www.sudzibas.lv Latvijas Sabiedriskais autobuss Autobuss nr.8624 maršrutā Rīga-Ādaži-Carnikava kavē vairāk par 0,5h.

Latvijas Sabiedriskais autobuss - Autobuss nr.8624 maršrutā Rīga-Ādaži-Carnikava kavē vairāk par 0,5h.

24.01.2024. Autobuss nr.8624 maršrutā Rīga-Ādaži-Carnikava pieturā Jugla (pēc saraksta pl.16.00) kavēja vairāk par 0,5 h. Nespēdama ilgāk gaidīt, devos uz 1. Tramvaja pieturu Mārkalnes iela, lai brauktu uz dzelzceļa staciju zemitāni un nokļūtu Carnikavā. NogāJusi ap 200 m, redzēju gaidīto autobusu braucam uz juglu. Šis autobuss kavē bieži, tāpēc kārtējo reizi apsolos to neizmantot nokļūšanai mājās. Rodas jautājums: kāpēc pakalpojuma sniedzējs nav ieinteresēts nodrošināt darba kvalitāti un klientu vajadzības? Saprotu, ka klientu daudzums neietekmē lsa biznesu, jo pietiek ar valsts, pašvaldību apmaksu. Atkal korupcija, darba imitācija, līdzekļu izšķērdēšana?