www.sudzibas.lv Dmitrijs Melehins un Oksana Alises ielā 5 Krāpšana, maldināšana, slikts serviss un netīrība

Dmitrijs Melehins un Oksana Alises ielā 5 - Krāpšana, maldināšana, slikts serviss un netīrība

Papildinājums jau tam, ko iepriekš nopublicēju. Dmitrijs Melehins izīrēja dzīvokli, maldinot patērētāju un rādot pavisam citas bildes, kā arī atteicas rast kompromisu un atrisināt šo konfliktu savā starpā, tāpēc darīšu visu, lai ar 3. pušu iesaisti šī situācija tiktu godīgi atrisināta. Par 9 naktīm, tikai ar priekšapmaksu 500 eiro. Par dzīvokli, kur gultā ir izkārnījumu traipi, sapelējuši aizkari un apčurāts pods. Īpašumu uzkopšanā tiek algots nepilngadīgs zēns, joi gan jau ka... lētāk.

Pielikumā mana rezervācija un realitāte.

L Lietotajs2345 06.05.2024

Konflikts tika atrisināts.

O Oskars277 07.05.2024

jums nav taisnība...

L Lietotajs2345 07.05.2024

Maldinoša, pretrunīga informācija, maldinošs listings, citiem klientiem ir bijusi tāda pati problēma. Turklāt netīrība jums ir sistēmātiska. Attieksme - augstprātīga un nicīga. Booking.com nosūtīja visas tās podu un kakainā palaga bildes un burtiski piespieda jūs atcelt rezervāciju. Pats man vēl rakstījāt, ka vienosieties ar booking.com, ja izdzēsīšu visas savas sūdzības. Izrādījās, ka sudzibas.lv neko izdzēst nevar, tad nu turpiniet komentēt pats savu drāmu. Saprotams, ka atzīt kļūdas, atvainoties, kompensēt un risināt prasa piepūli. Sakārtojiet savas galerijas un liecieties mierā.