AtrisinātaSIA Sveo Latvija - Krāpšana

Būvnieku firma, kas slēdz līgumu, saņem avansu un māju ceļ nekvalitatīvi, būvē no lētākiem materiāliem kaut tāmē uzrāda citus materiālus un kad lūdz darbu izlabot, izslēdz telefonus, laižas prom, vēl mēģinot materiālus izvest no objekta.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pieķakarētais 07.08.2018

Labdirn, vēlamies izņemt sūdzību jo esam izlīguši.

C Celtnieks 666 08.02.2017

Minētājā objektā (Gulbju ielā 5) pats veicu būvniecības darbus, tāpēc zinu, ka galīgi nav tā, kā autors Māris Mežzaķis ("Pieķakarētais") visu ir pasniedzis. Par viņa paša "aktivitātēm" var atrast informāciju internetā http://skaties.lv/beztabu/sis-virietis-ir-soka-par-500-000-eiro-paradu-latvijas-gazei-ka-tas-vispar-vareja-notikt/
M. Mežzaķis par projekta būvdarbu vadītāju iecēlis savu radianieku bez izglītības un sertifikāta un aizmuguriski diktē, kurus darbus pieņemt, kurus nē, tādējādi mākslīgi aizturot maksājumus un kavējot termiņus. Tajā pašā laikā nepārtraukti draudot ar sankcijām. Sākotnēji materiālus saskaņo, bet kad jāmaksā, tad tēlo, ka neko nezin.. Par materiāliem nav norēķinājies un minētos blokus, cik man zināms, jau ir sabūvējis cits būvnieks.