Uzdot jautājumu

Jautājumi

Atsauksmes par Tele2

Labdien! Lūdzu pastāstiet kāds atsauksmes un pieredzi par Tele2. Taka esmu Bites klients gribētu zināt atsauksmes par Tele2. Vai ir kādam kautkas labs sakāms par Tele2? Esmu mēģinājis lietot ZZ priekšapmaksas karti kur bija labāks internets par Biti. Bet vispārīgi gribu zināt tiesi par Tele2 kā ar rēķiem un citām lietām. Vai tiešām Tele2 ir labāks nekā Bite? Ja ir ar abiem pieredze lūdzu padalieties ar to. Gaidīšu atsauksmes.

Veģu Auto Serviss SIA - Par pēdējo sūdzību

Sveicināti! Vai varētu precizēt, par kuru uzņēmumu ir runa. Ir trīs: -Veģu Auto -Veģu Auto Serviss -Veģu Auto Jūrmala. Tie ir trīs dažādi uzņēmumi Tad mēs varēsim kaut ko noskaidrot un sniegt atbildi. Pēc sūdzības neko nevaram saprast jo nav minēts ne serviss, ne auto marka un modelis, pilnīgi nekas. Tā jau var sarakstīt nezin ko un par to nenest atbildību Lūdzu sniedziet mums atbildi Ar cieņu SIA Veģu Auto Serviss

V vegi 14.08.2020
Komentāri 1 Autoservisi

Bite - Atsauksmes par Biti

Atsauksmes par Biti Labvakar! Lūdzu pastāstiet kāds atsauksmes par biti. Ja tadas ir citādi redzu tikai sūdzības par biti. Vai ir kādam kautkas labs sakāms par biti? Cerams varēsiet padalīties ar atsauksmem.

Обман

Что я должен указать в своей жалобе и в какой форме это сделать? Мне не заплатили за работу, которую я слелал. Хочу указать название фирмы, адрес и номер телефона прораба обманщика.

SIA "Biameat" - Darbs

Kādas atsauksmes ir par firmām SIA "Biameat" un SIA "Aibi" kautuvēm, vai var interesēties par darbu šajās kautuvēs?

Легализация

Добрый день - отдавал свои российские мед документы - диплом и сертификаты - для подтверждения, ещё в конце ноября - до сих пор никаких вестей о них не получил. Скажите, пожалуйста, как можно об этом узнать что-то?

Triatel - Atsauksme

Atsauksme Sveiki! Varat lūdzu padalīties ar atsauksmēm par triatel?

Nepatiesa informacija

Labdien. Mans vards ir Uldis Kalejs Nesen at raucot no anglijas uzzinaju ka par manim visadas viltus zinas jusu majaslapa publicetas gribetu zinat kapec. Man bija nozaudeti dokumenti un kads ir veicis visadas manipulacijas mana varda un vel apmeelnojis ne tikai mani bet ari manus bernus un sievu laimu. Kada sakara jus atlaujat publiskot nepatiesu informaciju par cilvekiem? Es versos bernu tiesibu aizstavibas organizacija un cilveku tiesibu aizstavosajas organizacijas uzradiju visu...

Par internet kaitniecību

Labdien! Kur var padot sūdzību par internet krāpšanu? No konta revolut samksātas naudas summas kaut kadiem krāpniekiem tele2.ru un krasplat. Es griezos revolut atbalsta ar lugumu atsaukt šos maksājumus, man tika atbildēts - pagaiiet 7 dienas kamēr maksājums bus pabeigts, pēc tam noformēsim atgriešanu. Noformēju atgreišanas lapu - tika atbildēts - pagaidit 30 diena ja pardevejs (krāpnieciskas saits) neatbides - atgrezisim naudu. Pārdevējs atbiedēja (tele2.ru un krasplat) bija atsūtiti kaut...

I IV-S 21.03.2020
Komentāri 4 Bankas

Grobiņas- Liepājas - Braucienu skaita tēma - apzagšana

Labdien ! tikko pirms apm.pusstundas šodien speciāli gāju uz autobusu staciju, lai uz Grobiņas braucienu kartes papildinātu 40 braucienus, samaksāju , izdeva čeku, uz kura ir redzami 40 braucieni un samaksāts 28.80. pēc 15 min.kāpu autobusā, un nopīkstinot pie kasieres, uzrādās, ka esmu tikai par 20 braucieniem samaksājusi. kā tas iespējams ? Saku kasierei,ka nav riktīgi kaut kas ar jūsu aprātu. Šī saka, ka vaina pie papildināšanas autobusu stacijā.. Man darbs ir otrā Liepājas galā, un galīgi...

Pasaules Ludzeja Paskaidrojums par pagetni un tagadni.

Sveicinati Ilgs laiks pagajis kops tas dienas kad biju nosutijis savu video uz LNT televiziju un esmu sapratis to kad ari Latvijas Pilsona tiesibas Vajadzetu aizsargat Latvijas Valstij Pilsona Tiesibas Arpus Latvijas Teritoriu Robezas bet sastopos ar to kad tas vai nau vai nesaprot kad Latvijas brivu virieti ka Pasaules Ludzeju par visu pasaules zemeslodes Iedzivotajiem ludzot viens pats un Ludzot Dievam Tevam Jezus Kristus Varda Lai Pagatnei Neviens nepieskartos Bet Ir ta kad Tici Saviem...

Valsts darba inspekcija - Darbs

Darbs Labdien. Lasot, sudzibas.lv, rodas iespaids ka nevienai valsts iestādei šīs sūdzības neinteresē! Kāpēc ir tāda situācija? Vai visas sūdzības ir nepamatotas? Vai nu arī par šiem 30 gadiem ja jau nesam sakārtojuši savu mazo valstiņu, tad kad? Varbūt raidījums aizliegtais paņēmiens var palasīt šīs sūdzības un ieinteresēties par kādu no firmām kuras apkrāpj savus darbiniekus un negodprātīgi izturas! Mūsu Lv biznesmeņiem ir jau no kā mācīties. Ārzemju firmas kuras ir ienākuša Lv un dod darbu maksā...

Info

Labdien kāds varētu man kautko pastāstīt par uzņēmumu Jēkabpilī Ausekļa iela 1. Kokapstrāde SIA Wood Holding?

T Thebest 05.01.2020
Komentāri 0 Ražošana

CSDD - Ogres CSDD nepareiza attieksme pret klientu un viņa transportu

Ogres CSDD nepareiza attieksme pret klientu un viņa transportu Sveicinati. Man ir stridigs jautajums kursh man rodas Ogres CSDD ar vecako inspektoru Viesturu Shvarcu pie tehniska apskate. Pie ka es varu griesties lai risinat jautajumu, jo ogres csdd izpild direktors man ne palidzeja?

SIA "AKURATA" - Кто работал с этой компанией и как посмотреть её

The Latvian company SIA "AKURATA", the VAT payer LV40203146285, in whose name, based on the regulations, the personal code Anna Krastiņa 220359-11005

TKN - Par TKN

Piedodiet par otru jautājumu. Bet kurš izdomāja, ka sūdzība ir atzīmēta kā atrisināta tikai tāpēc, ka it kā neesot iespējas sazināties ar sūdzības iesniedzēju. Tas ir par TKN sūdzību. Pirmkārt, pēc cik novilcinātiem gadiem viņi mēģinājuši sazināties un kādā veidā. Ja jautājums ir par nesamaksātu darba algu, tad jābūt darba līgumam ar darbinieka datiem, pēc kura var atrast šo cilvēku. Tad šajā gadījumā vēl papildus nesamaksātai algai ir bijusi nelegāla nodarbinātība. Vai tas ir atrisinājums?

Plastiskā ķirurģija - Kaunuma lūpas

Labdien cik maksā kaunumu lūpu samazināšana?

Хирургу Васильченко - Консультация

Хочу записаться к Хирургу Васильченко на консультацию на 19.11.2019 в 09: 00 по согласованию с доктором. Спасибо. Жду ответа

Autobuss

Vai jūs smejaties par cilvēkiem? Pampāļi - Saldus 06;50 , atbrauc mazais autobuss ,kurā vairāk nekā 10 cilvēki stāv kājās. Vai tiešām nevarat samainīt?

Una Models - Vai kāds var ko teikt par Una Models management

Vai kāds var ko teikt par Una Models management Ko varat teikt par šo uzņēmumu?

ю Юлия Кру 05.11.2019
Komentāri 4 Foto