www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Krāpniece Inese Jurisa

Rīgas 1.slimnīca - Krāpniece Inese Jurisa

Ja šādu psihologu būtu mazāk - pasaule būtu jaukāka vieta kur dzīvot.
Neiesaku nekad izmantot šī cilvēka pakalpojumus. Melo. Apmāna. Slikts speciālist. Kad melo sāk uztraukties un mainās seja - pavēro, tas ir pamanāmi! Neprofesionāle un liekuļotāja, bet tas laikam jau kāds standarts.

Līdz ar to, ja šādi neprofesionāļi strādās Rīgas 1. Slimnīcā tad priekšstats zems par visu iestādi.

Uzlabojiet situāciju!

26.12.2022

Good Intentions 26.12.2022

Kur tieši krāpšana?

Krāpšana ir tajā, kad izliekas par speciālistu kāda viņa nav un kāda nekad nebūs!

M Meistarīte 25.01.2023

Kā cilvēks var izlikties par speciālistu, ja ir sertifikāti kas to apliecina? Izskatās pēc nepamatotas sūdzibas.

S Samix 25.01.2023

Ir pieejami sertifikāti, kas aptiprina specialitāti. Par to šaubu nav, ka šī sūdzība ir fake.

Good Intentions 26.12.2022

Raksti iesniegumu policijā.

P Palīgs neskaidrajiem 26.12.2022

Ko policijā? Man likās ka melo un krāpj? Slimie goč ben!

Melo un krāpj!

ā Ātrā palīdzība 23.01.2023

Labvakar!

Kāda veida krāpšana ir notikusi?

M Meistarīte 25.01.2023

Persona pat nevar pamatot, nav jēga ticēt šādām nepatiesām sūdzībām.

M Meistarīte 25.01.2023

Paskatījos internetā ir sertifikāti, kas apliecina Ineses Jurisas profesionālo darbību. Šai sūdzībai nav nekāda pamatojuma.

Tavam komentāram nav pamatojuma!