Ava Holding

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ava Holding - Sūdzības un atsauksmes

Ava Holding - dzīvokļa pārdošana

dzīvokļa pārdošana Работники Ava Holding помогли мне продать квартиру в 2015 году в Чиекуркалнсе. Привлекала к процессу и других риэлторов, но те продавали квартиру долго и безрезультатно. А Ava Holding сделала это оперативно и по нормальной рыночной цене. Далее купили квартиру на Югле. Обе сделки прошли успешно и безопасно. Рекомендую всем эту компанию. Татьяна Д.

AtrisinātaAVA HOLDING nekustamie īpašumi - Krāpniecība SS.LV

Krāpniecība SS.LV SS lv paņem un ieliek sludinājumus ar tirgošanā neesošiem īpašumiem. Foto pievieno vienkārši paņemot to no mana ss.lv sludinājuma un ieliekot savā. Neuzticaties šiem mahinatoriem, krāpniekiem un šarlatāniem!!!

Ava Holding - laipna apkalposjana

laipna apkalposjana Te nu jaaizsaka pateiciiba sjiis maklerfirmas darbiniekiem-Jelenai Kuzminai un vinjas prieksjniekam Pavelam!SS.lv vienistabas dz.piedaavaajumu izpeete noveda mani sjiis firmas ofisaa Zemgala gatvee,kur tiku pamatiigi cienaats ar kafiju kameer vinju jurists formeeja vajadzigaas formalitaates mana pirkuma darijumam.Turpmaako dienu savos nieciigajos darba paartraukumos ar Jelenas mersi tiku izvadaats kaa kaads augsts kungs pa visu pieriigu drosjibas naudas maksaajumu,zemesgramatu un namu...

AtrisinātaAva Holding - Neprofesionāli

Neprofesionāli Когда я увидела сотрудника этой компании, у меня сразу же отпало желание сдавать ему квартиру. Этот потрепанный, несуразный вид сразу же отталкивает. Вы, лицо компании! Это ужасно так выглядить. Очень не професионально!

AtrisinātaAva Holding - Aферисты

Aферисты Работают с мошенниками которые незаконно продают недвижимость. Одна из них кристина тел.28600085. Обьявления бывают на сс. Лв. Очень ловко умеет надурить, будьте внимательны!

AtrisinātaAva Holding - Krāpnieki Nekustamo Īpašumu tirgū!

Krāpnieki Nekustamo Īpašumu tirgū! Uzmanību! Krāpnieki Nekustamo Īpašumu tirgū! TEL. 223672694 - Galina, 28284269 - Viktors, 22335758, Boris Malogovec Neiesaku veikt jebkāda veida sadarbību ar šīm personām, jo ir novērojama krāpnieciska rīcība Nekustamo Īpašumu tirgū, tādējādi veidojot negodīgu konkurenci un sava veida krāpnieciskās mahinācijas! Tiek apvārdoti dzīvokļu Īpašnieki, tiek ņemta visa veida informācija no interneta neizvērtējot un nenoskaidrojot to patiesumu un piederību! Esiet uzmanīgi.

AtrisinātaAva Holding - Дилетанты

Дилетанты Ищат и разводят людей мало понимающих в сделках с недвижкой. Работать не умеют ни у одного из сотрудников нет соответствующего образования и недостаточно знаний в сфере. Несоветую с ними работать п. С. На фирме есть пара достойных маклеров которие обладают достаточными знаниями если не ошибаюсь завут Анджей. Фамилию не помню.