Reitings Apavi

Instapavi.com
25%
Hogl

Eapavi - Плохой сервис

Написала где только можно. Надо поменять размер. Никто не отвечает. Может здесь мне ответят. Вопрос, как это сделать? Если вообще смысл этим заниматься, если это займёт куча времени, а носить обувь хочется уже. Легче продать и купить у вас другой размер

A Aleksangud 27.03.2024

Stilīgi apavi - Preču atgriezšana

Preču atgriezšana Slikts serviss preču atgriezšanai. Aizsūtīju kurpes atpakaļ, jo nederēja, omnivā norādīju tel. Nr.27753210, kurš uzrādās atsūtītajās vēstulēs epastā. Bet pēc 12 dienām kurpes atgriezās atpakaļ. Zvanot veikalam uz tel. Nr. , izrādās, ka preču atgriezšanai ir jānorāda cits tel. Nr. , jo sanāk, ka nr.27753210 ir priekš tiešraidēm un darbinieces omnivas nosūtītu ziņu nemaz nelasa... Vai tad grūti bija izlasīt ziņu un pārsūtīt to uz otru veikala tel nr..? Jā, grūti! Jo darbiniecēm neinteresē klient...

NS King - Šausmīgs serviss

Šausmīgs serviss Palūdzu sava izmēra divus dažādus apavus, atrada noliktavā, atnesa, iedeva tikai pa vienam apāvām (labajai kājai) . Tie kuri patika, palūdzu otru, iedeva. Apavi maksāja 75€, norēķinājos ar 100€ uz ko atbilde bija “dodiet sīkāk! ”, teicu ka nav. Tad teica “došu atlikumu pa 20 centiem”. Beigās daļu samaksāju skaidrā naudā, daļu ar karti. Apaviem nebija nekādas atlaides, līdz ar ko vajadzētu strādāt dominas atlaidei 5%. Parādu qr kodu aplikācijā, atbildi saņēmu “nevajag, pēc tam”, kad no tā jēga...

P Patērētājs 02.03.2024

Kobrus - Ортопедическая Обувь - Обман, мошенники, подделка

Обман, мошенники, подделка Купила две пары. Получила, через два дня написала, что хочу вернуть. Писали, что сняли с производства, больше не торгуют (на сайте до сих пор есть) деньги вернуть не могут. Писала снова (вся переписка есть) . Затем написали, что могут вернуть только половину. Я согласилась. После этого написали, что и этого не могут. Предложили какие-то смешные скидки на следующий заказ. А как можно дальше заказывать при таком отношении? Очень низкое качество. Сразу видно, что подделка. Подошва не сгибается...

L Lakmys5 22.02.2024

Modes ortopēdiskie apavi - Maldināšana, krāpnieki, viltojums

Maldināšana, krāpnieki, viltojums Nopirku divus pārus. Saņēmu, pēc divām dienām uzrakstīju, ka gribu atdot. Viņi rakstīja, ka to ražošana ir pārtraukta, viņi vairs nepārdod (tie joprojām atrodas vietnē) un viņi nevar atgriezt naudu. Es uzrakstīju vēlreiz (visa sarakste ir tur). Tad viņi rakstīja, ka var atdot tikai pusi. ES piekritu. Pēc tam viņi rakstīja, ka arī to nevar izdarīt. Viņi piedāvāja dažas smieklīgas atlaides nākamajam pasūtījumam. Kā ar šādu attieksmi var turpināt pasūtīt?

L Lakmys5 22.02.2024

Stilīgi apavi - Krāpšana

Krāpšana Izsūta rēķinus pat ja nav pieejami apavi vai cita prece. Apmaksāto rēķinu pēc tam nedēļām jačakarējās dabūt naudas atmaksu, jo visticamāk vadība tā ari dzīvo tikai, uz krāpšanu, sūta 10 citus alternativus variantus lai tikai nebūtu jāatgriež nauda. Šobrīd gaidu naudas atmaksu. No paziņām dzirdēts ka reti kad atgriež naudu, vienmēr kautko iesmērē vietā.

M megytoy 14.02.2024
Komentāri 1 Apavi

Stilīgie apavi - Slikts serviss

Slikts serviss Šausmīgi zems servisa līmenis, meitenes pieļauj kļūdas pasūtījumos. Man pašai klientei jāmeklē kur maksāt, netiek informēta, kur ir prece, vai ir izsūtīta caur omnivu, vesela nedēļa jāmedī darbinieki, jo uz telefona zvaniem neatbild un nepārzvani.

I Ilona Ilona 14.02.2024

Dcshoeslatvia.com - Atsūta citu preci bez saskaņošanas, neatbild uz sūdzību

Pasūtot apavus netiek uzreiz saņemts apstiprinājums par darījumu. Pēc apm 30 dienām epastā atnāk paziņojums, ka prece izsūtīta no Singapūras, kas nebija atspoguļots mājas papā veicot pasūtījumu (muitojams sūtījums) . Pēc apm 3 nedēļām pēc atmuitošanas saņēmām Saules brilles 5 usd vērtībā.

H Heinca 13.02.2024

Skechers Latvija - Ļoti ērti apavi

Ļoti ērti apavi Lielisks veikals skechers tirdzniecības centrā Domina gribu pateikties sievietei no komandas, kas ieteica apavus, un jaunajam pārdevējam, kas palīdzēja tos iegādāties. Šodien nostrādāju pirmās 12 stundas savos jaunajos skechers apavos un jūtos lieliski. Man darbs ir stāvot uz kājām, un agrāk bija grūti atrast ērtus apavus, bet šie ir vienkārši perfekti. Paldies skechers par izcilu produktu un apkalpošanu.

J juris.de 30.01.2024

GABI - daudzveidīga apavu izvēle

daudzveidīga apavu izvēle Ja vēlos iegadaties apavus dodos uz Gabi veikalu. Tas ne tikai izcēlās ar lielu un daudzveidīgu apavu izvēli, bet arī ar laipnām unkonsultantēm, kas palīdz izvēlēties vispiemērotākos apavus. Es īpaši vērtēju arī pieejamās cenas, kas kopā ar augsto kvalitāti padara GABI par manu iecienīto apavu veikalu. Katra manis veiktā apavu iepirkuma pieredze GABI veikalā ir bijusi pozitīva un iedrošinoša.

J Justine.dem 26.01.2024
Komentāri 0 Apavi

Hogl - stilīgi un kvalitatīvi ir apavi

stilīgi un kvalitatīvi ir apavi Veikals ieceļas ar pievilcīgu atmosfēru, piedāvājot plašu un kvalitatīvu apavu izvēli.Papildus, man pašai ir zābaki no Hogl un pēc gada lietošanas tie joprojām izskatās lieliski. Tas apliecina ne tikai to cik stilīgi un kvalitatīvi ir šie apavi, bet arī to, ka tie saglabā savu labo izskatu ilgtermiņā piedāvājot ilgstošu baudu un uzticamību. Šī pieredze vēl vairāk pastiprina manu pārliecību Hogl kvalitātē un izturībā.

L Larissa_sona 25.01.2024

Skechers Latvija - Mans top izvēle

Mans top izvēle Skechers Tc Domina ir super veikals ar ērtiem apaviem. Man bieži sanāk iepirkties gan sev, gan ģimenei. Apavu izvēle ir vienmēr liela, un to ērtums ir neapstrīdams. Ļoti apmierināts ar katru iepirkšanos! Ir kā vieta, kur es vienmēr atrodu kaut ko, kas man patīk, un arī maniem tuvākajiem. Skechers Tc Domina - mans top izvēle, kad runa ir par apaviem.

E Emils.B 15.01.2024

NS King - Slikts serviss, attieksme nekāda pret cilvēkiem

Slikts serviss, attieksme nekāda pret cilvēkiem Nopirku apavus Ns King pēc 8-9 dienām saplīsa. Aiznesu pa garantiju atdod. Pateicu ka remonts man nav vajadzīgs.. Lai samaina pret citām. Beigas man atsūta vēstuli ka tas nav nekas traks viņi nemainīs tikai remontu var piedāvāt. Es uzzvanīju uz veikalu un pateicu vai jūs nopietni. Ilgi jāraksta, beigas uz mani Saka balsi celt un nometa klausuli. Tas ir Domina Ns King darbinieki. Drausmīgs veikals un sharashkina kontora. Sūdu bedre.

K Kvitka29 11.01.2024

Eapavi.lv - Neatgriež naudu par nosūtītam atpakaļ precēm

Eapavi.lv neatgriež naudu par atpakaļ nosūtītas precēm. 27.11.2023 pasūtīju apavus par summu 162€,30 datumā saņēmu, 06.12.2023 nosūtīju atpakaļ, šodien ir 7 janvāris nauda nav atgriesta, sazināties pa telefonu nevar, uz epastu dažās reizes atbildēja it kā nauda ir ieskaitīta, palūdzu bankas izrakstu, protams neviens man to nenodrošināja.

O Oksana Kam 07.01.2024
Komentāri 3 Apavi

Bar. Shoes.lv - Обман, мошенничество

Заплатили 105 евро 27.11.2023, нам пообещали прислать на следующий день видео заказа, но через день нас начали игнорить, и мы решили написать им с другого аккаунта на котором они ответили сразу же. В тот момент уже было понятно что аферисты, мы написали им что бы ответили на аккаунте где начали игнорить, сразу же стали извинятся и говорить что они уже отправили заказ и он приедет к нам через 2-3 дня. Прошло две неделе никакой посылки мы не получили, на сообщение вообще не отвечают, самые настоящие аферисты, крутят нашему деньгам!

V valerija24 07.01.2024

NS King - Bojājums

Bojājums Iegādājos NS King ziemas zābākus panēsāju 1.nedēļu un zābakiem malas atlīmējās vaļā. Zābaki tika pirki par 63€ domāju par šādu naudu pērkot jābūt kvalitātei, bet izrādās, ka tā nav. Pārdevēja teica, ka malas var atlīmēties, jo laukā mitrs laiks un līme atlīmējas vaļā. Tad rodas jautājums ar kādu līmi tiek līmēts, ka mitrumā atlīp vaļā? Vai nebūtu labāk ja zābaki tiktu nošūti? Esmu ļoti vīlusies domāju, ka būs laba kvalitāte, bet nu tomēr tā nebija.

A agnese.k 16.12.2023
Komentāri 5 Apavi

Eapavi.lv - Neatgriež naudu par nosūtītiem atpakaļ pasūtījumiem

Esmu eapavi.lv klients, biju vairākkārt sūtījusi apavus no viņiem apavus, jo bērniem patīk ko viņi piedāva. Novembrī pasūtīju dārgus apavus meitai (106 eiro) , diemžēl kurpju modelis bija viņai ļoti par lielu. Nosūtīju uzreiz atpakaļ. Mājās lapā ir norādīts, ka 3-5 dienu laikā viņi atgriež naudu. Pēc kādām 2 nedēļā, izdomāju pārbaudīt kontu un biju nepatīkami pārsteigta, ka naudas nav. Piezvanīt viņiem nevar, rakstīju epastu un atbilde mani pārsteidza vēl vairāk! Esot saņēmuši apavus ar netīrām...

M Marina Henina 11.12.2023
Komentāri 4 Apavi

Cibas.lv - Krāpšana un maldināšana

Cilvēku maldināšana. Vilnas vietā ir 100% sintētika. Un kvalitāte ir zem katras kritikas. Mēneša laikā izjuka. Uz manu ierakstu facebook neatbild, bet tajā vietā bloķē pieeju. Nopirku sievai šīs čības, bet viņa Saka, ka nemaz nav siltas, kad pēc mēneša saplīsa, tad mēģināju līmēt, bet tad sapratu, ka tā ir 100% sintetika, pie tam noplēšot gabaliņu un padedzinot deg ar melniem dūmiem. Tā nav vilna!

V Vilonkulis 06.12.2023

NS King - Klientu apkalpošanas serviss

Klientu apkalpošanas serviss Klientu apkalpošana zem katras kritikas, uz epastiem neatbild, iegādājos preci internetveikalā ar saņemšanu Rīga plaza veikalā, tur diemžēl manis pasūtītais izmērs nav, rakstu epastu vai varu saņemt savu preci Ns King domina vai alfa, atbildes nekādas, nesaprotu tiešām ir tik grūti atbildēt un rast kopīgu risinājumu situācijai? Domāju pasūtīšu caur internetveikalu un aizbraukšu uz vietas saņemt preci, divas dienas jau pagājušas, nekādu ziņu...

K kuklids 01.12.2023
Komentāri 2 Apavi

cetraszoles.lv - Ļoti nekvalitatīvas, lētas preces tiek pārdotas kā dārgākas (iznīka 2 mēn)

Ļoti nekvalitatīvas, lētas preces tiek pārdotas kā dārgākas (iznīka 2 mēn) Pirms nepilniem 2 (!) mēnešiem tērbatas zolēs nopirkām meitai zābakus rudenim. Pirkām ar vienu no tām lielajām "atlaidēm". Pirkām pa 36 eur, bija nocenoti no kkādiem 80/90 eur, neatceros. Šis s*** tur vairs netirgojas. Tie zābaki meitai burtiski izjuka uz kājas, 2 mēnešu laikā. Protams, ka čeks tik ilgi arī nav saglabājies. Varētu padomāt, ja meita būtu svarcēlāja, vai kāptu ar viņiem kalnā, bet nē - smalka meitene, reāli uz dārziņu un atpakaļ, ikdienā nēsāja. Pārklājums sāka plaisāt nākt...