www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Dr. Bensone - ambulatorās nodaļas vadītāja

Rīgas Psihiatrijas Narkoloģijas Centrs - Dr. Bensone - ambulatorās nodaļas vadītāja

Pirmo reizi ieraugot šo sievieti es patiešām ļoti sabijos ! Melni mati, melni nagi, melnas acis un vistrakāk es nobijos no viņas melnajām lūpām !
Pēc tam, iznākot no kabineta, nobijās mana māte, jo es biju krīta baltumā tuvu ģībonim un nespēju parunāt.

Šī sieviete apgalvo, ka es nevaru doties uz darbu un mācīties, bez nekādas argumentācijas. ( Runas veids - ļoti nievājošs un neatbilstošs ārsta statusam ! )
Vēlāk uzzinu, ka viņa zvana manam ģimenes ārstam un bez nekāda pamatojuma nedod atļauju strādāt ierasto darbu.
Un ar sarkastiksu toni - es domāju, ka tu nevari arī mācīties, jo nelieto zāles, un seko ieteikums ārstēties Tvaiku 2.
Vai tiešām Latvijā medicīnas sistēmā viss ir sakārtots vai sadalīts ?

E

S smīkņa 24.07.2013

Un kas tev ir par diagnozi?

E evita22 25.07.2013

F23.10. akūti polimorfi psihotiski traucējumi ar šizofrēnijas pazīmēm bez akūta stresa

I iluzija 27.03.2015

Patiesham loti ljauna un nievajosha sieviete, kas pacientus neuzskata par cilvekiem! Macijos ljoti prestizhaa skolaa, bija kavejumi depresijas delj, ne ar ko nepalidzeja, pat nepastastija, ka es varetu dabut izzinu, kas mani intereseja. Un tas parakuma pilnais tonis sarunaa, kaut kada sakaraa peksnji noprasija, ka man neesot kauna, es jau raudadama (noveda) atcirtu, ka kauna nav vinjai un ar to ari viss beidzaas - padzina mani no kabineta un kartinu atmeta atpakalj. Visu nokartoju pati, skolu pabeidzu, bet domajot par to "dakteri" vel pec gadiem shermulji nak!