www.sudzibas.lv inbox.lv - SIA "INBOKSS" Pēc sūdzības uzrakstīšanas nobloķēja pasta kastīti

inbox.lv - SIA "INBOKSS" - Pēc sūdzības uzrakstīšanas nobloķēja pasta kastīti

Mans akkaunts tika nobloķēts pēc tā, kad esmu uzrakstījusi negatīvo atsauksmi par jaunievedumiem (privāto, caur e-pastu). Atzīšos, bija necenzūrs vārdiņš (nu jau saprotiet cik besī ārā viņu klientNEorientētā politika)... Pateicu pārsūtīt vēstuli valdes priekšsēdētājiem - Andrim Griķim un Jevgenijam Kuzņecovam. Doma viņu risinājumā bija skaidra: nav cilvēka - nav problēmas.

M m00 09.11.2013

gmail.com nebūs problēmu, ne spamu, ne reklāmas, ne citu kaitinošu lietu

S sunskakisvarnapele 09.11.2013

Mamma bernibaa nemacija, ka nav labi nelietot necenzetus vardus? Nu tad ko sudzies. Es parregistrejies gmail, yahoo vai vel 10 mail serveros.

B badmazafacka 09.11.2013

inbox.lv vispār ir pats kretīniskākais email serviss, ar ko man nācies saskarties. Bija situācija, kad tālu ārzemēs pēkšņi man nobloķēja emailu, jo sistēmai likās aizdomīgi ka IP adresēm valstis mainās (biju ceļojumā pa daudzām valstīm). Pēc tam kad nobļoķēja email nevarēju viesnīcā uzrādīt booking numuru un viņiem tā sistēma kaut ko gļukoja un prasīja izdrukātu booking. Dēļ šī kretīniskā inbox.lv nosēdēju pusdienu gaitenī ķerot internetu lai mēģinātu nobookot numuru uz normālu e-mail sistēmu, kurš man nebloķē kontus kad es ceļoju. Vairāk inbox nelietoju kā email svarīgām lietām, tā sistēma ir nenopietna un neiesaku nievienam tur rezevēt viesnīcas un aviobiļetes, jo pastāv iespēja ka vienkārši jums nobloķēs kontu esot kaut kur Japānā.

R Roberts Grazulis 14.11.2018

INBOX LV IR PILNIGS SUDS< TIEK IZDZESTI NORMALU LIETOTAJU E PASTI BEZ IEMESLA! Nekadas lamashanas un vinjiem sudzeshanas nav bijis vnk panjem idzesh epastyus kuri ir gadiem tur bijusi. Kad prasa kapec, par spama izsutishanu. ka tas ir iespejams, tur strada likrokaini degjenerati, nelietojiet to suda bedri ja jusm rup tas kas atrodas epasta, kaudzem nak spams ar kuru tas epasts encinas ari un jus varat but izdzesti kuru katru bridi un pastu vairs neatgusiet nekad. tur savakti kaut kadi pa blatu veci pensionari kas neko nejedz.