www.sudzibas.lv Inbox.lv Inbox.lv - SPAM!!!!!

Inbox.lv - Inbox.lv - SPAM!!!!!

Inbox.lv pats nodarbojas ar Spam!!!
Atverot e-pstu pilns ar uznirstošām reklāmām!!!
Vēstulēs attēlus nerāda - aizsargā privātumu, bet savas reklāmas bāž līdz riebumam! Vajadzīgās vēstules nobloķē - vienkārši neienāk!
Kas tas par servisu??????!!!
Vai tiešām nav nevienas instances Latvijā, kas regulētu Latvijas e-psta programmu???
Vajag prasties arī kaunu Inbox.lv - un neuzbāzties ar savām reklāmām!!!
Lai pamācās no Google, tur par reklāmas nerādīšanu nepieprasa naudu!

I

T Tantiņa 08.11.2011

Kas ir Latvijas e-psta programma?

O Onkulītis 08.11.2011

Ja tu mani mīlēt prastu, atsūtītu pist pa pastu!

H Haralds 09.11.2011

Sudzibas Lv ir labaaki? Atver un vienmeer redzi aizdeveeju spamu.
Sisteema jauka-tevi apcakaree "aizdeveeji", un tu vari ielikt sudzibu
par viniem.

E ezerzeme 09.11.2011

nu tad nelieto šo pakalpojumus. Nevajag izmantot vietējos. Paņem labāk kaut vai to pašu gmail.com
Vetējie mēģina pelnīt uz kā vien iespējams. Gan uz reklāmām, kas pirmajā lapā, gan uz spama sūtīšanu. Iespējams, ka Tavas vēstules arī atļaujas filtrēt un zināt kas un kā tur ir! :)

P pros 09.11.2011

es e-pastu inbox noradu cilvekiem, no kuriem nekad nevelos sanemt vestules, jo zinu, ka nekad neiesu inbox. nelietoju to jau vairakus gadus tiesi spama del. paslaik pastav daudz labakie arzemju servisi.
man loti patik yahoo

MacBeton 13.11.2011

Dauņiem internets nav paredzēts.

K Ksanzī 02.03.2020

Par sevi,ja? Ko tad tu tik slims te raksti?

K Kristians.C 03.08.2018

Un tad ir tāda lieta, kā Gmail!

AkisE 02.03.2020

Tu pat zini, ka Gmail ir labāks par Inbox, bet vienalga lieto un sūdzies. Nejēga, vienā vārdā.