www.sudzibas.lv Inbox.lv Spamu serveris

Inbox.lv - Spamu serveris

INBOX.LV - Jus esat tadi spamotaji, atliek 2 dienas neieiet e pasta kastitee, kā pec tam atverot 9 neizlasītas vēstules, ..tur kreditkarshu piedavajumi, mola apavi, "akcijas" un ta talak. Neuzskatu ka tas būtu normāli. Tieši tas ir arī galvenais iemesls, kāpēc visa Latvijas Tauta lēnītēm veido e pasta kastīti GMAIL, GMAIL - nekādu spamu un neaicinātu uzbāzīgu vēstuļu, viss tīrs, nekādu reklāmu, ietilpīgs, latviešu valodā, GMAIL, nav labāka e pasta servera par šo. INBOX ļoti nelietderīgs un neparocīgs reklāmu un spamu vircu pasta kaste

D

Z zane 10.10.2008

Chau!
ja nebūtu pati pārbaudījusi, neticētu, bet manā macinā lati ripo...
tie nebūs miljoni vai tūlkstoši, bet pārsimtslatu mēnesī sīkiem dzīves izdevumiem gan sanāks!
pāris stundas dienā un visi laimīgi!!

iereģistrējies un pelni!

Lai veicas!!

S Smacex 10.10.2008

Ej dirst, Zane!

E endrju 10.10.2008

konkrēts teksts:D

MacBeton 11.10.2008

Zane protams ir nedapista cuuka un kunjasmeita, bet par Inbox.lv es nepiekriitu. Vinjiem reizi nedeeljaa ienaakas kaads mails un lielaakoties tas ir tiiri noderiigs spams. Raxta autors ir pilniigs lohs.

B Bravo 08.12.2008

Man nav problemu ar inbox reklamam..esmu atradis metodi ka ar tam cinities :)

J Juris 08.12.2008

Es zinu, kā vajag cīnities! Vajag sadedzināt tās vēstules, nosvilinot monitoru!

A Agnese 27.04.2009

Nevajag atstaat visur savu meilu idinj tad Tev nesutis visadu mola apavu piedavajumus un citus, kur esi atstajis savu meilu, vai Tavi tikpat gudrie draugi noradijusi Tavejo, lai vinnetu kaut kadu tur celojumu no firmas "X"!!! :)

K Krotow 28.05.2009

Nav tik vienkārši. Inbox.lv jau pāris gadus ir sagājis sviestā - pārkomercializējies un tiem, kas nepērk Inbox+, katru dienu "piegādā" vismaz 3 reklāmas mailus. Būtu palicis tikai pie Gmail, taču Inbox adrese reģistrēta vairākās vietās, no kurām saņemto pastu nedrīkst palaist garām. Līdz šim palīdz AdBlock+ un POP3 pieeja ar spamfiltru pasta klienta programmā.

A amorx82 17.02.2010

Šeit aprakstītas visas nepieciešamās darbības ( vēlams vispirms visu izlasīt un tikai tad izpildīt).Tāpat arī iesaku
šo
zemāk aprakstīto instrukciju turēt atvērtu, lai procesa gaitā varētu jebkurā brīdī ieskatīties, gadījumā ja kaut kas
piemirstas vai ir nesaprotams.Izlasot šo instrukciju, varēsi saprast, kādā veidā tiks nopelnīta naudiņa.
Sākumā vispirms ir jāpiereģistrējas zemāk esošajā saitē:

UZMANĪBU.Tava reģistrācija var notikt tikai vienu reizi! Tas nepieciešams, lai varētu tālāk darboties projektā!Un tā

sāksim!
1.Ieejam dotajā adresē (atveras saites lappuse).
2.Spiežam lauciņu Create A Free Account::
Pārejam pie reģistrācijas lodziņa. Visu informāciju ievadam angļu valodā .UserName - lietotājvārds.Ar šo vārdu
varēsi ieiet dotajā saitē, tāpēc uzreiz saglabā, pieraksti vai iegaumē to. Tas ir ļoti būtiski, lai varētu vēlāk saņemt
naudu. Lietotājvārdam ir jābūt unikālam, pretējā gadījumā kāds cits varēs uzlauzt Tavu kontu un paņemt Tavu
naudu.
Password – parole (7-15 rakstu zīmes), iegaumē vai pieraksti!
First Name – Tavs vārds
Last Name – uzvārds
Gender – dzimums(male-vīriešu, female- -sieviešu)
Age – vecums
Email Address – e-pasta adrese
Tālāk uzmanīgi un precīzi ievadi ciparu-burtu kodu, kuri būs redzami zemāk lodziņā.. Kad tas izdarīts, spied Creat
A Free Account. Tu esi piereģistrējies!
3.Tālāk ar peles palīdzību nobīdām lapu uz leju un ieraugām zaļas krāsas tabulu:

The Following Surveys are Available:
Welcome Survey -- A $6.00 Website Evaluation is Available.
A $4.00 Website Evaluation is Available.
A October Bonus Website Evaluation is Available.
Piebilde:december – tekošais mēnesis. Atbilstoši mēnešu maiņai, mainās arī apakšējā lodziņa ieraksts.

4.Klikšķini uz pirmā lodziņa(Welcome Survey -- A $6.00
Website Evaluation is Available.), nokļūstam nākošajā lapā, kurā tev piedāvā nopelnīt 6$, kas aizņems tikai 10-15
minūtes. Klikšķini uz uzraksta Start Survey Now.
5.Tālāk ieraudzīsi 2 saitews un divus lodziņus, kuros jāieraksta komentāri angļu valodā.
Ja nezini angļu valodu, došu paraugu : 1.It is an excellent
site!; 2.I shall advise its all! Atbilstoši ciparam ievieto pirmo teikumu pirmajā lauciņā, bet otro – otrajā.Pēc tam
klikšķini uz saiti Clik Here for Website1, tad aizver to. Pēc tam klikšķini uz Clik Here for Website 2, kuru
noskaties
un aizver.Visas saites aplūkotas un komentāri ierakstīti!
6.Klikšķini uz lauciņa lapas lejpusē :Clik Here to Submit BOTH Reviews.Tu nokļūsti lapā, kura tev ziņo, ka tavā
kontā ieskaitīti 6$.Klikšķini uz saites Clik Here to go Home and see yuor New Balance.

7.Atkal tu redzi to pašu zaļo tabulu, kurā noklikšķini uz otro rindiņu – A $4.00 Website Evaluation is Avaible.
Tādējādi nokļusti nākošajā lapā, kurā ir informācija, ka 10-15 minūšu laikā vari nopelnīt $4.Klikšķini uz uzraksta
Start Survey Now.
8.Atkal tev atveras 2 saites un divi laukumi, kuros tāpat kā iepriekš jāieraksta atsauksme angļu valodā. Vari droši
ievadīt tos pašus teikumus ko iepriekš.Atkal klikšķini uz saites Clik Here for Website 1, noskaties informāciju un
aizver to. Pēc tam klikšķini uz saites Clik Here for Website 2, noskaties informāciju un aizver.Laukumiņos tu jau
esi
ierakstījis komentārus.

9.Klikšķini uz laukumiņa zemāk Clik Here to Submit BOTH Reviews. Esi pārvietojusies uz lapas, kurā tev paziņo,
ka tavā kontā ieskaitīti $4. Klikšķini uz saites Clik Here to go Home and see yuor New Balance.

10.Atkal ieraugi to pašu zaļo tabulu un klikšķini uz trešo rindiņu. Atkārto visu iepriekš rakstīto un darīto, kamēr
visas saites būsi apskatījis un komentējis.Pēc katras apskatītās rindiņas konstatēsi, ka zaļajā tabulā rindu skaits
samazinās, līdz vairs Tev nebūs ko apskatīt.
Par šo reklāmiņu apskatīšanu Tu būsi nopelnījusi $26. Pirmo darbiņu esi paveikusi!

Piebilde.
Obligāti saglabā lietotājvārdu un paroli. Tie būs nepieciešami naudas saņemšanai!
11.Lai izņemtu naudu no konta ir jānopelna $75 – tādi ir šī kreklāmdevēja nosacījumi.

Kā nopelnīt trūkstošo naudiņu?

Noklikšķini lapas augšpusē uz lodziņa Refer Friends . Tu ieraudzīsi uzrekstu :
Your Direct Referring Link is below Refer Friends. Tūlīt zem šī uzraksta norādīta adrese un Tavs reģistrācijasvārds.
To nokopē un atsūti man. Nebaidies, Tavā kontā vienalga es netieku!!
Tas nepieciešams, lai es varētu pārliecināties, ka Tu esi izpildījis visus norādījumus pareizi, un varu Tev aizsūtīt
nākošo instrukciju.! Šo savu adresi arī saglabā sev, obligāti. To vajadzēs tālākajās Tavās darbībās!
Tagad Tev atliek izziet no šīs saites.Noklikšķini lodziņā Home, pēc tam atrodi ailīti
Logout un noklikšķini uz tās.
Tad, kad būsi izpildījusi visas iepriekš aprakstītās darbības, nokopējusi, saglabājusi un atsūtījusi man savu adresi
– es nosūtīšu tālāko instrukciju! Vari padalīties pieredzē – kā Tev veicās ar instrukcijas izpildi!

Lai [slēpt]@inbox.lv