Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Nekorekta ārsta attieksme

Dr. Liena grauda attieksmē pret pacientiem ir nekorekta un vadās pēc personīgajām simpātijām, savas aizdomas un fantāzijas projecē uz pacientiem.

Dienas stacionārā viņa man agresīvi pārmeta, ka es esot melojusi par to, ka saslimu un tāpēc nebiju vizītē. Apgalvoja, ka cilvēks nevarot būt tik slims, ka nevar atnākt pie ārsta. Pēc tam atteicās mani uzņemt ārstēšanā, lai meklējot citu ārstu. Piezīme - citiem pacientiem pēc dienas stacionāra ārstējošais psihiatrs nav bijis jāmaina.

Ārstēja arī manu draugu, pret kuru izturējās skarbi un aizvainojoši. Pirmajā vizītē Dr. Grauda izvaicājusi par ienākumu avotiem un nav ticējusi, ka cilvēks dzīvo no iekrājumiem. Izteikusi aizdomas, ka pacients nemaz neesot šeit lai ārstētos, bet gan lai safabricētu rakstu kādam portālam (domāja, ka mans draugs tēlo un ir žurnālists). Šobrīd mans draugs ir oficiāli pasludināts par bez vēsts pazudušu, ir atrasta atvadu vēstule. Uzskatu, ka šāda attieksme pret psihiski slimu cilvēku ir kaitniecība un šī ir daļēji Dr. Graudas atbildība kā nekompetentam ārstam. Galvenā problēma, ka nav nekāda veida, kā pārbaudīt, ko psihiatrs izteicis vizītes laikā, kā aizvainojis pacientu vai traumējis cilvēka psihi.

19.11.2019

Sūdzība, atbilst veselibas stāvoklim. Ārste nemāk ārstēt tāpēc, ka liek meklēt citu ārstu...

F foresters 26.11.2019

Tikai labākās atsauksmes par Dr Graudu.
Ļoti profesionāls, iejūtīgs, saprotošs un kompetents ārsts.

M maila7 22.05.2020

Nezinu, kā jau citiem, taču nevaru vienaldzīgi paiet garām. Mana draudzene nupat no RPNC Pārdaugava nodaļas. Neko sliktu par Dr. Graudu pateikt nevaram. Viņa rūpīgi iztaujāja, pielāgoja zāles, arī attieksme bija visnotaļ laipna. Kā rezultāts - veselības stāvokļa uzlabošana bija tieši Dr. Graudas ārstēšanas laikā.