www.sudzibas.lv SC KOKS Slikts serviss, krāpšana

SC KOKS - Slikts serviss, krāpšana

Slikta interneta dēļ, / izmantoju paralēli citas kompānijās internetu kurš ir labāks/, gribēju izbeigt līgumu ar Netvision kompāniju. Līgumu slēdza dēls 5 vai pat 7 gadus atpakaļ uz sava vārda. Dēls nedzīvo jau 3 gadus, pēdējo 3 gadu laikā ik pa brīdim esmu lūgusi pārslēgt līgumu uz mana vārda bet man atteica, bez dēla peikrīšanas nevarot. 2022. Gada 1. Decembrī paziņoju ka vēlos izbeigt līgumu man atbildēja ka to nevar darīt jo līgums ir uz dēla vārda, viņam pašam tas ir jādara vai / tagad var! / pārformēt uz mana vārda beztermiņa līgumu par kuru būs jāmaksā vismaz 3 Mēneši tad varēs izbeigt. Es paskaidroju, ka diemžēl, man nav iespējas sazināties ar dēlu un lūgt nodarboties ar līguma izbeigšanu, braukt ktkur nodod aparatūtu utml. Ar mani sazinājas natvision darbiniece, rupji paskadroja ka ir tikai 2 varianti vai dēlam jānodarbojas ar to, vai pārformēt uz mana vārda un maksāt! Viņa teica ka varam nemaksāt, parāds būs dēlam. Piedāvāju mierizlīguma variantu, izbeigt tagad, jo parādu piedziņa nav izdevīga firmai netvision! Plus cilvēka meklēšana ārzemēs. Es nekad neredzēju šādu attieksmi pret klientu, kauns netvision!