Olga Teterina - Krapniece

Cienījamie Latvijas iedzīvotāji!

Gribu brīdināt par sievieti vārdā Olga Teterina (personas kods: 130772-18001), kura ar vīru Konstantīnu Teterinu nesen ieradās no Krievijas (par šo blēdi būs atsevišķs stāsts) un aktīvi cenšas nostiprināties Eiropā, iegūstot uzturēšanās atļauju Latvijā, izmantojot daudzas krāpšanas un maldinošas shēmas. Iespējams, ka daudzi no jums jau ir dzirdējuši par šo krāpnieku vai pieredzējuši viņas krāpniecību. Tel: +371 28690772

Šai sievietei ar mūžīgi skumju sejas izteiksmi piemīt apbrīnojama spēja manipulēt ar citiem. Tomēr jums nevajadzētu ļauties viņas manipulācijām. Aiz šīs maskas slēpjas īsts krāpnieks, gatavs melot taisni sejā, ārkārtīgi skops un par pāris eiro gatavs uz visu.

Dzimtenē Krievijā viņa aiz sevis atstāja apkrāptu cilvēku pēdas, no kurām veiksmīgi izbēgusi, bēgot uz Latviju. Bet pat šeit viņai neizdodas dzīvot godīgi.

Viņa prot sevi iepriecināt, melot sejā un neizjūt nekādu sirdsapziņas pārmetumu.

Telpu Raiņa bulvārī 21 - 1A, Rīgā, LV-1050, īpašniece ir Olga Teterina. No pirmā acu uzmetiena viss var šķist likumīgi, taču man ir pamats uzskatīt, ka šī iegāde tika veikta nelikumīgi. Pēc manas informācijas, Olga uzpirkusi advokātus un notāru, lai šo īpašumu reģistrētu uz sava vārda.

Šobrīd jau esam rakstījuši sūdzību LR Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei, kā arī vērsušies ar iesniegumu policijā. Esmu pārliecināts, ka šādā veidā mēs varam cīnīties pret viņas krāpšanu un novērst turpmākus noziegumus.

Aicinu visus, kas kļuvuši par Olgas Teterinas maldināšanas upuri, sazināties ar mani uz zemāk norādīto e-pasta adresi. Kopā mēs varam rīkoties un apturēt šo krāpnieku.

K