Restorāns "Neptūns", Jaunķemeri

Nekad vairs neiešu uz šo iestādi! Bijām pirms 3 gadiem, it kā bija ok. Šo svētdien iegājām, apsēdāmies, pusstundas laikā mums nebija ne novākts galds, ne arī pieņemts pasūtījums, kaut arī 3 reizes gājām klāt pie oficiantes, kura teica, ka tūlīt pienākšot. (Uz restorānu bija 5 oficiantes - vairāk nekā pietiekoši!!!) Atstājām restorānu nepaēduši, neizpratnē par to, kā tā var vispār ignorēt klientus!!!??? Kur skatās iestādes īpašnieki? Viņiem laikam pilnīgi vienalga, kas tur notiek.... Pretīgi...

E Elza 15.01.2012

Restorāns "Neptūns", Jaunķemeri; Sjodien bijaam iebraukusji paeest. Pasuutiijaam cuukgaljas kakla karbonaades sjasliku. Shasliks siiksts, nesaeedams un paarcepts. Vienaa gabalaa pat gruuti sagremojama ciipsla, kas DROSJI noraadiija, ka nekaada kakla karbonaade cepta nav tikusi. Piedevas salaatos( sagriests marineets gurkjis, paaris parastas paprikas streemeliites, sariiveetu kaapostu karotiite) domineeja smalki sagriests siipols, kuram vajadzeeja buut vismaz juutami samarineetam.
Kad noreekjinoties mineejaam, ka galja bija cieta un nesagremojama Kasiere ieteica mums restoraanaa vairs neraadiities t.i. mekleet labaaku sjasliku gatavosjanas vietu. Ko arii turpmaak dariisim un arii citiem ieteiksim.