Hercogs Jēkabs - Super maltīte

Lieldienu brīvdienās, bijām Jēkabpilī un devāmies uz restorānu Jēkabs ieturēt maltīti, tad sākās murgs-pirmkārt oficante bija jāgaida teju vai 20 minūtes, pēc tā visa tika pieņemts mūsu pasūtijums, protams solīto 20-30 minūšu vietā pie maltītes tikām krietni vēlāk, tas jau nebūtu nekas tik ievērības cienīgs-bet ēdiena kvalitāte-ak dievs...tā sauktā frikadeļu zupa ne tuvu neatbilda nosaukumam kur nu vēl vārdam zupa vispār, bet otrais pielika punktu visam-īpašais piedāvājums sukts paša hercoga vārdā-nepieredzēts gardums-puscepts karbonādes gabals (bez nevienas garšvielas) panēts rīvētos kartupeļos un neatņemama sastāvdaļa apkaltis gurķis, protams to visu varētu dabūt iekšā kopā ar majonēzi, bet ak vai arī tā bija vislētākā gala un nekādīgi negāja kopā ar iepriekš minēto pavāra mākslas darbu! Sievas sašliks bija uzsildīta gaļa bez garšvielām un par sašliku liecināja vien gabaliņi, bet obligāti būtu jāpiemin piedeva sašlikam [rīsi} fantastiski apkaltuši-diemžēl nēedami, tātad summējot visu kopā-maize bija laba, saldējuma kokteilis arī tīri neko, bet pārējais tiešām traģēdija!!!
Tad nu rodas jautājums-vai tad tiešām man ir jāmaksā par samazgām, iestādei kura sevi dēvē tik skaļā vārdā - RESTORĀNS!!!

Skatoties uzņēmuma mājaslapā es pat atradu šādus vārdus:
telpas banketiem un svinībām - mūsu pavāru piedāvātā maltītes sajūsminās ikvienu gardēdi.

Varbū šīs vietas saimniekam būtu pašam jāierodas uz ''gardo'' maltīti un jānovērtē savu pavāru augstā meisterība!!!

P.S. Kamēr gaidijām super pusdienas padzīvojušu cilvēku pāris nesagaidot apkalpošanu aizgāja projām, mēs braucot mājup spēcīgi nožēlojām, ka nesekojām viņu piemēram jau pašā sākumā...

I Ieva 12.04.2010

Apmeklētājs sūdzas oficiantam, ka krabju salātos nav krabju.
Oficiants nedaudz apdomājas, saka:
- Vai tad itāļu salātos ir itāļi?

H heh 28.04.2010

Jā, diemžēl Jēkabpilī tiešām nav vietas, kur varētu paēst :( agrāk bija 3 pingvīni, žēl, ka vairs nav :(

U Uldis 29.09.2010

Tagad var vismaz picu iebaudit.

V Viktorija 29.09.2010

A kur tad resno zābaku para trīs pingvīni? Tur bija tāda resna vecene, laikam Diāna ar šķību muti, kā Stallonem. Varbūt šis ši mutē devis. Vecis arī viņai resns kā lops.

L Lika 29.09.2010

Pingvini sne jau ciet.Ari Gaļas nams iet uz bankrotu, saimnieks jau vairakus veikalus ledza ciet.

A Anna 09.10.2010

Jā -Gaļas namam ir bankrots.