Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Nekorekta ārsta attieksme

Dr. Liena grauda attieksmē pret pacientiem ir nekorekta un vadās pēc personīgajām simpātijām, savas aizdomas un fantāzijas projecē uz pacientiem.

Dienas stacionārā viņa man agresīvi pārmeta, ka es esot melojusi par to, ka saslimu un tāpēc nebiju vizītē. Apgalvoja, ka cilvēks nevarot būt tik slims, ka nevar atnākt pie ārsta. Pēc tam atteicās mani uzņemt ārstēšanā, lai meklējot citu ārstu. Piezīme - citiem pacientiem pēc dienas stacionāra ārstējošais psihiatrs nav bijis jāmaina.

Ārstēja arī manu draugu, pret kuru izturējās skarbi un aizvainojoši. Pirmajā vizītē Dr. Grauda izvaicājusi par ienākumu avotiem un nav ticējusi, ka cilvēks dzīvo no iekrājumiem. Izteikusi aizdomas, ka pacients nemaz neesot šeit lai ārstētos, bet gan lai safabricētu rakstu kādam portālam (domāja, ka mans draugs tēlo un ir žurnālists). Šobrīd mans draugs ir oficiāli pasludināts par bez vēsts pazudušu, ir atrasta atvadu vēstule. Uzskatu, ka šāda attieksme pret psihiski slimu cilvēku ir kaitniecība un šī ir daļēji Dr. Graudas atbildība kā nekompetentam ārstam. Galvenā problēma, ka nav nekāda veida, kā pārbaudīt, ko psihiatrs izteicis vizītes laikā, kā aizvainojis pacientu vai traumējis cilvēka psihi.

19.11.2019

Tu Turkey901 19.11.2019

Monētai vienmēr ir divas puses un, ja ir jāizvēlas, kam taisnība, tad es drīzāk paļautos uz ārsta nevis psihopāta viedokli, kuram, turklāt, arī draugi tādi paši un ārstējas turpat blakām!

Ne Nekads666 21.11.2019

Varbut tev ari kadreiz gadisies sastapties ar tadu arstu)

Viktorija• 26.11.2019

Psihopātija ir diagnoze. Nezinu, vai Jūs esat kvalificēts to uzstādīt, turklāt pamatojoties tikai uz tekstu. Mana diagnoze ir pavisam cita rakstura - depresija, realitātes uztveres traucējumus tas nerada. Kam ticēt, protams, ir katra izvēle, bet sūdzības par šo iestādi, protams, visvairāk būs no pacientiem. Tāpat kā par jebkuru ārstēšanās iestādi.

Sūdzība, atbilst veselibas stāvoklim. Ārste nemāk ārstēt tāpēc, ka liek meklēt citu ārstu...

Fo foresters 26.11.2019

Tikai labākās atsauksmes par Dr Graudu.
Ļoti profesionāls, iejūtīgs, saprotošs un kompetents ārsts.