www.sudzibas.lv VC4 - Ginekoloģijas nodaļa - Nataļja Mošna Neprofesionālā attieksme, nekvalificēts ārsts

VC4 - Ginekoloģijas nodaļa - Nataļja Mošna - Neprofesionālā attieksme, nekvalificēts ārsts

"Ārste" Nataļjai Mošna katru vizīti maina savu viedokli un medicīniskās ierīces pareizas lietošanas noteikumos - kas pēdējo reizi bija aizliegts darīt, šodien akcija "visu drīkst". Nemāk paskaidrot kāpēc infekciju jāarte tikai, ja plānojas grūtniecība tuvākajā laikā, bet nu ja, citāts: "šodien neplānojiet iet mājās taisīt bērnus, tad lai paliek kā ir". Ir zinātniski pierādīts un Mošna arī pati minēja, ka man konstatēta infekcija var izraisīt neauglību, bet preventīvi to ārstet N. Mošna negrib - laikam jāgaida kad neaglība jau būs dabūta vai pasliktināsies veselības stāvoklis, vai vēl labāk - es inficēšu vēl vairāk cilvēkus. Jo pēc ārstes teikta es kādu inficēt varu, tikai ja ar karoti paņemšu savus izdalījumus kopā ar maksts audu fragmentiem un smerēšu šo visu parteram virsū. "Ārsti" bija JĀPIERUNA izārtēt infekciju ar antibiotiku kursu. Pēc vienas neveiksmīgas reizes N. Mošna bija padevusies - laikam te viņas zināšanas bija beigušas, bet "speciālistei" pārāk liels ego, lai atzītu, ka kaut ko nezina. Mošna izvēlas citu metodi: aizvainot pacientu un ieteikt pacientam vērsties pie psihiatra, ja pārāk uztraucas par savu veselību un turpina veikt analīzes, kurās infekcija apstiprinās. Citi ārsti mierīgi nokonsultēja, savus viedokļus ārstēt/neārstēt argumentēja ar pieredzi, pētījumiem - un, neticēsiet, izārstēja, nepasakot ne vienu aizvainojošo vārdu, kā to dara Mošna. Vārdu sakot, ja jums vajag lai kāds palīdz piemeklēt labākus tamponus - tad ar to N. Mošna palīdzēs. Sarežģītākus jautājumus ārstei gan labāk neuzdot - viņa pāriet aiztavēšanas režīmā un vaino pacientu.

P Palīgs neskaidrajiem 05.08.2022

ZB te ar saviem izdalījumiem. Pietaupi savam vīram.

V Veselības centrs 4 23.08.2022

Labdien,

Lai izvērtētu konkrēto situāciju, aicinam sagatavot un atsūtīt savu iesniegumu uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv. SIA Veselības centrs 4 vienmēr izvērtē savu klientu sniegto informāciju un ņem to vērā savu pakalpojumu pilnveidošanā.
Ar cieņu,
SIA "Veselības centrs 4"