Uzdot jautājumu

Jautājumi

Заказ конкурентов

Здравствуйте, к кому обращаться по поводу чтоб убрали жалоби кое какие? Реальные конкурентные заказы ,не один клиент нам не мог предасставить ни чек ни. Купон об услуге На наш взгляд конкурентные заказы по нашему 15 летнему опыту в сети салонов

GK Hair Support 15.01.2017
0 Meistari

RIMI - smirdīgi maisiņi

smirdīgi maisiņi Pēdējā laikā Rimi pie kasēm pārdod smirdīgus iepirkumu maisiņus. Kas noticis? Rimi sarkanie maisiņi pretīgi smird!

2016.g.27.12.loterijas rezultāti

EASTCON 2016.g.27.12.loterijas rezultāti?

Fun FaceTv - Fun FaceTv/ Nezinu.

Kad jūs beidzot sāksiet filmēt csgo un filmēt intu zilo?

Ff FFTV.Fans 09.01.2017
0 Spēles

Kur var redzēt izlozes rezultatus?

Man ir vairāki mēneša balvas,bet kur tās var redzet vai es esmu vinnejusi vai nēē. KUR ir izloze? redzama? Mes esam 5 bet jūtamies maldinatas.

Drīkst nebūt fakultatīvais priekšmetā, kurā jāliek eksāmens??

Eju 9.klasē, šogad eksāmeni..plānoju kārtot krievu valodas un tad ir jautājums, kādēļ no rītiem ir angļu valodas fakultatīvais x nedēļā uz kuru jāierodas VISIEM, bet krievu valodas f. nav vispār. Jā, ir konsultācijas, tomēr kā tā vispār var būt? Tiem 40 minūšu fakultatīvais + konsultācijas, bet mums TIKAI konsultācijas, kurās jau tā esam apdalīti ar citiem konsultācijas apmeklētājiem. Tā vispār drīkst būt? Ir runāts ar direktori, bet šķiet bez augstākām iestādēm viņa mūsos neieklausīsies, jo redziet tad jāmaina viss stundu grafiks. Bet kā citādāk?

Li littleDreamer 28.12.2016
4 Izglītība

Maxima - Регистрация карты

Регистрация карты Где зарегистрировать карату Paldies?

Na Nadeda 16.12.2016
1 Ražošana

CSDD - Eksplotācijas nodoklis

Eksplotācijas nodoklis Kāpēc man tagad no 2017. gada būs jāmaksā divtik lielāks eksplotācijas nodoklis par tiem 250 g/km? bet vispār kāpēc man viņš būtu jāmaksā, es maksāju par degvielu?

Skalas.lv Lūdzu atgriezt naudu?

Pieteicos kursos Skalas mācību iestāde kurus man apmeklēt nebija iespējams.Lūdzu atgriezt naudu 234 Eiro.Un tad sākās...Atbildes uz epastiem saņemt nav iespējams, vai nu neatbild vai atbild pēc piedraudēšanas.Man tika izsūtīts rēķins, kas parakstīts jānosūta atpakaļ , lai atdotu naudu. To, protams, viņi nesaņēma.Bez paskaidrojumiem, kāds varētu būt tālākais risinājums. Nav nekādas informācijas?. 2 Mēneši ir apkārt, klusums, ne atbilžu , ne naudas.Kur lai vēršas???

Si Sintija Statkus 15.12.2016
1 Pakalpojumi

Beautek

U menja vopros stoit li idti v wkolu beautek na kursi po nogtjam? I modelirovaniju iskustvennih nogtej? I kakie ceni?

Ja jana300195 11.12.2016
0 Izglītība

Līzings

Sveiki, tātad man ir bigbank līzings, un viņu mājaslapā ir norādīts, ka līzingu izsniedz tikai personai, kuras ir sasniegušas vismaz 20gadu vecumu, bet pats esmu tikai 19.gadus vecs. Varbūt ir kādas iespējas,variācijas kā varu tikt ātrāk vaļā no maksājumiem?

Tehniskā apskate

sveiki.lieta tāda,ka gāju mašīnai skati,viss ir ok,tikai piekasījās pie lukturi,ka stars esot taisns.skati eju jau piekto gadu un tas stars vienmēr tāds ir bijis,bet tagat pēkšņi tāds vairs neder.iesakiet ko man darīt?biju aizbraucis uz servisu un man pateica,ka lukturi neremeontē,bet varu iegādāties citu un viņi nedod nekādu garantiju,ka stars nebūs tieši tāds pats kā tagat.starpcitu,tas ir lukturis blakusēdētāja pusē un viņšs nevienam uz ceļa viršu neskrien.pasakiet lūdzu,iesakiet,ko,lai e...

Va Vasilijs Petrovs 07.12.2016
2 Autoservisi

Kā izdzēst ierakstus?

Labdien, kā es varu izdzēst visus ierakstus, kas ir ierakstīti no šī profila un arī citus ierakstus, kur vairs neatceros ne epastu, neko, jo esmu ievietojusi 2008.gadā utt... dzīvē ir sanācis, ka biju iekodusi rokā, kas tagad mani baro. Kauns.

Ne Nesudzies;) 03.12.2016
2 Skaistumkopšana

Varbūt kāds zina kaut ko par darbā iekārtošanas aģentūru Nordic Staff

Varbūt kāds var padalīties pieredzē par darbā iekārtošanas ağentūru ārzemēs Nordic Staff

Fi Firestorm66 29.11.2016
0 Pakalpojumi

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Zvaniju uz lmt, lai noskaidrotu vienu lietu. Beigās sāk man aizrādīt, gandrīz vai bļaut virsū, ka es tāds un tāds. Vaitad LmT darbiniekus nenoklausās? Tad lūdzu, lai paklausās un dara kas darāms. Paldies!

Zemes nodoklis

Man ir privatizēts dzīvoklis, atklajas ka zemes nodoklis jamaksā trijiem i'pašniekiem. Valstij, namu pārvaldniekam un baznīcai. Mājas zeme dalas tieši uz pusēm. Viena puse ir uz valsts zemes, bet otra puse baznicas. Par baznicas zemi jāmaksā arī tas daļas iedzivotājiem kuri ir uz valsts zemes. Man ir jauta'jums vai namu paŗvalde ir tiesiga pieprasi't šo nodokli no puses iedzīivotaju, kuri atrodas uz valsts zemes? Gaismas nav, lietus laikā māja slikst, neka'dus remontus netaisa. Vai varu pieprasīt no namu parvaldes zemes plaņojumu vai meŗijumus.

Iretaju tiesības

Labas dienas. Man jautājums sads~!!! A ireju 3 istabu dzivokli grausta kura majs jumts tek. , udens tikai aukstais un nav spiediena. , apkures nav. , ja kurina tad sajutas itka krasnij aizmurets skurstenis. , ipasnieks nereadze uz sudzibas aizbildinoties ar naudas trukumu. Bet manja ir 12 dzivokli kas maksa iri apsaimniekosanu un tt! Ko reali izdarit? Kam sudzeeties? ! Ir gruti atrast jaunu mitekli ar gimeni !!! Un viss tas process: (

Im Imants Everests 21.11.2016
4 Īrnieki

Soraksans - Slikts serviss

Slikts serviss soraksans, Slikts serviss/ The guy waiter talks behind costumers back in russian. He should be fired!! Is that ok?

Pārtikas ražotāji - Māna cilvēkus

Kas notika ar krējumu. Garša vairs nav kā krējumam, bet gan izstrādājumam. Ir skābena piegarša. Laikam vēl Limbažu krējumam palika normāla garša, bet jau šaubos. Tagad visi krējumi būs tādi?

Krējums