Simona Zvingule - īrniece

Neiesaku kā īrnieku. Jaunas mēbeles lūzt, mistiskā kārtā pēkšņi ir vecas, un nolietojušās. Izmet bez atļaujas, vai vienkārši uzskata, ka nav viņas vaina, un atsakās aizvietot.
Nav labi melot Simona!

U user5 03.07.2014

Diāna Kozlova un Mārtiņš Kozlovs!
Paldies, ka uzrakstījāt šo ziņojumu, jo nu man ir iespēja uzrakstīt patiesību par jums.
Sāku īrēt dzīvokli 2013. gada februārī. Lūdzu izņemt veco dīvānu, atstājot Jysk galdu (€25), 2 bāra krēslus (€40 katrs).
Dzīvoklī bija daudz trūkumu, aizkaru stangas krita nost, grīda nebija pabeigta, trūka grīdas līstes utt, kā jau iepriekš dzīvotā dzīvoklī.
Noskaidroju, ka par dzīvokli ir parāds. Noslēdzot līgumu, Diāna Kozlova mutiski apsolīja, ka apmaksās parādu, kad iedošu pirmā un pēdējā mēneša samaksu.
Kad saņēmu pirmo komunālo rēķinu, parāds joprojām netika apmaksāts 479, 79 Ls (marts, 2013). Rudenī parāds joprojām netika apmaksāts. Pirmā mutiskā vienošanās jau tika lauzta. Neatgādināju saimniekiem par parādu, jo man ir neērti jaukties citu cilvēku finansēs.
Visu laiku dzīvojot šajā dzīvoklī, ne reizi nekavēju maksājumus, maksājumi tika veikti elektroniski norādītajā laikā. Diāna lika maksājuma uzdevumā norādīt "pārskaitījums", lai nefigurētu bankā, ka maksāju par dzīvokli (neļāva man norādīt "īre un attiecīgais mēnesis"). Piekritu visam, pat tad, kad paši nepildīja savu norunu.
Šī gada janvārī, parāds joprojām netika apmaksāts (skatīt pievienoto failu). Un tieši janvārī, 2014 dzīvoklim tika atslēgta apkure neapmaksātā parāda dēļ, pat tad, kad es katru mēnesi maksāju komunālos no savas puses.
Paziņojot Diānai par apkures atslēgšanu, viņa atsūtīja Mārtiņu Kozlovu ar 2 elektriskajiem sildītājiem. Pieminēšu, ka man bija atbraukuši ciemiņi, kad apkure tika atslēgta, neskatoties uz to, ka maksājumus nekad nekavēju.
Diānai un Mārtiņam nebija citas izvēles kā samaksāt parādu, lai tiktu pieslēgta apkure, tikai pēc 10/11 mēnešiem, kad tika solīts samaksāt.
Šajā brīdī man zuda ticība Diānas un Mārtiņa vārdiem un lēnām sāku meklēt jaunu vietu.
Maijā uzsākot izvākšanos, Diāna un Mārtiņš atnāca uz dzīvokli, to pārbaudīt, kā arī es samaksāju pēdejos maksājumus. Šajā pašā dienā es piekritu nopirkt jaunu jysk galdu. Diānai Kozlovai teicu, ka viens no bāra krēsliem īsti nestrādā. Diāna pati bija apsēdusies un redzēja. Arī Mārtiņš Kozlovs bija dzīvoklī, bet neko neteica. Diānai teicu, ka krēsls nekad īsti nav strādājis, plus nolietojums Nākamajā dienā es nopirku un noliku vietā jaunu jysk galdu un vienojāmies, ka viss ir noslēgts.
3 nedēļas pēc izvākšanās, 26.jūnijā, Mārtiņš Kozlovs piezvana un pieprasa, lai nopērku jaunus abus bāra krēslus. Neskatoties uz to, ka 3 nedēļas atpakaļ veica dzīvokļa pārbaudi un neko neteica, kad minēju, ka viens no krēsliem pilnībā nedarbojas.
Es atteicos maksāt par abiem krēsliem, jo viens darbojās un par otru biju teikusi Diānai brīdī, kad tik veikta pārbaude 3 nedēļas atpakaļ, tāpēc Mārtiņš Kozlovs sāka draudēt, ka tad būs jārīkojas citādi, lai dabūtu naudu.
Biju ārkārtīgi pārsteigta par šādu rīcību, apšaubot manu godīgumu no saimniekiem, kas, pēc manas pieredzes, nav godīgi un patiesi.
*pielikumā attēls

U user5 03.07.2014