AtrisinātaEiroplasts

Neejiet stradat uz so firmu - attieksme no ipasnieku puses ir pretiga (augstpratiga, aploksnu algas). Ipasnieki ir virs ar sievu, kas pasi ari stradaa vadiba. Bieza kadru mainiba.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 17.10.2016

Uzņēmuma SIA Eiroplasts pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (5)

J Janisp 24.04.2008

Normāla firma, bet algas maksā aploksnē tas jau nekas ja labi strādāsi tad labi saņemsi ja sēdēsi un neko nedarīsi tad tavs mūžs firmā būs īss.Jā firmas direktore ir auksprātīgās domas, bet nekas bet ja piekritīsi ko runā tad pie algas piemetīs pārus latus.Vajaga uzklausīt, bet vai to izpildīt tas jau ir cits jautājums galvenais izlikties ka to darīsi.Īpašnieces vīrs klausa visam ko saka īpašniece, jo ja viņai nepatiks darbinieks sieva pateiks vīram vārdā Radions atlaid viņu, bet nevajaga aizmirst cilvēkam arī ir tiesības, bet ja btu nespēj aizstāvēt savas domas tad sēdi mājās.

R RihardsBunka 15.04.2009

SIA "Eiroplasts" īpašnieks Radions nedraudzējas ar saprātu, demonstrē, ka ir daudz naudas un uzsļaut viņam uz Darba likumu, galvenais, lai varētu pierādīt savu subjektīvo taisnību. Rezultāts, liela kadru mainība un tiesas procesi.

P puh 23.04.2009

NU-U-U

S Sandris Brambis 09.08.2018

Ļoti nožēloju, ka piekritu strādāt šajā uzņēmumā. Visas sūdzības ir patiesas, un pat mazliet tušētas. Psiholoģiskais klimats ir briesmīgs, stratēģija zem jebkuras kritikas. Emocionālā vardarbība - ikdiena. Visvairāk brīnos, ka cilvēki paliek tur strādāt arī pēc pārbaudes laika. Vergu dvēseles bez pašcieņas? Un kā tas uzņēmums vēl turas virs ūdens? Stratēģijas nekādas, nākotnes vīzija mainās līdz ar priekšnieces emocionālajiem traucējumiem... Sliktākā pieredze manā mūžā.

M Moris Osis 30.11.2018

Man arī šajā uzņēmumā sliktākā pieredze- murgs kaut kāds. Piekrītu emocionālai vardarbībai, kas izpaužas jau vien parādoties Diānai. Runā ar tevi te latviski, te krieviski...psihiski nestabils cilvēks. Šeit strādā tikai tie, kas neciena sevi un kam nevar būt savs viedoklis . Iesaku visiem, pirms izvēlēties darba vietu, palasiet komentārus, lai pēc tam nav jānožēlo!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes