Reitings "Līzings un Kredīts"

Apdrošināšana Bankas Līzings un Kredīts Neuzticami biznesa partneri Ražošana
Alfa Kredits
1aizdevums.lv
ONEfinance

InCredit Group - Slikta attieksme

Slikta attieksme Aizņēmos naudu trenažierim, pēdējā maksājumā samisējās un nesamaksāju laicīgi. Tā vietā, lai cilvēcīgi painteresētos kas un kā, sāka kasēt dienas naudu 1 euro ar centiem apmērā... Tā mans maksājums no 46 euro pēc divām dienām jau bija 48 ar centiem... Paldies par lielisko servisu... Vairāk šajā iestādē neko negribu aizņemties...

Altero - Sūdzība

Sūdzība Sūdzība par Altero . Aizpildīju pieteikumu viņu mājas lapā lai salīdzinātu kur ir kādas kredīta iespējas, aizsūtīju visus privātos datus, bankas kontus. Atsūtīja atteikumu it kā neatbilst ienākumi , kaut gan kontā var redzēt algas ieskaitījumus un citu kredītu man nav. Pats interesantākais ka pēc tās reizes neviena kredītiestāde vairāk ar mani negrib pat runāt , nesaprotu vai datu aizsardzības un informācijas neizpaušanas likums uz viņiem neattiecas.

Altero - Bezkaunība

Bezkaunība Cik tas ilgi var turpināties, kāpēc firmas nepilda savus solījumus , tā taču nevar kad piesakies kredītam piedāvājums ir viens , bet kad sāc formēt paveras pavisam cita aina un tikai dzirdu atrunas un skaidrojumus ,bezkaunīgi maldina potencialos klientus. Tāda sajūta kad cilvēki ir pavisam muļķi un nesaprot ko dara , kauns , neiesaku šo firmu. Paldies par uzmanību.

Altero - Krāpšana

Krāpšana Kas tā par uzņēmējdarbību, bez kontroles, bez loģikas, bezkaunīga un negodīga. Apkalpojošais personāls neizglītots un tendēts tikai uz sava labuma gūšanu. Vai paši kredīta izsniedzēji zina par viņu patieso darbības taktiku, jo kā es sapratu viņi paši nemaz neizsniedz kredītu, bet tikai savāc cilvēka personas datus un izsūta pa pasauli. Mantrausība neved pie laba gala.

Altero - Krāpšana

Krāpšana Sūdzība par kārtējo žurku midzeni, kuri plēš nesamērīgas komisijas un procentus no klientiem, tas taču ir apmāns, kad tiešais kredīta devējs dod pavisam citus noteikumus kā pats starpnieks altero, kam tas ir vajadzīgs lai pārmaksātu .Sludina viņi , ka redz procentu likme ir tāda pati, tikai tas ir cilvēku apmāns un krāpašana. Gan jau vienu dienu viņus aizklapēs ciet!

Sefinance - Krāpšana, melošana

Krāpšana, melošana Sveiki, visiem! Esmu ilgi klusējusi, bet nevaru vairs šo bezkaunību izturēt. Sefinance- pliks krāpnieku, starpnieku kantoris, kas savāc naudu ne par ko. Labāk meklējiet kredītu licenzētā uzņēmumā. Vērsos PTAC, esmu satikusi vēl 4 viņu klientus, kas jūtas apkrāpti, jo maksāja 1000€ komisiju par 5000€ aizdevumu, plus vēl komisija īstajam auzdevejam. Visu formee uz fiktīvas kompānijas, lai varētu nolikvidēt un palikt bez pēdām. Prom no tā žuļiku kantora, uzmanieties!

Altero - Slikts serviss un apkalpošana

Slikts serviss un apkalpošana Labdien, vai tiešām kāds nevar izkontrolēt šo firmu, tas ir pilnīgi nepieņemami kā viņi darbojas, nekādas lojalitātes pret klientu. Zvana un agresīvi uzbāžas ar nesamērīgiem piedāvājumiem, dzird tikai to ko grib dzirdēt pārējais vienalga ko tas cilvēks stāsta, tā taču nevar …, varbūt firmas vadība nemaz nezin par savu darbinieku ne profesionalitāti.

Viktorija up SIA - Krāpšana

Labvakar. Ievietoju sludinājumu ka meklēju aizdevumu. Atsaucās it kā firma Viktorija Up Sia telefona nummurs 20098539. Lūdzu varbūt kāds zin kam tas telefona nummurs pieder.20098539 / varbūt varam vīrs kā ar vīru tikt skaidrībā bez policijas iesaistīšanas. Jā kāds atpazīst kam šis nummurs pieder lūdzu dodiet ziņu. Un tev es arī klauvēju pie tavas sirdapziņas. 20098539

Altero - Krāpšana

Krāpšana Vai var kāds to kantori reiz izpurinat , pietiek cilvēkus čakaret , piesakoties reāli esi ieberzies gan uz piedāvajumiem gan uz datu drošību , un pēc tam vēl zvana un visādus mēslus stāsta,darbinieku agresīva kredīta iesmērēšana tas ir tas kas viniem vajadzīgs lai norautu sev komisiju un pie kājas kas cilvekam izdevīgi vai nē.Ar tādu attieksmi tā netiksiet.

Altero - Slikts serviss

Slikts serviss Cilvēki mīļie gribu visus jūs brīdināt un ieteikt neizmantot šo prasto, brutālo starpnieka kantori, salīdzina kur tādā pašā kantorī labāk un dārgāk iegrūst parādu virpulī ar kosmiskiem procentiem un noteikumiem. Kredīta saņemšanas prasības kā bankā bet komisijas un % likmes 5 reiz lielākas. Tad priekš kam viņi ir vajadzīgi, tagad bankas dod patēriņa kredītus 5 minūtēs, ar tām prasībām ko viņi pieprasa es citadelē (esmu citadeles klients) paņēmu patēriņu nepilnas 30 minūšu laikā, onlainā...

Banknote - Pārdod bojātas preces

Pārdod bojātas preces Nopirku portatīvo datoru ventspils banknotes filiāle un pirkšanas brīdī viss izskatījās normāli, aizgāju mājās izmēģināt tikko nopirkto datoru un atklājas defekti - baterija neiet, visslaik jātur pie vada; nekādīgi nevar palaist mūziku, nu nekāda nenāk no datora un vēl windows nav aktivizēts un tā aktivizēšana maksā vairāk nekā cik es par viņu samaksāju. Un tagad nākamajā dienā eju prasīt naudu atpakaļ un viņi pasaka ka pats vainīgs ka nepārbaudīju.

Altero - Slikts serviss

Slikts serviss Parādu nav, kādu dienu iesniedzu onlain pieteikumu pie Altero.lv , piedāvājums bija, ka varu aizņemties, bet parēķinot un saskaitot visu kopā nenormāli dārgs kredīts. Nesaprotu , pirmo un vienīgo kredītu es ņēmu novembrī , to bez kādām problēmām nomaksāju jau mēneša laikā, parādu nav, vispār nekādu kavētu maksājumu. Darbinieki paliek nedaudz rupji un uzbāzīgi kad mēģinu saprast kāpēc tādas augstas procentu likmes un nesamērīgas komisijas. Ja jums ir tāda iespēja, neizmantojat šo firmu, jo...

Altero - Klientu apmāns un krāpšana

Klientu apmāns un krāpšana Gribu brīdināt cilvēkus kuri tomēr izlēma griezties par kredītu pie altero. Neiesaku reģistrēties viņu mājas lapā. Izčakarēja prātu, laiku un beigas pasūtīja trīs mājas tālāk. Man sametas nelabi kad iedomājos ka mani dati, visi mani dati sākot ar vardu uzvārdu, pers. Kods, dzīves vietu, darba vietu, telef. Epasta adrese un t. T. , beidzot ar privātā konta izdruku, tas viss tiek izsūtīts pilnīgi visiem tāda paša veida kantoriem, kā un kurā vietā notiek datu aizsardzība un drošība tas paliek uz...

Altero - Krāpšana

Krāpšana Sveiki , neiesaku griezties pie Altero, pienāca īslaicīgi grūti brīži ar finansēm, pieteicos pie Altero un ar to arī sakās tas murgs , zvana darbinieki viņi pat neklausās ko man vajag un kā labāk man rīkoties , tikai runā, jā mēs jūs saprotam un t.t. un tik runā savu un stumj pašu neizdevīgāko kredītu priekš manis un izdevīgāko priekš sevis , šausmas , atteicos vispār no viņu pakalpojumiem

Altero - Krāpšana

Krāpšana Nekad un nevienam neieteiktu ņemt kredītu pie Altero.Apčakarē cilvēkus un grūž tik iekšā kredītu virpulī, kaut arī gribēju salīdzināt kas kur ko piedāvā.Aizpildīju salīdzināšanas pieteikumu tagad mēģinu ar šiem tikt galā , bet nesaprotu kā to izdarīt, zvana bāžas virsū ar kredītu , lai tik ņem un galvenais grib iesmērēt tur kur viņi saka, neizprotu

Altero - Krāpnieki

Krāpnieki Labdien,klients priekš Altero ir pēdējā vietā, kā prioritāti izvirzot savu peļņu un neadekvāti augstās procentu likmes, salīdzināt nav iespējams jo pēc datu nosūtīšanas uzreiz tiek zvanīts uz uzbāžas ar sev izdevīgāku piedāvājumu, piesakoties pa tiešo pie kredītiestādēm tur daudz lojālāka attieksme un procentu likmes daudz mazākas.

Vivus - Krāpšana

Krāpšana Paņemu kredītu 300€ pazaudēju darbu nebija iespējas atdot pēc neilga laika summa izauga līdz 602 €. Sarunāju atmaksu pa daļam, katru mēnesī maksāju pa 50 €, beidzot visa summa bija samaksāta un viņi sāka prasīt kaut kādus 120 € pēc mēneša summa jau izauga līdz 150 €, zvanīju viņiem, viņi nevar pateikt neko konkrēty. Man visi maksājumi saglabati

Zip.lv - Krāpšana

Iespēja izņemt jūs no parādnieku sarakstiem un sakārtot jūsu bojāto kredītvēsturi. Detalizētāka informācija pieejama rakstot uz e-pastu. Nu pasakiet kā tas ir iespējams pilns www.zip.lv portāls ar tādiem sludinājumiem vai neviens nekontrolē tos krāpniekus cik ilgi viņi vēl krāps cilvēkus kas savas lēticības dēļ ir iekrituši. Un vispār pilns portāls zip ir ar krāpnieku sludinājumiem kas aizdod kredītus kas viņus kontrolē.

AtrisinātaInCredit Group Līzinga kompānija - Krāpšāna, slikts serviss

Krāpšāna, slikts serviss 10.12.18, samaksāju maksājumu divas reizes, rakstīju uz [slēpt]@incredit.lv, sanāca nelaipna runāšana un pēc kāda laika uzrakstīja, ka visa summa ir izmaksāta un nav neviena atvērta kredīta, kas jāmaksā un vēl ir pārmaksāti 31.60. Viena summa ir ņemta 26.06.17 150eur, otra 26.04.18 140eur. Kā tas var būt, ka vissi līgumi izmaksāti. Pēc laika parādīsies tie līgumi un summas arī ar parādu. Nosūtu failus, man visas vēstules arī ir, gribās visu mierīgi nokārtot.

Altero - Krāpšana

Krāpšana Gribu brīdināt par krāpniecību no firmas Altero puses , paņem klienta datus izsūta visiem kam nav slinkums , kas pēc tam notiek ar manu privāto informāciju , kredīta piedāvājumu atsūta krietni lielāku nekā tiešais kredīta devējs izsniedz, zvana uzstāj lai tik ņem , komisijas prasa drausmīgas.