi. Laikam jāvēršas būs citās iestādēs, lai sāk pārskatīt viņu darbību, jo pierādījumi ir pa visu Andeli, vienam atļaujam visu, vienam pilnīgi neko.

Andelemandele.lv - Laba majaslapa

Laba majaslapa Andelemandele.lv ir tiešam lieliska vieta, kur dalīties ar savām drēbēm. Es ļoti noverteju ka ir šada platforma, kur vari viegli ielikt un pardot savas drēbes kuras esi nēsis. Katru reizi, kad es kaut ko ievietoju vienmērv atradu interesentu un pircejus. Tas ir ne tikai izdevigi, bet arī forši redzēt, ka tavas drēbes atradušas jaunu māju.

O olga.oly 24.01.2024
Komentāri 1 Apģērbs

Kokos veikals - Stilīgi un aktuāli apģērbi

Stilīgi un aktuāli apģērbi Kokos veikals mani vienmēr pārsteidz ar lielo apģērbu izvēli. Viņu sortiments ir tik plašs, ka vienmēr atradīšu kaut ko, kas atbilst manai gaumei. Darbinieki ir laipni un gatavi palīdzēt, radot patīkamu iepirkšanās pieredzi. Ir forši zināt, ka vienmēr r varu paļauties uz kokos, l ai atrastu stilīgus un aktuālus apģērbus.

Uzņēmums/ Senili OÜ , ecolady.lv - Krāpšana

Pasūtīju preces internetveikalā www.ecolady.lv . Pasūtījums pienāca, mani viss apmierināja. Vēlāk man pienāca epasti no šī veikala ar atlaižu piedāvājumiem. Nolēmu veikt vēl vienu pasūtījumu. 12.01.2024.veicu samaksu un saņēmu pasūtījuma apstiprinājumu no veikala. Pēc dienas pienāca epasts no ecolady.lv, ka manas pasūtītās preces nav pieejamas un piedāvāja citu preces modeli. Es atbildēju, ka cits modelis mani neapmierina un lūdzu informēt par naudas atgriešanu. Kopš tās dienas veikals man nav...

Pierre Cardin - Šeit es atradu savu izteiksmes veidu.

Šeit es atradu savu izteiksmes veidu. Pierre Cardin veikals TC Spice ir vieta, kur es iegādājos apģērbu, kas dod man sajūtu, it kā es būtu skatījies dzīves filmā. Kad es ieeju, tas nav tikai par pirkšanu, bet par piedzīvojumu. Jūtos kā stila maģijas centrā, kur ikkatra roka pieskāriens dara mani stilīgāku. Man ir 50, bet Pierre Cardin padara mani jaunāku un pārliecinātāku. Viņu sortiments nav tikai apģērbs; tas ir stils un attieksme pret dzīvi. Pieaugušajam vīrietim ir svarīgi izteikties, un šeit es atradu savu izteiksmes veidu.

Zalando - Krāpšana!

Krāpšana! Pasūtīju Tatuum firmas džemperkleitu par 76€.Kleitu saņēmu salīdzinoši ātri.Bet izskatās,ka to jau kāds ir nēsājis.Savēlusies,ar netīriem traipiem.Sūtīt atpakaļ baidos riskēt,jo izlasot sūdzības,saprotu,ka nauda netiek atgriezta vai,labākajā gadījumā,tikai daļēji. Neperciet ,tiksiet apkrāpti!

Kokos veikals - Noteikti turpinu iepirkties

Noteikti turpinu iepirkties Kokos veikals mani vienmēr priecē ar savu plašo un kvalitatīvo produktu klāstu. Katru reizi iepērkoties, esmu saņēmis lielisku apkalpošanu no uzmanīga personāla. Veikals piedāvā ne tikai labu izvēli, bet arī īpašu atmosfēru, kas veicina patīkamu iepirkšanās pieredzi. Esmu noteikti turpināšu tur iepirkties nākotnē.

K Ketty_mu 10.01.2024

Kintija lapsa - Krāpšana pārdodot lietu un to neatsūtot

Kintija lapsa - revolut konts - kur pārdevēja tirgo lietas, bet kad tas apmaksā - tās arī nekad netika saņemtas un lietotājs pazudis. Konkrēti - izmantojot portālu andele andele. Domāju šāds cilvēks dēļ EUR 24 - ir gatavs pat darit jebko, lai sabojātu savu vārdi un reputāciju. Es neieteiktu ielaisties nekādos darījumos ar šo cilvēku, tai skaitā darba attiecībās. #kintijalapsa kopā ar profila vārdu Rūdolfs dzenītis.

P Pdk 09.01.2024

Алеана Фёдорова, Алеана Сергеевна, Алеана Волкова - Мошенничество, обман

Мошенничество, обман Продаёт на фб вещи, по фото всё красиво, на деле присылает старые испорченные вещи. На просьбу вернуть деньги сразу блокирует. Возврата денег не допроситься. Так же занимается продажей пуховиков, детской одеждой. Продукцию покупает с россии, отвратительного качества. Историй про неё на фб сотни. Будьте осторожны!

K Kudarec 01.01.2024
Komentāri 1 Apģērbs

Andelemandele.lv - Līva Jaunozola jau gadiem ņirgājās par lietotājiem

Līva Jaunozola jau gadiem ņirgājās par lietotājiem Labdien! Andeles administrācija ir afēristu un noziedznieku banda. Nozog naudu, dzēš profilus, forumos dzēš faktus. Līva ir pretrunā ar saviem noteikumiem, atbalsta savu draugu komercdarbības portālā, tur vairāki Rīgas humpalu veikali tirgojās, atļauj agresivitāti no draugu puses iekš portāla. Džēš un bloķē sludinājumus no privātiem lietotājiem, naudu neatgriež, uz vēstulēm neatbild. Es vēlos savu naudu atpakaļ un paskaidrojumu no viņas, kā tā, ka tik acīm redzami sāk šķirot lietotājus?...

Andelemandele.lv - Andelemandele.lv - Līva Jaunozola jau gadiem ņirgājās par lietotājiem

Andelemandele.lv - Līva Jaunozola jau gadiem ņirgājās par lietotājiem Labdien! Andeles administrācija ir afēristu un noziedznieku banda. Nozog naudu, dzēš profilus, forumos dzēš faktus. Līva ir pretrunā ar saviem noteikumiem, atbalsta savu draugu komercdarbības portālā, Tur vairāki Rīgas humpalu veikali tirgojās, atļauj agresivitāti no draugu puses iekš portāla. Džēš un bloķē sludinājumus no privātiem lietotājiem, naudu neatgriež, uz vēstulēm neatbild.Es vēlos savu naudu atpakaļ un paskaidrpjumu no viņas, kā tā, ka tik acīm redzami sāk šķirot...