Runtools.lv - Krāpšana

Iegādajos preci, visu samakāju. Pagāja 8 dienas, bet neesmu saņēmis nekādu ziņu no pārdevēja un nevaru arī sazvanīt. Plānoju vērsties pret pārdevēju likumā noteiktajā kārtībā. Rekomendēju ar šo "tirgotāju'' nekādus darījumus neveikt!

M Maksims 08.08.2024

Arī tāda problēma. Apmaksaju rēķinu uz 70 eiro. Pagāja 10 dienās un vispār nekas nenotiek

K krekss 23.09.2024

Interneta veikalā viss šķiet kārtībā līdz brīdim, kad tiek veikts pasūtījums un netiek saņemti pasūtījuma atjauninājumi. Meklējot atsauksmes uzreiz ir skaidrs, ka nekas labs šeit nav gaidāms. Pasūtīju svētdien un pēc iespējas ātrāk centos sazvanīt pārdevēju. Sazvanīšana vienmēr notiek ar vairākām reizēm labākajā gadījumā. Solīja piegādāt vienā datumā, taču sūtījumu nesaņēmu. Atkārtoti zvanīju pēc solītā datuma un teica, ka tajā darumā tiks izsūtīts. Par laimi tā arī notika un sūtījumu saņēmu. Atverot gan viens instruments bija ar defektu, bet samierinājos, laimīgs, ka vismaz preci esmu saņēmis.