www.sudzibas.lv Livland Pats vēl samaksāsi firmai, ka strādā pie viņiem

Livland - Pats vēl samaksāsi firmai, ka strādā pie viņiem

Uzmanieties no firmas Livland! Esmu izbijis Livland Media Control nodaļas darbinieks. Nostrādāju 5 mēnešus, bet ar tiem pietika, lai saprastu, ka Tevi expluatē kā vien nu var un ja pats neaiziesi, tad ar kaunu izmetīs.
Firma ar darbiniekiem noslēdz mistiskus apmācības līgumus par kopējo summu gandrīz 1000Ls, šiem līgumiem nav juridiska spēka, taču ja tu ejot no firmas projām neatmaksāsi šo summu, tad sāksies draudi gan Tev, gan Taviem radiniekiem un protams arī ilgstoši tiesas procesi. Vienīgās apmācības, kas tur notiek ir 160h Darba aizsardzības kursi, kuri ir vieni no dārgākajiem Latvijā, bet pārējās apmācības, kuras arī ir visdārgākās (man šī summa bija 800Ls) skaitās kolēģu konsultācijas. Pirmo pusgadu(ja tik ilgi vispār nostrādāsi) pat neceri ka Tava alga varētu būt lielāka par minimālo. Protams interesantākais moments tāds, ka firma jaunos darbiniekus atlaiž pirms pagājis pārbaudes laiks, tad parēķiniet, kopējie ienākumi no firmas apmēram 600Ls, bet izdevumi 1000Ls un starpība Livlandam par labu apmēram 400Ls. Jums vēl iespējams nāksies Livlandam samaksāt par to, ka pieņēma Jūs darbā.
Bet runājot par darbu kā tādu šai uzņēmumā - darba laiks skaitās no 1-5dienai no 9.00-18.00, bet patiesībā, ja vēlies visu paspēt, tad strādā nenormālos tempos no plkst8.00-nenoteiktam laikam (ir gadījies strādāt arī caurām diennaktīm) visu nedēļu. Un kāda tur var būt runa par kvalitāti...Darbinieki, kas strādā no 9.00-18.00 dokumentus veido tikai ar palīdzību Copy Paste, lūk par tādiem nohaltūrētiem dokumentiem firmas maksā lielas summas Livlandam par Darba aizsardzības sistēmas ieviešanu "atbilstoši attiecīgā uzņēmuma specifikai".

S sargeņģelis 07.09.2010

Sveiki Bijušais darbinieks. Saki lūdzu vai ir iespējams aplūkot tavu darba līgumu, personīgā informācija mani neinteresē, tikai līguma sastāvs. Iespējams tev nekas šiem fruktiem nav jāmaksā, un viss varētu izvērsties pilnīgi otrādi, ja vien zina kas jādara.

M madonion 07.09.2010

Tiesa gan - par Livland visādi brīnumi dzirdēti!

B bijušais darbinieks 08.09.2010

Sveiks Sarģenģeli! Līgumu parādīju arī savam juristam, protams, ka nekas nebija jāatmaksā, bet tā kā mani nervi man dārgāki un aizgāju strādāt uz daudz labāku darbu, tad naudu aizņēmos, samaksāju un aizmirsu. Bet mani bijušie kolēģi, kas aizgāja apvienojās un jau vairāk kā gadu tiesājas ar firmu.
Šo sūdzību rakstīju, lai brīdinātu tos kas apsver iespēju strādāt šai firmā, lai neliek galvu cilpā.

L Likuksargs 08.09.2010

Pievienojot atbildi iepriekšējam rakstītājam:
Šādas firmas uz to arī spekulē, lai būtu mierīgi nervi! Diemžēl tādēļ Latvija ir lētā darba spēka zeme un šitādi šeftmaņi to labi saprot!
Nevajadzēja gan maksāt! Tas nu gan ir muļķīgi darīts!
CIK TOMĒR MŪSU CILVĒKI IR VIENTIESĪGI UN BAGĀTI, JA VAR ŠITĀ AR NAUDU MĒTĀTIES!
Labāk man atdotu, vairāk jēgas būtu!