www.sudzibas.lv Livland Firmai nevar uzticēties

Livland - Firmai nevar uzticēties

"Livland", nodarbojas ar nekustamiem īpašumiem, arhitektu pakalpojumiem, mērniecību. Esmu, nu jau var teikt bijušais šīs firmas darbinieks. Negribu neko sliktu teikt par darbiniekiem, bet direktors gan ir nopelnījis lielo FUI! Šobrīd atrodos konflikta situācijā ar šefu, pateicoties tam, ka palūdzu visu manis smuki nopelnīto naudiņu pārskaitīt uz bankas kontu, tā teikt ar visiem nodokļiem u.t.t.
Te nu sākās! Šefa uz vietas nav, e-pasts "klusē", klausuli neceļam, a jūs cienītais trīs dienas darbā nebijāt (tas jau nekas, ka pusslodze), nu un tādā garā. Rezumēju. Šāda cilvēka vadītai firmai nevar uzticēties!

E

Komentāri (53)

P peteris 18.03.2006

Livland - kārtīgs šefmaņu kantoris. Krūgaļaužs un co izceļas ar centieniem uzmest kādu! Neiesaku iet uz šo kantori!

Z zane 29.03.2006

Krūgaļaužs un co domā tikai par sava maka biezumu. Pārējie mazie strādnieciņi ir tikai kalpi.Tā kā apdomājiet savu soli pirs sperat šajā kantorī.

M Modris 21.12.2006

Šefmaņu kantoris - maigi teikts! R. Krūgaļaužs glums tips. Neapskaužu visus tos darbiniekus kam nākas strādāt viņa pakļautībā. Mērnieku biedrībai vajadzētu uzzināt visus firmas "nedarbiņus", kaut vai to, ka tiek lietotas nelicencētas progas.

K Krista 19.02.2008

Piekrītu pilnīgi visam augstākminētajam un parasti nepieciešams ne vairāk kā pāris mēneši, lai to saprastu, ka dotie solījumi paliek tikai ilūziju veidolā,ka tiksi izstrādināts no rīta līdz vakaram, tajā pat laikā būsi visnejēdzīgākais darbinieks.

Algas aplokšņu un tā pati aploksne parasti ļoti plāna. Un Krūgaļaužs jau tik saka, ka sistēma ir ļoti labdabīga, lai katrs varētu nopelnīt cik vēlas.

Iespējams, ka var savu aploksni nedaudz biezāku padarīt, ja darbā sēdi no lēkta līdz rietam. Un pat, ja tā- cilvēks darbā nodzīvojis, bet izrādās, ka sapelnīts par daudz un tad visādi triki kā nopelnīto naudu neizmaksāt. Tas pats ar prēmijām- nosaka, ja apgrozījums būs tik un tik, tad cilvēks nākamo ceturksni saņems prēmiju. Visi sarauj, bet tad ceturkšņa beigās izrādās, ka pārāk daudz to prēmiju jāizmaksā. Uz nākamo ceturksni atkal paceļ apgrozījuma latu līdz turpinās, kamēr prēmijas nevienm nesanāk.

Vispār turaties pa gabalu- jo vidējais statistiskais darbinieks tajā midzenī pat gadu nevar novilkt!

M M 13.03.2008

Nu gan forums! Viens dzērājs un sliņķis, kas atlaists no darba, var noķengāt uzņēmumu, slēpjoties aiz dažādiem segvārdiem, citiem radot absolūti nepareizu priekšstatu. Tieši tādēļ principā šādus formumus neatbalstu, jo to izmanto ļaunprātīgi šādi darboņi, kuriem ir tik daudz "brīvā" laika (laikam jau neviena darba vieta nav šādam darbiniekam laba un ilgāk par mēnesi nenoturas), lai sēdētu šādos forumos un sacerētu pasakas! Man ir kauns, ka uzņēmums, kurā darbojos, tiek tā nomelnots! Cik tas viss ir objektīvi? Nedod Dievs kādu darbinieku atbrīvot no darba, ir iespēja "izteikties", kā vien ienāk prātā! Palasiet leksiku, kas tiek lietota - acīmredzami, ka tas ir viena cilvēka runas stils (šefmaņu kantoris, Krūgaļaužs utml. teksti). Pie tam izteikumi un runas stils arī kaut ko liecina par cilvēka līmeni (inteliģenci un izglītību)!

M M 13.03.2008

Pilnīgi nepiekrītu visam iepriekš rakstītajam. Man gan nav sliktas atmiņas un pieredze par šo uzņēmumu. Domāju, ka šāda veida sūdzības uztur darbinieki, kas ir atlaisti no darba un ir ieinteresēti veidot negatīvu tēlu par uzņēmumu!

J Jānis 13.03.2008

Pilnīgi piekrītu tiem bijušajiem darbiniekiem, kuri iesaka uz šo firmu neiet strādāt.Ja gribat uzturēt šo kantorīti, tad jā, jo algu saņemot jums pat pusdienām nesanāks, bet kontrolēt gan jūs kontrolēs no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tā kā apdomājiet pirms ejat uz pārrunām. Un pasūtītāji, kuriem interesē mērniecība, tad padomājiet kāda kvalitāte vai termiņi jūs sagaida ar tādu firmas attieksmi. Vairāk atsauksmes sk. "nekustamajos īpašumos".

F Felix 13.03.2008

Interesanti kurš ir tas malacis, kas šito izrakstīja!:))) Patiesība par 100%! Ieteicamā darba vieta, kam patīk strādāt par velti, un bez "paldies".

P Pa 26.03.2008

Anda! Nu nekaadi nespeeju Jums piekrist jo tas ir pilniigs murgs ko jūs šeit rakstat.
Skjiet ka jums pashai ir pietiekoshi daudz "brīva" laika lai lasiitu shaadus forumus un veel peetiitu leksiku.
Laikam esat ljoti lojaala pret sho uznjeemumu un taas vadiitaaju... Tik noveelu jums lai nenaaktos pashai kaadreiz nozheelot to ka juus piemaaniis vai nenoveertees...

M M 31.03.2008

Par to mērniecības kvalitāti gan interesanti - vai tad pakalojuma kvalitāte nav tieši saistīta ar darbinieku darba kvalitāti un attieksmi pret darbu? Varbūt arī tāpēc jūs izdzen no agra rīta līdz vēlm vakaram, ka nespējat tikt galā ar kvalitāti un temiņiem un arī samaksu nesamaksā, jo nav jau gan jau par ko maksāt! Nekas noteikti tā arī netiek izdarīts! Es domāju, ka mūsdienās cilvēki arī ir izlaidušies, gribas visu dzīvē sasniegt un arī naudu (pie tam lielu) nopelnīt īpaši neiepūloties!

R Renārs 10.07.2008

Pieminētais kantoris SIA LIVLAND un citi, kas saistīti ar Renāru Krūgaļaužu un Rudīti Pauri tiešām ir nožēlojami, jo daudzi šo darbavietu atceras nelabprāt un kā ļaunu murgu. Abas pieminētās personas staigā ar "vairākām sejām" un uzvedas kā attiecīgajā brīdī viņiem izdevīgāk. Krūgaļaužš atļaujas histēriski kliegt un pat rupjiem necenzētiem lamu vārdiem aizvainot personīgi un sapulču laikā kolektīvi.Par tām metodēm arī taisnība, ka viņu pašu saslēgtie klientu sadarbības līgumi firmai paliek neizdevīgi, tad atbildību par termiņiem un līgumsodu uzspiež konkrētajam darbiniekam liekot parakstīt līgumu. Par aplokšņu algām vispār nav ko brīnīties, tur pat strādā darbā oficiāli nepieņemti darbinieki. Arī savus klientus viņi abi divi nepārtraukti maldina un krāpj solot visu laikā un kvalitātē. Bet kāda tur kvalitāte un termiņi, ja neviens sakarīgs darbinikes tur nenostrādā ilgāk par gadu. Algas neizmaksā mēnešiem, bet paši braukā pa ārzemēm. Nopērk moci un noliek pie ofisa. Par kādu mikroklimatu šajā kantorī var runāt redzot un dzirdot šīs visas lietas.

M murgukantoris 04.08.2008

Uzņēmums iet uz grunti. ...

No daža laba paziņa, kas ar šo kantori sapinies jau kož nagos, jo iemaksātas avansa summas un darbs pie projekta it kā uzsākts, bet problēma tāda, ka darbinieki laižas ko kājas nes un neteiksim, ka uzņēmumā vispār strādā profesionāļi, bet gan vidusskolas sola cilvēciņi, kam dzīve spiež kaut ko nopelnīt. Jāņem vērā, ka ja vēlaties sadarboties ar Mācību un konsultāciju centru ABC, Media Control vai Livland Būve un daudziem citiem saistītiem Livland grupas uzņēmumiem, ko var apskatīt www.livland.lv, tad ziniet, ka darīšana ir ar to pašu Livland un tā priekšgalā esošo super runātīgo biznesmeni Renāru un viņa labo roku Rudīti. Es priecājos, ka viņi nav politikā, jo šitādi valsti nolaistu uz grunti aci nepamirkšķinot :)) Grūti izprast uzņēmuma veiksmes formulu - kā tāds vēl turās (laikam jau uz darbiniekiem neizmaksāto algu rēķina?)

M Matilde 21.08.2008

Lai ko rakstītu aizstāvji- neieteiktu šajā uzņēmumā strādāt! Bez iepriekš teiktā varu vien piebilst- ja neticat, kas tas par uzņēmumu, paskatities, cik bieži un cik daudz darbiniekus ar sludinājumu palīdzību internetā meklē šī firma un ne jau tāpēc, ka uzņēmums ļoti attīstās! Tā kā secinājumus izdariet paši!

S Silvija 26.08.2008

Žēl, vakanču apraksts rosina vēlmi pat mainīt ierēdņa rutīnu uz šādu aktīvu darba lauku, taču šie komenāri liek apdomāt, jo nav dūmu bez uguns.

D Didzis 26.08.2008

Par šito kantori viss kkas ir dzirdēts.
Slimīgi darba noteikumi un nereālas tāmes

* *** 05.09.2008

Sen laiks bankrotēt arī Livland un visiem tā saistītajiem uzņēmumiem! Viss ļaunais reiz nāk atpakaļ. Man šķiet, ka darbiniekiem ir augstāka izglītība kā tam Renāram un Rudītei. Riktīgs bērnudārzs un bez tam vēl šmaukļi un krāpnieki. Tas taisnība, ka, ejot prom no šī uzņēmuma, netiek izmaksāta ne tikai pēdējā nostrādātā mēneša alga, bet arī netiek samaksāts neizņemtais atvaļinājums, pienākošās kompensācijas. Vadība neieklausās darbiniekos, neidziļinās situācijā, aizbildinās, ka darbinieki strādā neefektīvi, neizpilda uzliktos utopiskos plānus, pat neievēro konsekvenci un likumsakarības starp mērķiem un rīcību - mēs tagad rīt jau būsim līderi, bet lai to panāktu un lai kaut ko iegūldītu tajā - pilnīgas nulles, nekādas pretīmnākšanas. Iemet purvā, liek salasīt naudu un tad iznest malā, tāda nožēlojama nolemtības sajūta māc tos, kas šeit strādā un vēlas tomēr kaut ko dzīvē sasniegt. Pārāk daudz sliktu vārdu, bet priekš tam šī diskusiju lapa. Ceru, ka maksātnespējas process drīz ilgi nebūs jāgaida arī šim uzņēmumam, jo kā bijušam darbiniekam, man ir vissliktākā pieredze un atmiņas no šī uzņēmuma, uz kuru nācuar tik daudz cerībām un apņemšanos kaut ko dzīvē sasniegt un iegūldīt kā uzņēmumā, tā arī sevī. Ja nemākam mēs strādāt, tad mācāmies to darīt! Iesaku Livland vadībai no sirds! :)

D dzērājs&sliņķis 07.09.2008

Nūū, Anda!
Tas sliņķis atšķirībā no tevis ir strādājis pat līdz 3-jiem naktī, lai tikai uz plotera izdrukātu n-tās lapas un no rītas varētu vest uz saskaņojumu.
Un par to dzērāju, SORRY! No Comment! :D

I inspekcija 19.09.2008

Ja godīgi, Andai galīgi nevar piekrist!!!Arī man ir bijusi DIEMŽĒL :( iespēja (ja tā to varētu saukt) strādāt šajā uzņēmumā. Uzņēmuma vadības stils un stratēģija zem katras kritikas. Pilnīgs bardaks attiecībā uz visu. Darbiniekam šajā uzņēmumā ir nulles vērtība, jo Renāru un Rudīti interesē tikai peļņa, apgrozījumi un vairāk nekas!!!Ikdienišķa parādība tukši solījumi, algu kavēšana, kura, protams, tika izsniegta aploksnē. katru mēnesi bija jāpiedzīvo pazemojuma sajūta, lai pajautātu-kad būs alga...nauda, kuru es ar savu darbu biju nopelnījusi :(( Darba inspekcijai tur būtu ko darīt!!!

O Ome 02.10.2008

Arī strādāju.
Vnk fenomenāli, kad lasi šīs rindas un pat nemanot jāmāj līdzi ar galvu- jā, tā ir, tā tur bija.
Tikpat interesanti, ka bijušie un esošie darbinieki runā par vienu un to pašu- aplokšņu algas, mūžīgi iedzītā nepilvērtības un neefektīva darbinieka sajūta, mazs apgrozījums un peļņa, murgainās sapulces utt. utml.

A Al Gors 15.10.2008

SIA Livland, SIA Mācību un konsultāciju centrs ABC, Media Control.. Smart Energy.. tukši solījumi.. smagi strādāju, dabūju klientus, paveicu projektus, bet nu tāāāādu samaksu par darbu tiešām pat visļaunākajos murgos nebiju iedomājusies.. ne apdrošināšana.. ne prēmija uz svētkiem par labu apgrozījumu.. smieklīgi!! Laikā neizmaksāta alga.. tik daudzās sejas abiem "R".. pretīgs kantoris, žurku midzenis trešajā stāvā ir baigākais..
Tiešām laime, ka esmu prom no tā Brīvības 47..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes