www.sudzibas.lv M Project SIA Drausmigs pakalpojuma sniedzêjs

M Project SIA - Drausmigs pakalpojuma sniedzêjs

Firmai "M Project"  SIA drausmīgi trūkst profesionalitate un laba organizacija, neskatoties uz to viņi turpina bojāt cilvēkiem viņu svētkus.  Briesmīga skaņa, maz gaismas, nekādas svētku atmosfēras.  Pasniedz sevi kā profesionāļus tomēr kad ir jāsāk darbu novelk visu līdz pēdējam mirklim un rezultātā viss ir ļoti nekvalitatīvs, strādnieki knapi kūstamie.

Kā rezultātā pasākums norīja pilnīgi haotiski, organizācija bija ŠAUSMĪGA!

Attieksme pret savu darbu un klientiem ir ārprāta neatbildība !

Priekšapmaksa 100%. Dokumentus nedod, arī pēc mūsu pasākuma, netika mums iedota nekāda atskaite, kas bija saplānots, kas sanāca, kas nesanāca utt.

Direktos - Maksims ir savā mērā aferists un cilvēku laimes iznīcinātājs

K

K Konstantins_ 10.04.2024

Organizēju korporatīvo pasākumu darbiniekiem. Mēs pasūtījām aprīkojumu no šī SIA. nepamatoti augstas cenas un vājš serviss.

M M Project SIA 28.04.2024

Labdien, informējām Jūs, ka vairāku gadu laikā nebija saņemta neviena negatīva atsauksme par SIA darbību. Lūdzam Jūs precizēt pasākuma datumu un vietu, lai mēs varētu sniegt komentārus. Citā gadījumā Jūsu komentārs tiek uzskatīts ka skaudīgo konkurentu uzbrukumu, ņēmot vērā Jūsu fiktīvi izveidoto, neaktīvu profilu.
Novēlam Jauku dienu!
Ar Cieņu,
M Project SIA komanda.

J JanaM1988 28.04.2024

Работаем с компанией SIA M Project уже несколько лет. Каждый проект был четко отработан и без всяких проблем.
Работа этой компании выполняется быстро, а аппаратуры ставится всегда даже больше, чем по смете.
Оплата всегда шла после мероприятия.

С уважением,
SIA Bright Dream

M M Project SIA 28.04.2024

Labdien, informējām Jūs, ka vairāku gadu laikā nebija saņemta NEVIENA negatīva atsauksme par SIA darbību un sniegtiem pakalpojumiem. Mūsu klienti ir vienmēr 100% apmierināti, jo kompānijas politika ir vienmēr dot vairāk, nekā ir pieprasīts.

Lūdzam Jūs pievērst uzmanību tam, ka SIA nekad neņem priekšapmaksu par pakalpojumiem un saņem honorāru pēc pavaikta darba.

Novēlam Jauku dienu!
Ar Cieņu,
M Project SIA komanda.

B BANNTÈ EVENTS 28.04.2024

Vienmēr kvalitatīvs serviss, operatīva komunikācija un veiksmīgs risinājums!
Nav bijusi sliktas sadarbības pieredze

BANNTÈ EVENTS

J Ja. Katrin 29.04.2024

Работаем с компанией M Project уже 4 года. Ни на одном из мероприятий не было никаких проблем, вся аппаратура современная, работа выполняется в срок, каждый проводок при монтаже прячется, любая мелочь учитывается для красоты и качества финального результата. Если на площадке возникает необходимость в дополнительном освещении или другой дополнительной технике, M Project всегда её имеет в запасе и установит без дополнительной платы.

Команда работает профессионально, на крупные мероприятия всегда составляют подробную смету, оплата производится после мероприятия. Понятия дорого/дешево всегда относительны. В случае M Project цена обусловлена высоким уровнем предоставляемого сервиса и самой аппаратуры. За это клиенты нашего агентства готовы платить, чтобы получить техническое обеспечение своего мероприятия на высшем уровне.

SHIKO. Events by Katrin

J JM15 29.04.2024

SIA BALTIC INCENTIVE TRAVEL

Vienmēr vislabākā attieksme un profesionalitāte mūsu pasākumos!
Mēs, kā uzņēmums iesakām M Projects SIA arī cietiem un. turpināsim ieteikt.

Nav pārliecības vai šī sūdzība ir adresēta M Projects SIA

Uz sadarību turpmāk!
SIA BIT

A Anastasija Bondarenko 29.04.2024

SIA Bon Events
Работаем с M Projekt много лет, никогда не было никаких проблем и тем более плохого сервиса. Цена адекватная - все делают во время и в срок.
Работают с любыми артистами и всегда выполняют райдеры полностью.
Всегда советую их и сама беру на свои мероприятия.

С Уважением,
Анастасия Бондаренко
Директор компании
SIA Bon Events

A Andrey Veselov 30.04.2024

Компания M Project SIA - надежный подрядчик, никогда не подводили. Максим лично контролирует все проекты и заботится о качественном сервисе для каждого клиента. Рекомендую к сотрудничеству с этой компанией.

SIA Veselov Events

A AnastasijaL 30.04.2024

Работала ни раз на мероприятиях с Максимом и его командой. Они профессионалы своего дела, всегда всё идеально. Ни разу даже не было повода сделать им замечание, настолько хорошо они подходят к своей работе