www.sudzibas.lv Majasdarbs.lv Krāpšana, serviss nulle

AtrisinātaMajasdarbs.lv - Krāpšana, serviss nulle

Samaksāju par kursa darbu 160eiro.
Saņemot to, tas nepārtraukti bija jāpārlabo, arī teksta kļūdas daudz! Vārdu sakot - darbs izdarīts ļoti pavirši! Bet ar to jau viss nebeidzās!
Iesniedzot darbu augstskolā tas tika fiksēts kā plaģiāts! Tas nozīmē - darbu nepieņem un uzredzēšanos! Skaisti!
Pēc tam šo informāciju nodevu majasdarbs.lv!
Kļūdas atsakās labot un stāsta, ka viņi par to neatbild! Drausmīga attieksme!
Vēlos, lai darbu izlabo vai atgriež naudu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.08.2021

Uzņēmuma Majasdarbs.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

н НеКариньш 18.02.2021

Ну и что? Нынешнему Президенту Латвии Эгилсу Левится писали ДВЕ диссертации в КГБ СССР. Кто-нибудь об этом обмолвился? Хотя вру: один журналист обмолвился. Где он? Среди живых он ещё есть?..

ē ērglis99 18.02.2021

Nedrīkst uzticēties un pirms saņemt darbu vajag parbaudīt līdz katrai mazākajai niansei, bet man ir viens jautājums vai no augstskolas neizmet ārā par plaģiātu? Varbūt maksas vietas studentus vēl turētu, bet no budžeta stabili izmestu ārā.

B beer 18.02.2021

Novēlu drīzu atskaitīšanu no augstskolas, tas nav Jums. Cerams ka raiti skandēt ' brīva kase' Jūs spēsiet apgūt pats.

Joe Rogans👽 18.02.2021

Es savu kvalifikācijas darbu rakstīju 100+h, stresoju gadu, beigās tiku pie sava ļoti labās atzīmes un diploma. Liels prieks par tevi😂😂😂

alergologs 19.02.2021

Nesatraucieties, lai pateiktu ''vai jums kaut kā palīdzēt?'' augstskola nav nepieciešama.

www.majasdarbs.lv 22.02.2021

Labvakar!
Mūsu mājaslapā ir norādīti noteikumi, kur rakstīts, ka pirms darba nodošanas ir obligāti jāpārbauda tā pareizrakstība (kļūdas) un plaģiātisma esamība.
Visi labojumi ir iekļauti pasūtījuma cenā.

Rakstiet lūdzu mums uz epastu, mēģināsim atrisināt jūsu problēmu.
Ar cieņu www.majasdarbs.lv

K krapsana 29.06.2021

Negatīva pieredze - slikts vērtējums par augstu cenu.