Migar SIA - Krāpšana

Vēlos iesniegt sūdzību par Sia "Migar" autobusu šoferi, kurš šodien 26.09.2020. Plkt 9: 50 maršrutā Staļģene - Jelgava, bija rupjs, un centās ignorēt mana bērna tiesības ar goda ģimenes karti par braucienu saņemt 90% atlaidi. Iekāpjot autobusā Staļģene kopā ar bērnu pateicu, ka man vajag ar ģimenes karti divas biļetes līdz Jelgavai vienu skolniekam vienu pieaugušajam, sākumā šķita, ka šoferis ir apjucis, tāpēc atkārtoju vēlreiz, viņš pabrīnījās, kas tā par ģimenes karti, bet iedeva man biļeti ar 50% atlaidi, kad viņš drukāja pirmo biļeti, teicu, ka otra ir skolniekam, taču šoferis mani kušināja un neļāva pateikt sakāmo, tajā pašā brīdī uzspieda otru biļeti drukāt ar 50% atlaidi, saņēmu biļetes un secinu ka viņš ir ignorējis mana bērna tiesības ar goda ģimenes karti par braucienu saņemt 90% atlaidi. Teicu, ka nemakšu šādu summu, lai dod biļeti ar pareizu atlaidi bērnam, uz ko šoferis atbildēja, ka būs labi, lai tik maksājot. Turpināju usztāt uz to, ka nemaksāšu šādu summu, viņš mēģināja mani pārliecināt, ka es neesmu ne vienu vārdu teikusi par bērnu, kaut arī mans bērns tajā brīdī bija klāt un rokās man bija sagatavotas abas kartes un visi nepieciešamie dokumenti bērnam un man, kā arī atgādināju viņam, ka vairākkātīgi esmu teikusi, ka man nepieciešamas divas biļetes līdz Jelgavai vienu skolniekam, vienu pieaugušajam, tad šoferītis uzdeva jautājumu, kur es esmu izrāvusi, ka bērnam par braucienu pienākas 90% atlaide, atbildēju, ka es to zinu, parādīju viņam visus nepieciešamos dokumentus - ģimenes karti, skolnieku apliecību, id karti, un teicu, ka man bērni arī pasē ierakstīti, ja vajag varu parādīt. Šoferis bija neapmierināts, bet izdrukāja biļeti ar pareizu atlaidi. Šī situācija šodien sabojāja braucienu gan man, gan manam bērnam, kurš bija satraucies par notiekošo. Lūgums veikt visas nepieciešamās darbības pēc jūsu ieskatiem un informēt savus darbiniekus par to, kas ir goda ģimenes karte un kādas atlaides par braucieniem pasažieriem ar šo karti pienākas. Skumīgi, ka vēl joprojām ir autobusa šoferis kas izmanto savu Amata stāvokli un izturas šādi arī pret neaizsargātiem bērniem, kas par sevi nevar pastāvēt un, lai nokļūtu nepieciešamajā vietā ir spiesti maksāt par braucienu to summu, kuru šoferītis tajā brīdī ir uzskatījis par vajadzīgu, ignorējot bērna tiesības par braucienu saņemt viņam pienākošo atlaidi.

O olga 15 06.05.2023

Labdien! Šodien mēs ar meitu gribējām aizbraukt ar mikroautobusu no Jelgavas uz Vircavu pulksten 15:40 un šoferis atteica mūs vest jo nepietika 20 centu, bet uz kartes bija nauda. Bet šoferis teica ka nav aparāta ar kuru biļeti varētu apmaksāt ar karti. Bet es redzēju autobusā bija novietots aparāts bet tas bija apsegts, lai būtu nepamanāms. Mēs pazvanījām uz informācijas centru kur teica ka autobuss šajā maršruta ir aprīkots un es ar meitu palikām uz perona.