www.sudzibas.lv Tet Zvanu operātoru serviss

Lattelecom - Zvanu operātoru serviss

Šodien man nācās dzirdēt sarunu pa telefonu starp manu māti un lattelecom zvanu operātori Baibu Bērziņu. Mums ir 2 televīzijas, viens no tiem ir lattelecom ar kuru viss bija kārtībā, otra televīzija negāja parasti tā notiek ja ir kādas problēmas ar internetu un tāpēc arī māte zvanīja lai apvaicātos vai internets strādā normāli. Operātores tonis un manieres man nelikās normālas likās, ka viņa bija ļoti aizkaitināta, ka kāds ir piezvanījis un bijusi ļoti neiecietīga pret jautājumu par internetu ko uzdeva mana māte. Man bija ļoti žēl to visu klausīties, es uzskatu ka tādiem cilvēkiem nav vietas apkalpošanas sfērā. Es ceru ka lattelecom darīs kaut ko lietas labā un gribētu arī uzslavēt darbinieci vārdā Jeļena, kad mana māte pārzvanīja viņa bija ļoti laipna un visu ļoti labi izskaidroja.

Riskēšu būt neiecietīgs un ar sliktām manierēm, taču ja ar operatori tikai runāts tādā pašā stilā, kā rakstīta šī sūdzība, tad nebrīnos, ka Baiba vienkārši "uzsprāga", bet Jeļena, kurai acīmredzot zināšanu un izpratnes līmenis līdzīgāks sūdzības autorei bija laipna. Un, vispār, citu sarunas noklausīšanās par labām manierēm tiešām neliecina.

Latviešu tautas 14.11.2016

Ko tu murgo? Kada vel Jeļena?

Latviešu tautas 14.11.2016

Noperc labāk sev vibratoru, analu onanists noladētājs ar mūžīgo tautas analo sāpes!!!

Vladlat, pēc pilnmēness, kad būsi iemācījies lasīt, viss būs atkal kārtībā. Man nav īpašu antipātiju pret seksuālajām minoritātēm, taču tava anālā seksa sludināšana jau pārkāpj visas normas. Ja jau tev tik ļoti problemātiski pārdzīvot savu kroplumu un nepilnvērtību, varbūt nevajadzētu to tik ļoti afišēt! Kauns, ka tava vecuma cilvēks, ar labu izglītību, raksta tādas muļķības. Visu var saprast, gan Tavu diabētu, gan problēmas ar gados jaunāku štuceri, taču izgāžot savu žulti publiski, Tu neko nespēsi atrisināt.

K Kent 15.11.2016

romaxsoft! tavas muldesana par minoretatem neko nenozime. aizmirsi ka tu volodju un mani izmeti no darba par to ka mes bijam paris. ta ka drate savu tupo grmatvedi un nemuldi par minoretatem!

Latviešu tautas 15.11.2016

Atkartoju: Ko tu murgo? Kada vel Jeļena?

K Kent 15.11.2016

====gribētu arī uzslavēt darbinieci vārdā Jeļena,=======

Vladimir, izlasi sūdzību, tad sapratīsi "uzslavēt darbinieci vārdā Jeļena".

Ventilators 14.11.2016

Kur te jāievelk elpu? Lasīju divreiz.. DIVAS REIZES
-------
----------

Te nu sakās. Ja cilvēks nav Lattelecom, tad pie Rimi vai Maximā un otrādi... āaa vēl ir Baltcom.

Latviešu tautas 15.11.2016

Всё больше прихожу к мысли что латыши - БИОМАССА, от которой надо чистить Землю...

Latviešu tautas 15.11.2016

Vladimir, Tu esi vienkārši nožēlojams. Vecs, slims, nevienam nevajadzīgs, ar sāpēm un naidu pret līdzcilvēkiem.

Latviešu tautas 15.11.2016

Вы хот в курсе что среди вас % би- и гомосексуалов больше чем даже среди украинцев и евреев?

K Kent 15.11.2016

vot tava nacisma del mums ar tevi ir problrmas

Latviešu tautas 15.11.2016

Придурок! Если бы не наша нация, вас бы давно кастрировали и использовали как рабов! Сейчас именно этого добиваются американцы и их друзья - мусульмане! Германию они уже подмяли под себя...

Oho! Tas tik ir ģimenes strīds. Politika stiprāka par seksu! Izskatās, Vladlat, to vibratoru vajadzēs tev, ja jau pat savam štucerim tā brūc virsū :D.

Latviešu tautas 17.11.2016

Аха...когда 20-летний мусульманин насилует 10-тилетнего ребёнка и получает оправдание?..