www.sudzibas.lv Krogs Hercogs Algu nemaksāšana

Krogs Hercogs - Algu nemaksāšana

Nostrādāju četrus mēnēšus.Viņi atvēra jaunu restorānu un šo krogu palika zem viena Sia.Iedeva mums jaunus līgumus parakstījām.Pirmo algu man iedeva uz rokas pilnu,cik pienākas.Pēc tam viss.Mēneša otrā pusē uz 20tiem datumiem iedod mazu daļu algas.Vienreiz,sakarā ar uzņēmuma pāreju uz jaunu Sia,uzskaitīja algu uz konta-mazu mazu daļu.Par pārejo algu neliekas ne zinis ka jāizmaksā.Atsaka sastrādājiet un paņemiet.A cilvēku nenāk un naudas nav.Taga novembrī mani atbrīvoja no darba,ar paskaidrojumu,ka laikam nevarēsim sastrādāties.Algu izmakāšot nākam nedēļ,visu cik pienākas.Jo grāmatvedei bija atvaļinājums un pēc tam bēres,jāpagaida kad atlabs.Tad es Tev pazvanīšu.Paiet nedēla.Neviens nav zvanījis.Zvanu pati.Saņēmu atbildi "Neko Tev nevaru palīdzēt,varbūt rit,varbūt nākamnedēļ"Algu maksā ar lielu kavēšanos un ne visu,Atlaižot no darba papīrus neatdod un algas nav.Viņiem ari pieder restorāns Medus Liepājā.

Likumsargs 23.12.2012

Ejiet uz darba inspekciju, rakstiet iesniegumu!
Aprēķins ir jāizmaksā atlaišanas dienā, nevis pēc nedēļas vai vēlāk!