Azimuts inženierizpēte

Latvia - LV-1010
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67271134
+371 28809818
Informācija: Firmas specializācija ir visu veidu ģeodēziskie darbi. Kā, pasūtīt topogrāfisko plānu projektēšanas vajadzībām. Kā izgatavot robežplānu īpašuma un nomas tiesību noformēšanai, celtniecības darbu ģeodēziskā uzraudzība u.c. darbi.
Darba laiks: 9:00 - 18:00

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Azimuts inženierizpēte - Sūdzības un atsauksmes

AZIMUTS inženierizpēte - Slikts serviss

Slikts serviss Vispirms, ļoti lēni strāda. No pakalpojuma pasūtīšanas brīža līdz mērnieka atbraukšanai pagāja 2 nedēļas! Pēc tam, kad mērnieki jau atbrauca un visu izmērīja, darbiniece ingrīda mežote atsūtīja vestuli, kurā prasīja no manis projekta apstiprinājumu. Es aizmirsu viņai atbildēt, par ko viņa man telefonsarunā ļoti rupji atgādināja. Par darbiem man jau bija samaksāta daļa no summas un es biju sašutusi, ka ar klienti var runāt tādā tonī un ar tādu uzbrukumu. Esmu ļoti neapmierināta ar šādu servisu!