www.sudzibas.lv Lauču akmens restorāns Apkalpošanas ātrums zem katras kritikas

Lauču akmens restorāns - Apkalpošanas ātrums zem katras kritikas

04.07.2021 ierodoties Lauču akmens restorānā aizņemti bija 2 galdiņi, kas jau bija apkalpoti. Apsēžoties pie galda es 15 minūtes sēdēju bez apkalpojošā personāla uzmanības kad tika apkalpoti jau jaunpienākušie galdiņi es palūdzu iedot man ēdienkarti norādot uz laiku, ko gaidu. Pagāja vēl ceturtdaļstunda, kad aizrādīju, ka vēl ir 2 galdiņi apkalpoti un nevienam nerūp mana atrašanās šeit.
Jābilst, ka darbojās vismaz 3 viesmīļi un, lai gan esmu šeit bijusi daudz un daudziem šo vietu esmu ieteikusi, no šodienas es to vairs nedarīšu. Restorāna personāls pazudina restorāna kvalitāti un vārdu.
Un neskatoties uz aizrādījumiem no personāla netika saņemta nedz atvainošanās, nedz arī kāds kompliments.