www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Necienīga attieksme, slinka attieksme pret darbu

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Necienīga attieksme, slinka attieksme pret darbu

Runa ir par konsīliju uz autovadīšanas tiesībām. Liels 'paldies' ārstēm butai un nipartei. Viņu dēļ esmu izmetusi miskastē aptuveni 400 eur par teorijas kursiem un braukšanu avansā.

Problēmu izraisa ārstu attieksme. Sākumā buta bija cilvēcīga, bet konsīlija laikā, kad viņai blakus bija Niparte, viņa pārvērtās līdz nepazīšanai. Viņām abām bija slinkums noskaidrot, kāda esmu patiesībā, jo manas rakstura īpašības tikai nosauktas no kādas psihiatrijas mācību grāmatas, visticamāk. Niparte nespēj elementāri savilkt kopā manu raksturu ar manu profesiju, apgalvodama, ka esmu ātras dabas un eksplozīva. Es ilgus gadus strādāju ar bērniem, kam ir īpašas vajadzības. Tādu darbu nevar darīt ātri aizkaitināms cilvēks. Kā niparte, būdama nodaļas vadītāja, to var nesaprast, grūti izprast.

Konsīlija laikā dzirdēju pārmetumus un pazemojums vienu pēc otra, bet nevajag savu sabojāto garastāvokli izgāzt uz mani. Man tika uzdoti tendenciozi jautājumi ar mērķi atrast sliktu reputāciju, kaut arī esmu izglītots un labi audzināts cilvēks. Tāpat par mani tika izteikti spekulatīvi spriedumi (spriedums par eksplozivitāti nebija vienīgais, tur bija daudzi neprecīzi minējumi) . Viss, ko es teicu, tika pavērsts pret mani pašu. Kā var nebūt skaidra elementāra lieta, ka manas rakstura īpašības nesakrīt ar tām, kas norādītas mācību grāmatā! Visticamāk vienkārši ir slinkums noskaidrot precīzi, gribas ātrāk tikt uz mājām.

Viņām bija jādod man atļauja uz tiesībām gada garumā, bet viņas bija pārāk skopas, līdz ar to esmu iedzīta zaudējumos. Vēl neesmu atmetusi ideju vērsties tiesā, bet diez vai tādā ceļā es varētu kaut ko panākt. Ir citi ceļi, kā iegūt autovadīšanas tiesības, un labi, ka tos vēl ir iespēja izmantot.

07.04.2022

P Palīgs neskaidrajiem 08.04.2022

Kamdēļ jums rīkoja konsīliju? Man piemēram tādu nerīkoja. Varbūt tiešām visiem būtu labāk ja jums nebūtu autovadīšanas tiesības?

S SudrabaZildo 08.04.2022

Papīri netīri, kartiņā diagnoze dēļ krīzes situācijas, kas kādreiz dzīvē bija. Protams, ka visiem par mani ir savs viedoklis, daudzi domā, ka es nevaru vadīt auto. Es gan uzskatu, ka tik traki ar mani vis nav. Ja būtu pavisam traki tad, jau sen, kaut ar divriteni braucot, es būtu nobraukta, nositusies vai vēl sazin kas būtu noticis.

S SudrabaZildo 08.04.2022

Visiem, kam ir diagnozes, rīko konsīlijus.

alergologs 08.04.2022

Pēc šī sacerējuma spriežot, Jums labāk būtu, ja šajā konkrētajā iestādē uzkavētos mazliet ilgāk.

B Bez vārda vārds 08.04.2022

jā, jā visi slinki, visi skopi. Iedodiet man tos 400eur, izskatās, ka naudu nav kur likt. Man būtu tāda nauda, es zobus labotu nevis sapņotu par auto.

S SudrabaZildo 08.04.2022

Ja apņematies iet karot ar autoskolu Gross manā vietā par to, lai man tiktu atmaksāti līdzekļi uz konsīlija atteikuma pamata, atļaušu jums tos 400 EUR paturēt.