www.sudzibas.lv SIA ”CDzP” komunālie maksājumi

SIA ”CDzP” - komunālie maksājumi

Vai tik tiešām SIA ”CDzP” cien. Beikmaņa k- gam un viņa padotajiem nav ienācis prātā, ka sevi cienošs mājas apsaimniekotājs, savus īrniekus ciena, un tiem ikmēneša īres rēķinus izsūta katram aploksnē? Un vai tik tiešām jāpublicē pa visu māju tie iedzīvptāji, kuriem ir īres parāds kaut arī neliels!!!
Latvieti - attopies, negrūd savu līdzcilvēku bedrē!!!
Ceram, ka Jaunajā gadā atlicināsiet no mūsu naudas arī aploksnēm!!!
Lai vairāk jaunas veselīgas izdomas Jūsu prātos!!!
Jau iepriekš pateicamies par Jūsu sapratni!!!
Iedzīvotāji.

L laura 29.12.2008

pilniibaa piekriitu. lai arii man nav paraads, tachu manai pazinjai ir iekraajies... seetniece nekautreejaas to sapulces laikaa izvilkt no pastkastes un visiem raadiit... mees no Siguldas

P peka 30.12.2008

Ļoti labi, ka parāda, jo dēļ nemaksātājiem, cieš arī maksātāji. Tad vismaz ir zināms, kuri tie vainīgie.

A aicis 30.12.2008

Man tas rēķins tāpat katru mēnesi stāv pastkastē, priekš kam vēl to likt aploksnē?Labāk vispār internetā lai papīrs ietaupās.Šis man ir palicis pēdējais rēķins ko saņemu vēl dabā uz papīra.

L LLLL 30.12.2008

Pareizi! Tādu parādnieku dēļ cieš pārējie mājas iedzīvotāji.

K kliente 30.12.2008

Nu ko tad nu tāāāāādu cieš???????Pa piemērma???? Tev- būs mans parāds jāātmaksā???? Nē- tāpēc pievadies, ja neko nesaproti!!!

K kliente 30.12.2008

Krievi un citas tautas savus brāļus sūdos neiemīca, bet latvietim tas gan dikti labi padodas- mēslu vaboles!!!

L LLLL 30.12.2008

Kliente laikam vislielākā parāadniece savā mājā par komunālajiem pakalpojumiem :D:D:D: Tik ļoti visu ņem pie sirds :D:D:D::D:D

I Iznirgatais 16.01.2009

CDZP krapnieku banda, nepilda noslegto ligumu izpildi.Neticiet viniem ja bus problemas maja veca, jusu darisana...Ar cienu piecakaretais pakalpojumu lietotajs...

L Lotars 29.01.2009

Naivie!!! 18 gadus neatkarība Valstī, bet namparvaldes visu naudu notrallinajušas. Par tādu laika periodu varēja vissus logus nomainīt, vissas durvis, jumtu, asfaltu uzlikt, bērnu rotaļ laukumus, u.t.t, bet nekas tamlīdzīgs nav izdarīts, bet ja dara tad jau uz kredīta, tad kur palika tā uzkrātā nauda?
Tiem kam 90tajis bija oarads un izlika no dzīvokļiem - tie dzīvokļi tāpat tika pārdoti un no tā sedza parāda summu.

Un visspār nemaksātaju bums ir pierimis...
Tagad vissi zin kas viņus gaida ja nemaksās...
Un cenšas maksāt...

L Lotars 29.01.2009

Man reiz nampārvaldnieks piedāvāja haltūru un teica, ka norēķināties skaidrā naudā nevarēšot, bet gan dāvanu kartē...
Lūk kāda ir shēma, kā nozagt jūsu naudu. Te ir vajadzīga Audita pārbaude(komisija) Paskataties rēķinos paceļiet pēdējos trīs mēnešus un manīsiet, kā tarifi uz vissiem pakalpojumiem katru mēnesi ir savādāki (atšķirīgi). Kaut gan cenu regulators ir noteicis vienu un stabilu izcenojumu atsevišķiem pakalpojumiem.

Atveriet tak beidzot savas acis... Vissam jāseko līdzi un nemirkli nedrīkst atslābināties...

A Alarm 07.06.2009

Izlasiiju visus ieprieksheejos komentaarus. Secinajums: cilveku kutrums, slinkums un ciniskums ir maldu un naida saakums. Intereses peec aizgaaju pie sava nama apsaimniekotaaja (CDzP) un pamegjinaju iegut informaciju par visiem man intereseejoshiem jautaajumiem. Par reekjinaa redzamajaam poziicijaam un kaa rodas to cenas. Izskaidroja par majas finansiaalo stavokli un iespeejaam. Parsteidza ari tas, ka zinaaja noraksturot majas tehniskaas probleemas un kas buus, ja atstaas taa kaa tas ir pashlaik. Normaali! Varbuut man paveicaas, bet kapec gan man neticeet?! Galu galaa, acis pieree man ir, ar praata speejaam, paldies Dievam, esmu apveltiits, nesuudzos. Sapratu ari to kaadu ljaunumu maajai rada majas paraadnieki! Pajautaaju vai ir iespejama informaacijas apmainja elektroniskaa veidaa. Izraadaas, ka var gan udens skaititaju radijumus nodot caur vinju majaslapu, gan arii rekjinus sanjemt uz manu e-pastu, lai kur es atrastos, kaut vai Araabu Emiraatos! :) Nu, ko! Ja grib, tad var! P.S. Liidz shim ignoreeju arii majas sapulces, bet kad mani nolika dazhu faktu priekshaa kas tika pienjemti majas sapulces laikaa, sapratu, ka esmu sevi apdaliijis, jo mana balss vai paraksts tomer butu devis kaut neiciigu, bet tomeer artavu kopeejaa lietaa. Protams! Katra pasha zinjaa paliek tas vai gribam mees ko labu dariit ar savu kopeejo "kolhoozu" (domaats maaju un taas dzivoklju ipashniekiem), vai nee, bet es tomer pacentishos but atsaucigaks - mainiities uz labo pusi. :)

. ....kl 07.06.2009

Nezinu kāda cena par m2 bija Cēsīs 90-tajos. Rīgā bija 0.075-0.145 Ls par m2. KO par to naudu varēja izdarīt, ja tā bija jāatdod pašvaldībai? Apsaimniekošanas cena Rīgā pacēlās, ja nemaldos, 2007. gadā. Ja māja ir liela, tad var kautko uzkrāt, bet ja divstāvīga koka būda, kura visu laiku ir jālabo, tad nevar uzkrāt.
Par tarifiem. Jā, uz Mhw ir tarifs, uz ūdens un kanalizācijas m3 ir tarifs, uz kilovatu ir tarifs... Bet visur ir skaitītāji... Un nav katru mēnesi vienāds patēriņš.

M Māra 30.06.2009

Kaut neesmu parādniece, tomēr saprotu, ka ar mājās parādniekiem ir jāstrādā un jārunā dzīv.pārvldes drbiniekiem vai māju pārvaldniekiem, jo katram jau ir savs nemaksāšanas iemesls, taču tas nav jāafišē pa "visu pagastu", cik katrs namu pārvaldei parādā! Dzīvokļu rēķinos nav jāraksta parādnieki, jo cilvēks, kas ir parādā, jau tāpat nav ievietojams laimīgo sarakstā. Ŗēķins - tā ir personiska lieta, nevis afišējama katram ziņkārīgam degunam. Ja jau šobrīd par tik daudz ko maksājam un bezjēgā maksājam (kaut vai par to pašu slaveno dvieļu žāvētāju, par kuru ziemā vai vasarā bezjējā jāmaksā prātam neaptverama cena), tad kāpēc manam rēķinam nepieskaitīt tos pāris santīmus par aploksni, kurā ielikt šo pašu rēķinu?? Māra, Festivāla ielā 42-40

M Modris Pētersons 30.12.2013

Tik tiešām bezkaunības un stulbuma paraugs!!!

profils 30.12.2013

Saskaņā ar spēkā esošās likumdošanas kopuma attiecīgo NA nosacījumiem - šāda "apsaimniekotāju", kā arī dzīv. īp. "kopības" un taml. institūciju "atbildīgo amatpersonu" rīcība ir klaji PRETLIKUMĪGA. Un, kā tāda, ir vērtējama attiecīgi administratīvi / civiltiesiski / krimināltiesiski - "ar visām no tā izrietošajām sekām", protams.

-------

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

( viedokļa oriģinālversija: http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )

;)

Ir tak' sacīts (nedaudz pārfrāzējot): "Slīcēju glābšana = pašu slīcēju kompetence un atbildība."

Šajā valstī pašreiz spēkā esošās likumdošanas attiecīgie normatīvie akti (NA) ir pietiekami kvalitatīvi, lai iedzīvotājiem, kuri izmanto pašvaldību u.c. "komunālbiznesmeņu" sniegtos "apsaimniekošanas", ūdens piegādes / kanalizācijas, apkures u.c. pakalpojumus, būtu VISAS nepieciešamās iespējas gana efektīvi un pilnvērtīgi realizēt un aizsargāt savas Likumīgās Tiesības.

Iespējamajiem interesentiem - skat. attiecīgo informāciju interneta portāla MANASTIESIBAS.LV diskusiju "FORUMĀ":

t.sk. "FORUMA" tematiskajās sadaļās -

- Dzīvokļa tiesības:

- Personas datu aizsardzības tiesības:

- Patērētāju aizsardzības tiesības:

- Saistību tiesības:

- Darba tiesības:

u.c., kopā 26 tematiskās sadaļas.

Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!

S sandiz 17.03.2018

CDzP 17/18' gads. Nekārtības turpinās! Manuprāt, sagrābušies objektus, tik cik pietiek spēku tikai rēķinu drukāšanai, bet iesniegumus nespēj izskatīt! No 17.g. jūnija nejēdz nomainīt dz. īpašnieka datus! Īpašumā esošajam dzīvoklim atsakās neiekasēt atkritumu naudu, lai gan pēc ūdens skaitītājiem, pat kaķim ir skaidrs, ka tur neviens nedzīvo! 8mēn. laikā ir zvanīts un pat nosūtīti divi iesniegumi, bet tie teļagalvas nereaģē... Vai tiešām tikai ar tiesām, vai "Bez tabu" palīdzību var izcīnīt taisnību?