www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Uzturēšanās nepiemēroti apstākļi

Rīgas Psihiatrijas Narkoloģijas Centrs - Uzturēšanās nepiemēroti apstākļi

Mana mamma ārstējas Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas slimnīcā 16. nodaļā. Šī nodaļa ir izremontēta, tas ir patīkami, bet no personāla puses netiek kontrolēta citu pacientu lielā un pārmērīgā smēķēšana.Ir smēķētāju telpa. Bet uzturoties piederīgajiem apmeklējot slimnieku nav iespējams uzturēties apmeklējumu telpā. Gaiss ir zils, piedūmots, kož cigarešu dūmi kaklā, paliek slikta dūša. Vai tad personālam nav jāseko vēdināšanas iespējām? Smēķētavas durvis tiek virinātas, jo slimnieki viens pēc otra tik iekša ārā staigā, kā rezultātā viss tas smacīgais gaiss tiek piepildīts ēstuves telpā. Vai man kā apmeklētājam un citiem slimniekiem, kas nesmēķē ir jāindējas ar piedūmoto telpu? Tas vairs nav izturams. Apmeklējot savu mammu nav iespējam uzturēties šajā nodaļā.