Ekpress Laboratorija SIA - Krāpšana

Upesvezis.lv-tāda uzņēmums nav. Viņiem ir mājas lapa, liek ziņas ss.lv, bija sazvanāmi un izsūtīja rēķinu uz SIA Ekspress laboratorija, kur arī apmaksāju avansu. 5 reizes man noteica datumu, kad atvedīs zivis, ilgi mānīja gan whatsapp, gan pa telefonu, bet visbeidzot pazuda un vairs nav sazvanāmi-telefons atslēgts. Zvanīju arī uz telefonu Lursoft datu bāzē - sākotnēji bija izsaukšanas signāls, pēc tam telefons tika atslēgts. Veikla krāpniecība.

M Mario86 28.04.2024

Līdzīga situācija ar viņiem

A Alisa24 30.04.2024

Par to ko tu raksti internetā būs jāatbild Meli ! Kur ir fakti par to ko tu raksti!

Viltus informācijas izplatīšanu, piemēram, diffamācija, zaimošana vai melu izplatīšana. Šie likumi nosaka atbildību par melošanu gan civiltiesiski, gan krimināltiesiski, un soda par to var būt naudas sods, cietumsods vai abas šīs sankcijas kombinācijā.

A Anduce 01.05.2024

Atsaukt sūdzību- pēc tam man tomēr atveda labas zivis.

A Anduce 01.05.2024

Atsaukt sūdzību par Ekspress Laboratoriju-bija tikai komunikācijas problēmas.

ž žurcis 01.05.2024

Neceri, nekas te netiks dzēsts.