www.sudzibas.lv Nekustamā īpašuma pārvalde LR Likumu un MK noteikumu pārkāpšana

Nekustamā īpašuma pārvalde - LR Likumu un MK noteikumu pārkāpšana

SIA ” Nekustamā Īpašuma Pārvalde” (Ģertrūdes Iela 2-11, Rīga, Lv-1010
pvn lv40003238943 tel. : 67240638 e-pasts: [slēpt]@nips.lv https://nips.lv) darbinieki pastāvīgi pārkāpj mk noteikumus 408 un 1013. Viņi vai nu vispār nereaģē uz iesniegumiem un aicinājumiem, vai iztiek ar tukšiem vārdiem bez paskaidrojumiem un pierādījumiem.
Ministru kabineta noteikumi nr. 408. Rīgā 2017. Gada 11. Jūlijā (prot. Nr. 35 4. §) dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi. Izdoti saskaņā ar likuma "par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50. Panta ceturto daļu.
Ministru kabineta noteikumi nr.1013. Rīgā 2008. Gada 9. Decembrī (prot. Nr.89 12. §) kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu. Izdoti saskaņā ar likuma “par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju” 50. Panta piekto daļu.

Likums par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju. 50. Pants.
(4) ja dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par šā panta trešās daļas 1. Punktā minēto, kārtību, kādā pārvaldnieks aprēķina maksu par dzīvojamās mājas pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, sastāda dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, paziņo dzīvokļu īpašniekiem par maksas apmēru noteiktam laika periodam, informē dzīvokļu īpašniekus par noteiktam laika periodam tāmē paredzētajām izmaksām, kā arī sagatavo dzīvokļu īpašniekiem ikgadēju atskaiti par attiecīgās maksas izlietošanu, nosaka ministru kabinets (tas ir mk noteikumi 408) .
(5) ja dzīvokļu īpašnieki nav vienojušies par šā panta trešās daļas 2. Punktā minēto, dzīvojamās mājas uzturēšanai nepieciešamo siltumenerģijas, ūdensapgādes, kanalizācijas, asenizācijas, sadzīves atkritumu apsaimniekošanas un lifta pakalpojumu apmaksas kārtību gadījumos, kad pakalpojums tiek sniegts ar pārvaldnieka starpniecību, kritērijus, pēc kuriem tiek noteikta katra dzīvokļa īpašnieka apmaksājamā daļa par saņemto pakalpojumu, kā arī kārtību, kādā dzīvokļu īpašnieki tiek informēti par attiecīgā līguma nosacījumiem, nosaka ministru kabinets (tas ir mk noteikumi 1013) .

Mūsu dzīvojāmas māja pārvaldīšanas līgumā nav citas kārtības. Tas nozimē, ka pārvaldniekam ir jāievēro mk noteikumi 408 un 1013.
Bet sia ” nekustamā īpašuma pārvalde” darbinieki vai nu nezina lv likumus un mk noteikumus vai apzināti tos pārkāpj.

J

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes