www.sudzibas.lv Homdec.lv Slikts serviss, maldināšana, saistību neizpilde

Homdec.lv, SIA / HD-Group SIA - Slikts serviss, maldināšana, saistību neizpilde

Tā kā internetā nevaru atrast nevienu atsauksmi par internetveikalu homdec.lv, vēlos padalīties ar savu pieredzi, lai pasargātu potenciālos pircējus no liekām galvassāpēm.

15.12.2019 veicu pasūtījumu ar priekšapmaksu, kuru internetveikals solīja piegādāt 15-20 darba dienu laikā, jeb līdz 17.01.2020. Ilgais piegādes termiņš tika pamatots ar to, ka Ziemassvētku sezonā piegādātāji nestrādās, kas ir saprotami un pat netaisījos par to ieslīgt jebkādās diskusijās.

15.01.2020, jeb mēnesi pēc pasūtījuma apstrādes, izdomāju painteresēties kad tiks veikta piegāde, jo preci jau gaidīju saņemt šajā laika posmā. Pats sazinājos ar internetveikalu - telefonsarunā informēja, ka piegādi plāno veikt 22-23.01, par cik radījās sarežģījumi piegādāt iepriekš solītajā termiņā (kāpēc par izmaiņām plānā neinformējāt uzreiz? !) . Konkrētu atbildi kāpēc ir radušies sarežģījumi darbinieks nevarēja sniegt. Internetveikala darbiniekam pateicu, ka nav problēmu, situācijas mēdz būt dažādas, preci tad gaidu 22-23.01.

Pienāca 22.01.2020, pagājušas 37 kalendārās dienas kopš pasūtījuma apstrādes. Nodomāju sazināties ar internetveikalu, jo piegāde netika veikta, un informācija par kavējumiem no internetveikala puses netika sniegta. Internetveikala darbinieks atvainojās, un e-pasta sarakstē apsolīja piegādi veikt 23.01.

Kad beidzot pienāca solītais piegādes datums 23.01, prece netika piegādāta. Aptuveni plkst. 15 izdomāju sazināties ar internetveikalu lai noskaidrotu sūtījuma statusu (gribu piebilst, ka informācija par izmaiņām plānā atkal netika sniegta!) . Darbinieks solīja 30 min laikā noskaidrot un atzvanīt man. Aptuveni plkst. 17: 30 saņēmu zvanu no darbinieka, kurš painformēja, ka ir tikko saņēmis sūtījumu no sava piegādātāja, taču to atpakojot vaļā viņš ir konstatējis, ka piegādātājs nav iepakojis manu pasūtīto preci, kas nozīmē, ka pasūtītā prece nemaz nav izsūtīta.

Abpusēji vienojāmies, ka pasūtījumu atceļam, un ka internetveikals naudu atskaitīs atpakaļ kontā. Esmu samierinājies, ka naudu atpakaļ neredzēšu, taču gadījumā ja nauda tiks atgriezta, par to painformēšu komentāros.

Neiesaku nevienam izmantot šo internetveikalu - slikta komunikācija, maldināšana un zema iniciatīva problēmsituāciju risināšanā.

Saistītie uzņēmumi:
* "Homdec.lv" Sia; Reģ. Nr. 50103828671, Pvn Nr.lv50103828671
* "Hd-Group" Sia; Reģ. Nr. 42103100154, Pvn Nr.lv42103100154

J Julija Latsone 04.06.2020

Mēnesi gaidīju un pati zvanīju, kamēr atveda ne to, ko esmu pasūtījusi, ar cerību, ka es to paņemšu. Teica, ka netīšām, piegādātajs sajauca. Solījās, ka nākamnedēļ visu izlabos. Šodien ir pagājušas 3 nedēļas - ne zvana, ne ziņas. Pasūtījuma numurs 3536.

M Mudite Grivina 01.09.2021

Paņem priekšapmaksu un preci protams nepiegādā. Krāpnieki!