Westflex

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Westflex - Sūdzības un atsauksmes

Westflex - Nav darba. Neizmaksā naudu. Verdzīga attieksme. Nekompetenti strādnieki offisa

Nav darba. Neizmaksā naudu. Verdzīga attieksme. Nekompetenti strādnieki offisa Mēs bijām divatā ar meiteni tur, mums iedeva istabu pagraba tādu nekārtību mēs vel neredzējām. Dutch recruit mums teica ka vajag ātrāk tur braukt ka darba ir daudz mēs atbraucam un darba nav pa 11 dienām es nostrādāju 9 stundas un mana meitene nedaudz vairāk. Westflex darbiniece Signe kas sastāda darba grafikus ir pavisam nekompetenta vinja atbild par darba grafiku bet viņa uzņēmās sev tādu gonoru ka viņa var atlaist no darba cilvēku, zvana man un Saka ka mana meitene ir atlaista es prasu par...

Westflex - Krāpšana

Krāpšana Es gribēju iesniegt sūdzību par šo firmu, saistībā ar algas izmaksām. Es nedēļu veselu nostrādāju, a viņi izmaksā tikai par nostrādātām 16h, tas nav normāli. Viņi ber sūdus uz galvas un neprot sakārtot savu grāmatvedību. Par dzīvošanu velk 100€ nost, a šeit dzīvot tās ir lielākās drausmas ko varu pateikt !

Westflex - Krāpšana

Krāpšana Biju aizbraucis uz niderlandi us so agenturu ,sakuma likas viss forsi,bet beigas izradijas slikti jo algas nemaksaja visas algas vini savac pie sevis.tagad visu laiku rskstu viniem lai algu skaita ieksa,vini izvairas un necrk uz zvaniem un neeatbild uz epastiem.

Westflex.nl ( PEQA)( wemax ) - Krāpšana un zagšana augstākajā līmenī !

Krāpšana un zagšana augstākajā līmenī ! Personiski, man ir ļoti negatīva pieredze par šo [slēpt]@westflex. Nl firmu? Es tiku arī caur šo firmu, kur cilvēkus apčakarē pa pilnu programmu, 2016gada caur festflex mani aizsūtīja strādāt peqa - tā bija viss drausmigaka vieta, kur es esmu strādājusi holandē! Es stradaju pilnu slodzi, pa pilnu programmu, un mani arī darba vietā (peqa) apzaga valst viri pilnu programmu, sākot ar vankopena riteni un ar pārējām manam nopelnītajiem privātīpašumiem un visu līdz pēdējam pievāca sev negodīgajiem...

Westflex - Krāpšana

Krāpšana Labs vakars jūs mājās tikko esmu atgriezies no gadu ilgas strādāšanas šajā kantorī,neko labu par šo kantori nevaru teikt vienvārd sakot siltumnīcu paradīze kur tikai dzirdēsi Tempo Tempo( ātrāk ātrāk) tiksi nodzīts pie poļiem un viss,protams ja paveicas bet ne bieži var tikt strādaat pie holandieša tad ir kaut cik normāli gan attieksme ,gan stundas,un viss pārējais Maasdijk ofisā sēž vieni vienīgi kapeiku skaititāji,un apjājēji pazūd stundas,neizmaksā nedēļām algas,līdz ko ej skaidroties un...

Westflex - Krāpšana un ne tikai

Krāpšana un ne tikai Aizbraucot uz turieni trīs mēnešus bija gandrīz bez kurioziem. Bija ka divas reizes nebiju izgājis uz darbu man Ped*** pateica STOP WESTFLEX. Pēc pāris minūtēm par zvanīja un paņēma atpakaļ. Pēc trīs nostrādātiem mēnešiem aizbraucu atvaļinājuma un atpakaļ neatbraucu. Un tagad viņi speciāli nelauž līgumu. Tagad sanāk ka viņi mani tur sava verdzība!!

Westflex - Funny job

Funny job Biju aizbraucis caur WESTFLEX uz Niderlande 2012 gada. Visu var apskatit siet http://olezha-valmiersky.blogspot.nl/ Работал я как то через эту контору в 2012 году. Вот описание сего действия http://olezha-valmiersky.blogspot.nl/

Westflex - čakarē

čakarē Nīderlandes darbaiekārtošanas kompānija sākumā sola visu, bet tur strādājot viss ir savādāk. Dažreiz pat ilgāk kā nedēļu nenodrošina ar darbavietu, un darbadienas ir pat tādas, kad jāstrādā tikai 4 stundas, pat nav vērts celties.. Ja tev ir tiesības, tevi gribot negribot pieliks pie stūres un izmantos tevi tavā brīvajā laikā un liks braukt pakaļ strādniekiem uz otru Nīderlandes galu un nogādāt mājās. Ir arī ofiss Rīgā Merķeļa ielā ja pareizi atceros.