Kate Ozoliņa - Krāpšana

Gribēju pabrīdināt par krāpnieci videogrāfi Kati Ozoliņu. Ar viņu jau janvārī vienojāmies par kāzu filmēšanu jūnijā un iemaksājām 200 eiro depozītu. Mēnesi un divas nedēļas pirms kāzu datuma, viņa atsūta e-pastu, ka nevarēs filmēt mūsu kāzas (neko nepaskaidrojot kāpēc un kā), taču naudu atdošot.

Mums līgumā bija noteikts, ka gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ nevar sniegt pakalpojumu, videogrāfam jāatrod līdzvērtīgs pakalpojuma sniedzējs vietā. To arī e-pastā norādīju, ka sagaidām. Kate uz ziņām vairs neatbildēja, necēla telefonu, ignorēja SMS, arī e-pastus. 10 dienas vēlāk pēc entajām ziņām bez atbildes vēlreiz nosūtīju e-pastu, pieprasot nekavējoties atskaitīt atpakaļ iemaksāto naudu, citādi vērsīsimies PTAC, uz ko viņa atbildēja “Diemžēl šobrīd veikt pārskaitījumu nevaru, jo man nav naudas. Paldies par iebiedēšanu protams.”

Lieliska attieksme katrā ziņā :) Pati dāma ir izdzēsusies no visiem sociālajiem tīkliem (skatos, ka vienīgi Instagram atkal ir atjaunojusi), izdzēsusi arī savu mājaslapu, taču tas negarantē, ka pēc kāda laika atkal nemēģinās sniegt savus pakalpojumus. Esam pilnīgā šokā par šādu situāciju un drausmīgo komunikāciju (visādi dzīvē var notikt, bet to tad arī var paskaidrot). Ņemot vērā, ka Kate ir sadarbojusies ar dažādiem zīmoliem, tostarp, Katya Shehurina., likās, ka drošs variants, bet, redz, ka arī šķietami profesionāļi var šādi izrīkoties.

Par laimi, atradām citu videogrāfu (kaut ir pēdējais brīdis), taču skaidrs, ka par tādu samaksu un kvalitāti, kā vienojāmies, tas vairs nebija iespējams. Ceram, ka kādā brīdī tomēr izdosies atgūt iemaksāto naudu. Kā dzirdējām no citiem videogrāfiem, dāma aizstājēju šim datumam bija meklējusi vairākus mēnešus iepriekš, bet tad pazudusi ar galiem.

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes