www.sudzibas.lv Eapavi.lv Slikts serviss

Eapavi.lv - Slikts serviss

Eapavi.lv pasūtīju saulesbrilles. Saņemot sūtījumu, konstatēju, ka sūtījumam nav pievienota saulesbriļļu siksniņa, kas ietilpa komplektā. Momentā reaģēju, uz ko man ieteica atgriezt preci. Šo neuzskatīju kā variantu, jo nevēlējos riskēt, kā nekā summa nebija no mazajām. Lūdzu pārbaudīt, lai siksniņu vienkārši man atsūta atsevišķi, ko noraidīja. Piedāvāja 20% procentus kā mierinājumu nākamam sūtījumam. Prātā pat nenāk kaut ko sūtīt vēl šai adresē. Uzskatu, ka šī nav problēmu risināšana piedāvājot atlaižu kuponus, lai iegādātos vēl preces pie viņiem. Vēlējos visu preci, par ko samaksāju! Brillēm siksniņas ir nepieciešamas, jo slīd nost, nāksies izdot papildu naudu tās iegādājoties. Neiesaku šajā interneta veikalā iepirkties, jo acīm redzot noliktavā strādājošajiem ir pilnīgi vienalga ko viņi sapako sūtījumos, tīrākā nolaidība.