Būve GL

Informācija: Jaunolaine:
Martas iela 4,
Olaines novads, LV 2127.

Darbības veids:
Bruģēšana, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana.
Kategorija: Būvniecība

Uzticības reitings

Sūdzības
Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Būve GL - Sūdzības un atsauksmes

Būve GL SIA/ Pagalms.lv Bruģēšana, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana - Nekvalitatīvs darbs

Nekvalitatīvs darbs Absolūti nekompetanti bruģēšanas un labiekārtošanas darbos. Neizlabo savus brākus un neatgriež naudu. Nesadarbojaties ar būve GL Sia un tā īpašnieku Gunti leju-nožēlosiet samaksāto naudu. Apzog pasūtītāju. Neizprot projektu. Nekvalificēti strādnieki, darba laikā atļaujas dzert, darbs paviršs, attieksme pret darbu łoti nenopietna. Sadarbības līgumu neslēdz, viss uz gada vārda, kurš lejam nav. Apmaksa tikkai skaidrā naudā... Nevar nodrošināt laicīgu un kvalitatīvu materiālu piegādi. Pēc darbu pabeigšanas neceł telefonu, lai izlabotu defektus bija jāmeklē cita firma. Šausmas!