AKM Baltia

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

AKM Baltia - Sūdzības un atsauksmes

Akm Baltia - Krāpšana, nemaksā naudu.

Krāpšana, nemaksā naudu. Nodevu kā fiziska persona metāllūžņus 2019. Gada sākumā (februārī) un nauda joprojām nav pārskaitīta. Telefonus tur neviens vairs neceļ vai saka, ka neeksistē! Iepriekš pa retam biju tur nodevis metālu un tika samaksāts, bet šogad nekā... Viņi man ir izdevuši aktu, kurā norādīts pieņemtā daudzums un summa, kuru viņiem man jāsamaksā. Varbūt kāds var ieteikt ko ar šo dokumentu varu darīt un kurā institūcijā jāvēršas, lai no viņiem kaut ko piedzītu!? Gints

G Gints 09.05.2019
Komentāri 2 Būvniecība

Akm Baltia - Krāpšana

Krāpšana Nemaksā par no fiziskajām personām iepirktajiem krāsaino un melno metālu lūžņiem. Nododot lūžņus tiek sastādīts apliecinājuma akts saskaņā ar kuru tiek sastādīta tāme - nodotais svars (kg) , cena (eur/kg) un summa eur) . Sola augstas cenas, kuras norādītas mājas lapā (www.akmlom.lv). Zvanot pa norādīto tālruni sola maksāt, bet nemaksā, vēlāk neceļ tālruņus, daži tālruņu numuri, kuri norādīti mājas lapā vispār neeksistē.

AKM Baltia Sia/ akmlom.lv - Nemaksā vai kavē maksājumus klientiem par metāllūžņu nodošanu

Nemaksā vai kavē maksājumus klientiem par metāllūžņu nodošanu SIA AKM BALTIA reklamē sevi kā kompāniju, kas pieņem metāllūžņus par labākajām cenām un ātri samaksā par tiem. Neticiet viņiem, neticiet reklāmai! Mana pieredze ir bēdīga. Es 5 reizes kopš gada sākuma (savas firmas vārdā) nodevu lūžņus viņiem, par vienu reizi tika samaksāts, bet par lielākām summām, kas bija tuvu pie 200 Eiro, AKM Baltia pārstāvis (Valdes loceklis), krievu tautības, kurš arī ne labprāt runā latviski, TĀ ARĪ NELIKĀS NE ZINIS! To, ka naudu nav ieskaitījuši firmas kontā...

A Arnijs 24.10.2017
Komentāri 2 Pārējās