www.sudzibas.lv Ava Holding laipna apkalposjana

Ava Holding - laipna apkalposjana

Te nu jaaizsaka pateiciiba sjiis maklerfirmas darbiniekiem-Jelenai Kuzminai un vinjas prieksjniekam Pavelam!SS.lv vienistabas dz.piedaavaajumu izpeete noveda mani sjiis firmas ofisaa Zemgala gatvee,kur tiku pamatiigi cienaats ar kafiju kameer vinju jurists formeeja vajadzigaas formalitaates mana pirkuma darijumam.Turpmaako dienu savos nieciigajos darba paartraukumos ar Jelenas mersi tiku izvadaats kaa kaads augsts kungs pa visu pieriigu drosjibas naudas maksaajumu,zemesgramatu un namu paarvalzju formalitaasju kaartosjanai pirkuma sakaraa.Par to visu maksaajot paardeveejs!Visa laba veeleejumi sjaas firmas kolektivam,un lai sjaadu firmu Riigaa buutu vairaak!!Mana labveele bija-AVA HOLDING-G.Zemgala gatvee!Lai veicas sjaj firmai un vinju klientiem!!-JANIS-

v

K

а Алекс9 19.03.2016

Поддерживаю, Jāni - kevins47! Полностью согласен с оценкой обслуживания как ОТЛИЧНОГО - о чём я здесь уже и написал только что.

A Andrej M 30.03.2016

Es esot cita valsts pilsonis, meklēju nekustamā īpašuma kompāniju, lai nopirkt nekustamo īpašumu Latvijā, ar mērķi saņemt Termiņuzturēšanas atļauju. Man laimējas, tā ka es uzsāku sadarbību ar Ava Holding kompaniju. Kompānija man palīdzēja nopirkt dažus nekustamos īpašumus īsa laika periodā par labām cenām sniedzot pilno juridisko pavadījumu. Ja es neizmantotu šis kompānijas pakalpojumus, man neizdotos saņemt Terminuzturēšanas atļauju laikā, kas uz to brīdi man bija ļoti svarīgs. Es esmu ļoti pateicīgs šai kompanijai un rekomendeju izmantot tās pakalpojumus. Andrejs M. (tālr.27-654-393).