www.sudzibas.lv Malkas krāsns Zvezda Nerisina problēmu.. garantijas vispār nav

Malkas krāsns Zvezda - Nerisina problēmu.. garantijas vispār nav

Uzņēmums jau ir informēts jau pagājušo gadu ka nopirktajai krāsnij..ko novembrī nopirkām ir pārāk lieli un bīstami ugunsnedroši bojājumi.tika uzņēmumam sūtītas bildes,bet ir tikai atrunas.garantuja krāsnij ir to arī nepilda.neiesaku šo SIA cepli..mēs versisimies ar vīru patērētāju tiesību aizsardzības centra lai arī risina problēmu..jo šobrīd tā ir krāpšana.. nopirkt jaunu krasni lietot 1m un jau bojātas šamota plāksnes uguns noturība vispār nav pati krāsns paliek sarkanā liesmas iet skurstenī.

C CEPLISVS 26.10.2023

AUGSTĀK APSPRIESTAIS JAUTĀJUMS IR ATRISINĀTS!

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Paldies par sniegto atsauksmi, kas palīdz mums augt, attīstīties un pilnveidot klientu servisu! Mums ir žēl dzirdēt, ka Jūs saskārāties ar grūtībām atgriešanas procesā.

Esam gandarīti, ka jautājums kopā ar klientu tika atrisināts – nosūtījām pilnībā jaunu malkas krāsni "ALMA" - 470.00 EUR vērtībā, kuru 20.09.2023. pieņēma klients.

Mēs cenšamies uzlabot mūsu sniegto servisu un augt, ņemot vērā katra klienta atsauksmi. Jūsu komentāri mums ir ļoti svarīgi. Ja jums ir jebkādi jautājumi vai vēlaties dalīties ar papildu informāciju, lūdzu, rakstiet vai zvaniet mums - +371 29220099 vai [slēpt]@gmail.com. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu un nodrošinātu jums vislabāko pieredzi. Vairāk atsauksmes par CEPLIS V.S. skatīt - https://www.ceplis.eu/page-1/

Vēlreiz pateicamies par jūsu sapratni un iespēju situāciju atrisināt. Mēs ceram, ka nākotnē jums būs tikai pozitīvas pieredzes, izmantojot mūsu pakalpojumus.

Ar cieņu,
Ernests no CEPLIS V.S. SIA

AUGSTĀK APSPRIESTAIS JAUTĀJUMS IR ATRISINĀTS!