CVS

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

CVS - Sūdzības un atsauksmes

CVS Sia - Darba alga

Darba alga Mūkat no šīs iestādes, tā strauji grimst! Gada pirmajā pusē normālu veselu algu nav redzējuši. Darba algas kavējas jau divas nedēļas, firmas vadība neliekas ne ziņas, neuzskata par vajadzību paskaidrot kad būs un vai pilnā apmērā - galvenais mauc un netraucē!

B brums 25.07.2016
Komentāri 0 Būvniecība

SIA CVS - Uzņēmums

Uzņēmums Šim uzņēmumam ir bankrota zīmogs. Viņu kolhoza vadīšanas stils ved tikai vienā virzienā. Ja negribat problēmas un negatīvu attieksmi turieties no šī uzņēmuma pa gabalu. Pret saviem darbiniekiem tie attiecas kā pret vergiem, kuriem nav nekādu tiesību. Klusē, strādā un ceri, ka kādreiz tev kāds par to samaksās. P.S. Izbijušais projektu daļas vadītājs ar izdekšanas sindromu.

SIA CVS - Algas

Algas Darbs, darba vadītāji i vienkārši i baltrocīši kas grib vienkārši izspiest no strādnieka padejo sulu,Darba alga ir nesaprotami ka tiek rēķināta no kāda zila gaisa, UN jāir kādreiz laicīgi tā tie jau ir sverki. Pat neviens nevar pateikt kad kāds no kantora izdomas kaut ko izmaksāt.